Лунен ден-20.12-16.01ч.

  • 3 012
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
Правилно ли разбрах-от 16:00ч. утре не трябва да ям нищо в продължение на 24 часа.Мисля да се пробвам Mr. Green Колко килца(силно казано) ще сваля Flutter

# 16
  • Мнения: 82
ВКлЮчВАм СЕ И АЗ чЕ ОТ ТЕЗИ рИбИ И мЕСА НАПрАВО мИ СТАВА ВЕчЕ ЗлЕ.УТрЕ мИ Е ПОСлЕДЕН ДЕН ОТ ДИЕТАТА ТАКА чЕ ДО 16.00 ЩЕ Ям И ПОСлЕ СПИрАм.УСПЕХ НА ВСИчКИ. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм с вас!

# 18
  • Мнения: 2 631
Миналата седмица - хапване, пийване....издъних се...
Утре обаче стартирам  Laughing
От по-предните лунувания съм запазила 2 надолу...  Wink

А с какво ще завършите храненето утре преди да стане 16.00часа?  newsm78

# 19
  • Мнения: 205
  Миналия път ми беше за пръв път, но хапнах 2 часа преди да е свършило "лунното" денонощие...утре ще съм на линия и се надявам да съм малко по-сериозна от първия път...успех на всички ...

# 20
  • Мнения: 112
Ще ми е за 4-ти път и съм много доволна.С вас съм.
Успех на всички newsm10

# 21
  • Мнения: 3 743
И аз се записвам, дано този път успея Rolling Eyes

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 403
и аз се "точа" да лунувам...това ще ми е трети опит.Но все не мога да издържа и ябълката или/и портокала си хапвам  Blush Ще се опитам този път да издържа само на течности.А утре вечер какво ще си хапнете,след лунуването?

# 23
  • Мнения: 636
Този път няма да мога да съм с вас-довечера имаме коледно офисно парти и аз само на водичка не мисля,че е осъществимо.Но на 27 съм на линия

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Записвам се и аз, но не съм 100% сигурна, че ще лунувам този път.

# 25
  • Мнения: 4 076
Искам да лунувам,но съм много настинала.Някои смятат,че ако спреш храната,организмът се изчиства и подобрява много по-бързо,други-че трябва здраво да се хапва,та да имаш сили да оздравееш.
Не знам какво да правя  newsm78

# 26
  • Мнения: 44
i az pak se zapisvam za 5pat i do sega vse ne uspiavax,no vcera otidox do rabotata i se premerix :oops:66.6kg napravo super golam sram,a bebco vece e na tri meseca triabva da se stegna 10kg ne sa malko za svaliane.uspex na vsicki mami Peace

# 27
  • Мнения: 311
На 5 пробвах и издържах цял ден на 1 грейпфрут.И какво мислите-в 18 часа толкова огладнях,че чак ми стана лошо и се наядох,като съответно ми стана зле от храната.Затова вече гледам да ям по-малко през лунния ден и това е.Просто пълния глад не е за мен.А ме е яд,защото имам да свалям 4-5кг.Но с разумно хранене пак ще стане.

# 28
  • Мнения: 2 897
Предния път издържах само на вода,няма да ми е проблем и днес Wink

# 29
и аз съм с вас................Успех на всички Peace

Общи условия

Активация на акаунт