ЗА или ПРОТИВ брака

  • 8 619
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние живеем заедно от 4 години и от 3 месеца си имаме една малка принцеса,не сме сключвали брак и се чувствамв перфектно.Не мога да кажа дали съм за или против,всеки решава сам за себе си.Моите родители също като забременях,почнаха да ме подпитват няма ли да се женим,но като видяха че не се интересуваме от сватба,спряха.
Успех и леко бременеене!!!! Laughing

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
аз съм омъжена,но не съм против съжителството без брак

# 17
  • София
  • Мнения: 835
Това решение си е абсолютно лично! Ние се оженихме, защото искахме! А дете решихме да имаме 3 години по-късно! Както си решите двамата така ще бъде! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 448
В никакъв случай не го правете насила, според мен няма "за и против" брака, има просто различни мнения  Hug

# 19
  • Мнения: 8 505
Притеснява ме дали ще имам проблем с майчинските и ако евентуално нещо се случи с мен дали ще е по-добре за бебето по някакъв начин татко му да е законен. Иска ми се за всичко да съм помислила - нали това е началото за най-добрата мама - за всичко да мисли  Wink

По всяко време можеш да прехвърлиш майчинството на бащата.Аз направих точно така.

# 20
  • Мнения: 2 622
Аз съм ЗА брака!Сватбата ни беше когато бях в 6тия месец,но това не ми попречи да се забавлявам от сърце!Да си булка е прекрасно усещане и всяко момиче го заслужава!

# 21
  • Мнения: 2 677
Това решение си е абсолютно лично! Ние се оженихме, защото искахме! А дете решихме да имаме 3 години по-късно! Както си решите двамата така ще бъде! Simple Smile

Абсолютно съм съгласна с казаното от теб!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Въпрос на избор - няма ЗА и ПРОТИВ. В днешно време не е сложно да живееш без брак. Преди 30-40 години наште са си носили акта за граждански брак като искат да спят в хотел, защото майка ми си е запазила моминското име. Сега са други времена. Аз съм омъжена отдавна, но това е защото мъжът ми държи на традицията, а аз нямах нищо против. Със или без - или има връзка и доверие или няма, не подписа решава тези неща, а двамата души.

Успех ти пожелавам, лека бременност и да решите въпроса с таткото, а не под натиска на роднините Peace

# 23
  • Мнения: 2 498
Какво да ти кажа-за мен брака е една формалност-един подпис, който нищо не променя.....и най-важното брака не е вързване....с брак или без брак все тая-нали съжителствате под един покрив....най-вжното е да се обичате и да се разбирате-всичко друго няма значение Peace...

# 24
  • Мнения: 11 004
Това, че си видяла 2-те чертички, НЕ ТРЯБВА да е повод за брак  Naughty Naughty
Нямам нищо против подписа в гражданското, но той е само за пред хората.

# 25
  • Мнения: 535
Това ще си решите вие двамата ако ви е добре и така защо трябва да подписваш след като неискаш? Аз лично съжителствам с моя мъж от 6 год. а сега очакваме и първото си бебе ,то беше много по важно за нас да стане отколкото да мислим за сватба . Най важното е ,че и двамата сме на едно мнение и детето е много по-ценно за нас отколкото самия подпис . Родителите ни са наясно с нашето мнение и изобщо не са ни притискали да сключваме брак така ,че си решете двамата какво точно искате , а мненията на другите не трябва да бъдат от голямо значение. luvbed

# 26
  • Мнения: 265
Ама със или без подпис мъжа до теб ще е "законен" тати на бебенцето ти, ако си даде името. От там на татък задълженията и радостите м/у баща и дете нямат нищо общо с това дали ти имаш брак или не. Колкото до майчинските и другите парични средства които ти ще получиш (еднократната помощ, детски и т.н.) те ти се дават, защото имаш живородено дете, а не защото си сключила брак, сиреч разлика няма абсолютна никаква, дори в акта на раждане не се отразява това дали имате брак или не  Naughty
Леко бременеене и не им се давай на дъртите, ами с половинката си решавайте всички съвмесни въпроси  Heart Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ами ако не ти се ще недей се бракува  Laughing Лично мое мнение е, че ако човека до теб си заслужава и с брак и без брак е все добре  Peace Колкото до бебчо - ами той и с подпис и без подпис пак ще си му е тати и не би следвало да бъде лишено от обич и ласки. Аз лично сключих брак най-вече заради банкета  bowuu и за да бъда булка  Blush
smile3521 newsm10

# 28
  • Мнения: 983
Една моя позната казва, че човек и да се ожени, и да не се ожени, един ден ще съжалява  Joy Така че ще решиш сама за себе си  Wink

# 29
  • Мнения: 131
За мен лично няма никакво значение дали има подпис или не .Всичко е до отговорноста на двамата. Аз бях в 6-я месец когато правихме сватба точно заради постоянното подпитване и като си ги знам как няма да спрат да приказват ,че накрая направихем. И ттрябва да ти кажа ,че нищо не се промени. Както си живяхме 4 години преди това така си живеем и сега. промяната сега я чакаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт