Държите ли бебето си при себе си през деня?

  • 2 861
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Цял ден сме заедно като залепени.През ноща спинка в неиното си легло с малки изключения Wink

# 16
  • Мнения: 1 341
За всяко спане е в леглото си. А останалото време - с мен
И ние сме така.

# 17
  • Мнения: 361
За всяко спане е в леглото си. А останалото време - с мен
Peace
И ние сме в същото положение Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 294
Лепната ми е като гербова марка newsm62 Дори и в тоалетната се налага понякога да я навра с мен SickСтрах ме е да я оставям сама, защото мрънкането и прераства в рев, а рева и води дори до повръщане Shocked
За спането...в кошарата си спи, но кошарката отново е лепната за моето легло като гербова марка Wink

# 19
  • Мнения: 5 026
Лепната ми е като гербова марка newsm62 Дори и в тоалетната се налага понякога да я навра с мен SickСтрах ме е да я оставям сама, защото мрънкането и прераства в рев
И при нас така. 2 в едно сме!Понякога е много подлудяващо  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Почти постоянно сме заедно. Изключение са моментите, в които някоя от бабите му го гледа. И ние често влизаме заедно в тоалетната, банята, готвиме заедно.

# 21
  • Мнения: 5 391
През нощта, през деня-спи си в неговото легълце.
Когато е буден е с мен в хола.

# 22
  • Мнения: 148
През нощта и през деня малкия си спи в креватчето в неговата стая, но когато не спи е при мен в дневната, играе си на земята, обикаля диваните и така хем се заиграва сам, хем ми е постоянно пред погледа.

# 23
  • Мнения: 1 212
"Нашият човек" е още много малък - едва на 2 седмици, но си го оставям през деня в креватчето след като се нахрани, като забелязвам той или спи или се "кокорчи" кротко..... Grinning
Мрънка когато има някакъв проблем: не се е наял, "по-наакан" е , запушено носле и т.н.

За сметка на това, през нощта е плътно до моето легло Naughty

# 24
  • Мнения: 2 271
Когата дъщеря ми беше колкото твоя бебок и аз я разнасях с кошницата навсякъде!Сега тя си ходи кадето  иска!

# 25
  • Мнения: 2 910
Като бебе, Марти си седеше предимно в креватчето и там си играеше и спеше и спокойно си влизах и излизах от стаята, когато поискам, без да реве за това. Сега вече е голяма и сама си ходи, където поиска.

# 26
  • Мнения: 55
И ние сме лепнати... Crossing ArmsПрез ноща е в кошарата си,лепната за леглото ми,през деня е на разпънатия диван,но рядко я оставям дори и там,защото непрекъснато мрънка. Tired

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Като малко бебе/а и сега/ спането си е в найната стая.Когато е будна  съм я оставяла да си играе сама и досега се заиграва самичка.Разбира се прекарваме и достатъчно време заедно.

# 28
развила съм толкова тънак слух, че дори като мия чиниите чувам само нея, тя много се дави и се страхувам да я оставя сама

# 29
  • Мнения: 276
През ноща си спи в неговото легло през деня е с мен навсякаде,понякога го оставям сам да се збавлява в активната гимнастика или в кошарата,но бързо му омръзва и иска да съм около него,понякога като изляза от стаята и започва да вика.

Общи условия

Активация на акаунт