Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 575
  • 175
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

Мило дете - МАРШ на гинеколог  smile3513
Ако имаш притеснения, избери си жена  Peace
Ако не водиш полов живот - задължително информирай!

Слънчева Петя,
поне веднъж годишно се ходи на профилактичен преглед!
Да не говорим, че е добре да го направят и за мамолог!

Ако има нещо, което се притесняваш да питаш тук
пиши ми на лични  Hug Hug Hug
С удоволствие ще ти бъда полезна,
стига да мога  Wink

# 46
  • Мнения: 374
добре де, кремовете за `триъгълник` реално само за триъгълника ли се ползват или може изцяло да се обезкосмиш и `там отдолу`  Mr. Green

може,на всякъде може Wink
a супер това ще е нещо което трябва да се пробва  Peace

# 47
  • Мнения: 1 299
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

Аз бях за първи път на 16 и бях ей така -  Embarassed Embarassed Embarassed
Сега обаче рядко ходя - да чукна на дърво нямам грижи с тия неща Peace

# 48
  • Мнения: 595
Ako изрично пише че е за крака-недей.
Аз с такъв си мазах ръцете и вече цял месец не мога да се отърва от ужасен обрив.

# 49
  • софия
  • Мнения: 163
Е не мога да се престраша да отида на кола, не толкова от срам, колкото от страх от болката. Но с депилатоар бих опитала, само моля ви пишете от кой сте доволни, специално за зона бикини.  Hug

# 50
  • Мнения: 1 128
Ами значи си си взела такъв само за крака,но би трябвало да има и специализиран за тези зони.
Кола маската е хубав вариант,но за този който може да я издържи.Аз лично не мога Cry

# 51
  • Мнения: 3 830
В никакъв случай не слагай от този крем по интимните си части или поне избягвай досег с лигавицата. Агресивността на този тип крем за обезкосмяване може да ти създаде проблеми.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Само да споделя... опита ми от Veet за интимните части е не до там успешен. Чаках дългичко, паднаха, но не всички, защото моите са тъмни и явно по- дебели. Но най- гадното беше, че без да искам съм намазала и един забравен от 10 години и почти изчезнал хемороид. Как се възпали само - не е истина!  #Crazy
Та съвета ми е по- внимателно ако имате хемороиди, дори и да са излекувани.

# 53
  • Мнения: 1 424
Veet имат точно за чувствителна кожа, мисля че е с бадемово масло и се препоръчва за деликатните зони. На мен ми понася добре, а и не е необходимо да се чака дълго време да подейства  Simple Smile
И аз ползвам на Veet за деликатните зони и съм много доволна  Peace Бързо,лесно и безболезнено  Peace

# 54
  • Мнения: 2 907
Напоследък въртят една реклама по ТВ за крема на Веет. Показват не само крака, ами и бански, като се изтъква колко по-мек излизал косъмът...Значи може  Wink

Аз лично не съм пробвала с крем.

Хм, трябваше първо да прочета отговорите. Вече са писали за Веет.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:55 от mystic

# 55
  • Мнения: 1 299
Ще взема да го пробвам и аз тоя Veet  Thinking
Боли ли с него? И колко време има между две ползвания?

# 56
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ви за отговорите на последния ми въпрос.     bouquet  Аз нямам проблеми и затова не съм ходила, просто се чудех дали е добре ей така да отида, за всеки случай.... Но наистина много ме е срам, мнооогоооооо....  Embarassed

# 57
  • Мнения: 74
 Пробвай с продуктите на Вийт или Стреп.Но Вийт мисля , че са по-добри Peace

# 58
  • Мнения: 5 476
Ползвам  Veet за деликатните зони и съм  доволна  Peace

# 59

Общи условия

Активация на акаунт