Отслабване

  • 473
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте на всички! Нова съм в бг. мама и се регистрирах, за да чуя мнения и от странични хора или хора с подобни оплаквания.
На 23 години съм, висока 170 см, като цяло цял живот съм била слаба,но в рамките на нормалното, около 56-57 кг. Единственият път когато бях качила килограми беше когато бях на бригада в Америка и бях качила 12 кг за 4 месеца, след което ги смъкнах за една година в България.
От около 2 години постоянно слабея без причина , няма промяна в храненето ми или в психичното състояние. В момента съм 52 кг( миналата година паднах до 49 кг) което не стои много красиво за височина 170 см, губя самочувствието си и не искам да се поглеждам в огледалото. Пробвах с фитнес и протеини за качване на килограми, за два месеца с много труд качих 2,5 кг . Но след прекаран тежък грип, за 10 дни без тренировки ги смъкнах. Не ми се струва нормално това състояние, но никой не обръща внимание, личният лекар казва , че просто имам бърз метаболизъм, но защо тогава преди не слабеех така?!
изследванията са ми супер, освен щитовидната жлеза. Страдам от ХИПОфункция, което предполага качване на килограми… Хапвам 3 пъти на ден, както винаги съм го правила, но дали просто вече тази храна не ми е достатъчна..?
Моля за мнения, към какъв лекар мога да се обърна или какво мога да приемам за покачване на теглото. Бих искала да достигна поне 57 кг, така изглеждам най-добре

Последна редакция: сб, 07 яну 2023, 15:36 от bub.bubi

# 1
  • Мнения: 9 444
Посетете ендокринолог.

# 2
  • Мнения: 14
Здравейте.
Според мен щом приемате хапчета, от тях слабеете. Аз съм с Хипер фукция на щитовидната жлеза и се предполага да слабея,но  от хапчетата качвах.
Друго,което можете да направите според мен освен ендокринолог е режим за качване на килограми.
Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт