Отчаяна съм и се чувствам ужасно

  • 4 900
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
В момента и ние сме така. Аз - затънала в проблеми и непрекъснато главоболие, не мога и да си помисля как да се отпусна, а той си мисли какви ли не други неща. Освен толкова изморена се чувствам, че само като си сложа главата на възглавницата и съм заспала. Надявам се малко като се пооправим пластовете да се наместят в отношенията ни smile3521

# 16
  • Мнения: 5 622

 Сигурно над 100 пъти съм го казвала, но при всеки човек еднообразието се отразява различно. Все пак да си само с един човек не е никак лесно, още повече, че природата е заложила на човека да не е моногамен....

Има по-чувствителни жени, на които това семейно еднообразие им влияе повече от колкото на други и точно те започват да не се наслаждават на секса с брачната половинка, макар да го обичат. Жени, на които тази чувствителност и емоционалност им е чужда, ше отрекат това и ще кажат, че не е редно да не искаш да правиш секс с мъжа си и, че нещо ти има. Да, защото те просто няма как да те разберат, да се опитат да бъдат теб и да влязат в твоето положение. И по-добре. Точно тези жени, са много по-щастливи в брака си, по-устойчиви и като цяло са по-добре. Без да искам да обидя разпозналите се във втората категория ще ги нарека емоционални дебили.

Това е.Приеми, че има такива и такива жени...Свят различен като цвят  Wink  Peace

# 17
  • Мнения: 953
ввсичко е психика.от думитети става ясно че килограмите ти са един проблем за теб,което е важен фактор.когато има спънка за да е наред самочувствието ти ,то се отразява и на сексуалното ти влечение.но ти сама си насаждаш тези мисли.просто не обръщай внимание на това че си наддала и не си красива.та нали външната красота не е водещото в една връзка.половинката ти явно те харесва ,не само външно но и като човек.горе главата и не му мисли толкова.умората също оказва влияние.ако сама си отглеждаш детето ,е нормално да си преуморена и да ти липсва разнообразие,а това води до загуба на интерес не само интимно но и в други области. повярвай в себе си и успех

# 18
  • в Низината
  • Мнения: 705
При нас нещата са обратни, по скоро до скоро бяха. Аз имах желание, той все беше изморен, спеше му се.Първо мислех,че е заради това, че не изглеждам както преди да забременея, но след като си възвърнах формата изцяло, нещата не се промениха - даже напротив.Аз се уморих все да съм инициатор и зачаках той да дойде и да ме пожелае,но се случваше толкова рядко, че постепенно и аз изгубих желание за секс.Мъчно ми става като го пиша, защото се чувствам адски нежелана. А интимните ни отношения са толкова рядко,че си е като празник.

# 19
  • Мнения: 242
Моля те-не си мисли глупости за раздяла и т.н.-това е най-тъпанарския и погрешен път, по който можеш да тръгнеш. Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 18:33 от зайка

# 20
Ендокринолог посетила ли си?  Как ти е TSH ? Възможно е да е хипофункция на щитовидната жлеза newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също имах такъв период, който продължи доста - може би до 3-тата година на детето, като накрая вече ставаше нетърпимо за мен. Причина не мога да ти кажа, явно е комплексна.

Стигнах до извода, че колкото по не правиш секс, толкова по не ти се прави и обратното - колкото повече правиш, толкова повече ти се прави. Реших, че ще се жертвам, ще стисна зъби и така, за да си помогна и да си върна желанието. И наистина, така и стана, когато почнахме да правим по-често секс, желанието ми се появи, и постепенно се засили.

Подпомагах нещата с укрепване на самочувствието - спорт, диети, фризьор, еротично облекло, повече излизания сами, и т.н.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Стигнах до извода, че колкото по не правиш секс, толкова по не ти се прави и обратното - колкото повече правиш, толкова повече ти се прави. Реших, че ще се жертвам, ще стисна зъби и така, за да си помогна и да си върна желанието. И наистина, така и стана, когато почнахме да правим по-често секс, желанието ми се появи, и постепенно се засили.

Подпомагах нещата с укрепване на самочувствието - спорт, диети, фризьор, еротично облекло, повече излизания сами, и т.н.

май това е цялата истина. Апетита и яденето...Wink
Късмет иначе регната  Peace

# 23
Аз пък си мисля, че всеки има периоди, в които просто не му се прави секс... Факторите са тооооооолкова много, че ...

Като се започне от притеснения в службата, деца, сесии (при учащите), умора... В общи линии той ме е оставил да съм инициатора, защото напоследък все имам някакви гинекологични проблеми и ужасно се затормозявам в това отношение #Cussing out #Cussing out Ама не мога да му отрека, че проявява разбиране Simple Smile

# 24
Здравейте отново. Напоследък сякаш се подобряват малко нещата, опитвам се да се настройвам повече на тази вълна. Наистина апетитът идва с яденето, при мъжът ми е по-силно изразено, защото сега пък още по-често му се иска  Simple Smile

А какво е TSH? Не съм била още на ендокринолог, иска ми се да отида, а нямам никакво време, пък и не знам къде. Как се изследват хормоните, с взимане на кръв ли?

# 25
  • Мнения: 1 731
Щях да споделям мнение ,ама виждам че вече всичко е наред при вас. Hug
Радвам се много.Защото според мен,желанието за секс и въобще секса ни дават едно такова чувство,че сме обичани,желани,а от това по-хубаво няма. Party Party Party
И аз имах такъв период и установих ,че е от наднормените килограми.Като отслабнах ,всичко си дойде по местата. Peace

# 26
  • Мнения: 1 422
Отиди на лекар и то не го отлагай, но не говорим за психолози и подобни тук. Аз съм имала такъв проблем по време на значителни ендокринологични отклонения. И нещата хич не бяха наред чисто физиологично. Но с влизането на хормоните и другите данни в норма ежланието се върна. Дори мога да кажа, че тъй като не съм знаела, че имам отклонение, никога преди не бях изпитвала реалното си ниво на желание за близост.

Общи условия

Активация на акаунт