ДОБРИЧ в Коледно настроение, чака Дядо Коледа с нетърпение (18)

  • 13 015
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 810
Ако разчитете на онзи лакомия старец да ги донесе, той сигурно отдавна разпива някъде или се е заклещил в някой непочистен комин.... hahaha  Кажете, как опазвате елхите от набезите на дребните нашественици?

хехе, ти най- добре знаеш какъв всъщност е Дядо коледа без костюм... Joy
Елхата ни е качена в/у тонколоната(стара и голяма), така че Дима няма достъп до нея.

фапуа, с голямата си скоба внесе много ценна информация тук!  bouquet

кеми, знаех си аз че ще запретнеш ръкави по разкрасяването на страницата.   bouquetИскам да съм буквичка!!! Wink

Подкрепете петицията:
http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте и от нас. Времето е само за под климатика с кафенце или нещо друго.

Fapua, информацията ти е много полезна, защото и тъй се дават пари, поне да знаеш за какво. Лошото тук е че персонала всеки ден е с различно насторение, а и всеки ден е различен лекар. Аз за 5 дена не видях един да се повтори.
Mimi_kir ти да не си отговорника по културномасовата дейност? Големи красоти си майсторите. Явно имаш голямо търпение, то човек каво не прави за децата си. Laughing
Feel_u дано да нямате проблеми с климатика, защото аз пък точно с тази фирма си имах разправии. Миналата година си поръчахме за офиса климатик от тях. Първо нямаха какво да ни предложат, накрая намериха едно LG. Поръчахме го и чакахме 2 месеца, защото нямало внос. Накрая дойде монтираха го и се оказа неподходящ за помещението, въобще не топлеше. Естествено като не е истинско ЕЛДЖИ, ами някакво ментеляшко.
В къщи и двата климатика са от Модерен дом и съм доволна от тях, дано да няма проблеми. Иначе които са с Осака съм чувала кофти истории.
Абе винаги ще има и доволни и недоволни от всички фирми. Нали така се ражда конкуренцията.
За подарък на малкия още е знам. Той от нищо не разбира още, пък и няма на кого да го осавя през седмицата за да обикалям. Надявам се в събота да го пратя на бабин дом.

Амарена, откъде я намери тази иформация. Тази жена къде е писала?

Анушка все едни летни снимки избираш, а вече вали сняг в половин България.
Най-накрая отвориха прословутото Ийзи. Много обичам големи магазини, но още не е много зареден, а цените е са много евтинки.
Хайде всички деца и родители да оздравяват, за да са весели празниците.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте.
Кеми,много хубава снимка,браво ,украсено е много сладко.  bouquet
За подаръци вече няколко пъти купувам на Рая,но ги вижда-отваряме ги да си играе,така че ще правя последен опит за подарък,но този път го давам на баба й,за по сигурно:)
За климатиците,Ем40,наистина който си е купил от Варна е доста сложно със сервиза.В офиса климатика се развали и чакахме сумати време.По едно време си мислихме ,че човека тръгнал пеша и се отбивал във всяка кръчма #CrazyОт модерен дом са другите,там няма проблем.Абе и марката си е най-важна.Дано да го оправят,Емчо ,преди празниците.
Пък много ми е смешно как някой хора си купуват климатик без да са наясно,а като чета има и такива Shocked

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Пък много ми е смешно как някой хора си купуват климатик без да са наясно,а като чета има и такива

Сисолита кого имаш впредвид, явно много разбираш от климатици?

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
 wflag Ехо стига вече сте се драчили.
Първия климатик ние Елит те нямат сервиз в Добрич,а от пожара се стопиха перката и решетката.И затова трябваше те да дойдат и да ги донесът.А втория е Самсунг и е от Модерен дом с него нямам проблеми.Той и човека дойде веднага да го види но неможе нищо да направи, каза че не им разбирал.
А уговорката била за утре,утре ще ли да дойдат.И ние вече съжеляваме но незнаехме че така ще ни мотат иначе сме доволни от климатика от сервиза не сме доволни.
Кеми специални поздравления за страницата. smile3525

# 20
  • Мнения: 643
Да се запиша в новата тема. Кеми, можеш и на Точка да и махнеш вече бременното коремче, защото и тя си и ма един хубав син, но името му ми изкочи от ума.
 Точице, айде включи се да дадеш инфо, да те включим както трябва отпред в списъчето.

# 21
  • Мнения: 217
Честит син, Точице! Да расте здрав и силен и дано бързо свикнете един с друг!

Хайде, Мама Блу, ти остана! Всъщност, недей да бързаш толкова, като му дойде времето Grinning

Сега какво ме запалихте с тия климатици и тая фирма  Thinking Почвам да се чудя духа ли LG-то топло или не духа... А то, човекът, който ни консултира каза, че почти всички климатици са китайски, но поне тези не давали много дефекти. Даже ни отказа от по-скъп вариант, иверторен, защото при рязка промяна на ел. напрежението, заминавал. Само не съм доволна, че ни оставиха дупка в хола, почти двойно по-голяма от  нужната, но мъжо ми ще я запълни /заедно с една на съседката/ с пяна... някога си, евентуално /което ми напомня, че трябва да го изръчкам малко/.

Мими, ти наистина имаш голяма дарба и търпение! Защо не направиш една занималня у вас, та да изкараш малко парички? Ще има и каки да се занимават с малката докато ти им помагаш да лепят, изрязват, рисуват и други такива неща...

За подаръците... На Дени купихме робот за яслата /така си бил "поръчал"/. Но тъй като днес е тържеството, а той ще си остане болен вкъщи, май роботът ще отиде за коледен подарък. А за раздаването на подаръци в театъра, му взехме някаква игра за деца над 1 г с пластмасови животинки, които се закачат едно за друго, защото обича да сглобява и разглобява. Търсихме люлка, която става за 3 деца и се клатушка /има я в кафето с играчките на центъра/, ама я нямаше никъде, та дори и по борсите във Варна - всичко е разграбено!

Спинки, когато Дени беше на 4 месеца, много харесваше тези музикални играчки, които се закачат на кошарата, въртят се и пеят. Или може да му купите нещо полезно, което ще послужи за по-нататък - столче за кола, за хранене, надуваем басейн за игра или др. такива...

Чао засега, че ревем  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 531
Да се запиша и аз,че съм затънала в едни преспи...От климатици не разбирам,ние тъпчем една лакома камина с дърва.С подаръците съм още по-зле-като изключим факта,че не можах да изровя никакви пари пред блока,тази година някак вяло потготвяме подаръци.Винаги съм разчитала на подкрепата на мъжа ми, но май и на него са му потънали гемиите.а пък малкият звяр не признава никой освен мен и ми е много трудно.Ще взема да го дам на леля му! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 531
Какъв е,моля ,този магазин Ийзи и къде се намира, че аз пак съм назад с информацията.

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 193
Сисолита кого имаш впредвид, явно много разбираш от климатици?
[/quote]
Ами никой нямам впредвид,защо??И аз неразбирам от климатици,има кой да им разбира.Ти разбираш ли?Неможах само да разбера-заяждаш ли се нещо с мен????Ако е така по-добре недей Wink
Голям студ е навън,изведнъж застудя,немога още да се климатизирам.Ходих днес до Изито,но не съм пазарила,само погледнах.Качих се горе има магазинчета,а ресторанта още не е готов,остава май да се подреди,защото обзавеждането вече е там,но тя довършителната работа е най-буткава.Къта е доста голям,както и самото помещение.

# 25
  • Мнения: 2 821
Писах, писах..но ми се затри при публикуване, а пък не ми се повтаря Crossing Arms.....та ще ви кажа само лека нощ Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 114
здравейте и от мен в новата тема!  Grinning
добре дошла на feel_u!
Купихте ли вече подаръците? Какво ще изберете за малките? Ако разчитете на онзи лакомия старец да ги донесе, той сигурно отдавна разпива някъде или се е заклещил в някой непочистен комин.... hahaha  Кажете, как опазвате елхите от набезите на дребните нашественици? Постоянно виси там, сваля играчки, чупи... Наказвам го да стои 2 минути в кошарата, връща се и след малко - пак същата история  Twisted Evil
Купихме някои неща за Марти миналата седмица от Варна, половината му ги дадохме вече..не издържахме с баща му. Купихме му нещо като палатка с три отвора. Голяма игра пада в нея.   Кръстил я е "от тук, от тук". /Това е от едно филмче за Мечо Пух./ Той обожава да се крие и да го търсим. По-късно ще кача снимка. Освен това един малък паркинг, пъзел с 7 части.... Тези дни  очаквам да дойдат другите подаръци. От три магазина в интернет. За детските магазини в Добрич просто няма да коментирам /само ще ви дам един пример- преди малко видях една играчка в интернет за 15.50, а тази вечер я видях в един магазин тук за 25 лв.?!?/ Не ми се иска да го  затрупаме с подаръци, затова една част сигурно ще оставя за рождения му ден през февруари.
По въпроса с елхата- ами още не е украсена  Embarassed. /за разлика от миналата година,когато още в края на ноември украсих  цялата къща/ Не ми е коледно много. Наскоро почина една моя приятелка от детските ми години /само на 37 г./  Cry... 
Къде да сложа  елхата, за да не я стигне Марти, просто не зная. Освен върху пианото  Crazy... Ще трябва непрекъснато да го държа под око, за да не направи някоя беля. ooooh!
На 24.декември ще го водим в Кукления театър. При дядо Коледа.../мъжът на feel_u  Mr. Green, може би? / В 11 часа ли щеше да е? Каква ще е програмата?
За Easy, щастлива съм, че най-после отвори /след като ни изтормозиха с ремонта повече от година ooooh!/ и ще пазаруваме само там. Мъжът ми е особено доволен, че няма да обикаля по 4-5 магазина, за да напазарува всичко необходимо. Марти пък вече е влюбен в количките с формулите. да видим детският кът как ще е... Не е сигурно, че до празниците ресторантът  ще отвори.

# 27
  • Мнения: 1 114
Въпросната палатка "От тук". Laughing



# 28
  • Мнения: 166
Добро утро черпя по едно фрапе

# 29
  • Мнения: 217
Добро урто и от мен! Ани,мерси за кафето! М-м-м, вкусно е! Теа, много е готина палатката, ние сме още много малки за такава, ама добра идея за другата Коледа  Laughing Нашият Дядо Коледа приключва с раздаването утре и в неделя - 24.12 ще сме в публиката в театъра. Ако искаш, можем да си чукнем една срещичка  Party А между другото, вчера имаше ли парти в Шоколад или Лучано? Всъщност, мини парти, щото героите са половината болни. А ходихте ли на тържеството в дома? До после...

Общи условия

Активация на акаунт