Приятелката ми иска аборт

  • 5 284
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Авторът много зряло и отговорно си плю на петите.

Отиде да мисли друга тема.       Satisfied

# 16
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 886
Може да работи човекът. Или размисля.

# 17
  • Мнения: 7 554
Ми, естествено че ще иска. Коя що годе нормална  жена ще роди на някакъв за 2 месеца? При това има и малко дете, което гледа вероятно сама.

# 18
  • Мнения: 9 933
''От скоро живея в Англия и се запознах с едно момиче от около 2 месеца.''
Не мога да цитирам първият пост, но това казва палавникът. Интересно име си е избрал, между другото, hot2touch.
Защо искаш детето да остане? Council house, UC...?

# 19
  • Мнения: 2 184
Па може тя да е бременна от друг. Опция за размисли. От два месеца се познавате, значи сте го заченали на принципа - от вратата за краката😂

# 20
  • Мнения: 25 892
Иска ли ти пари за аборта? Bulb

# 21
  • Мнения: 2 052
Тя ли го взема него за калинка или той нас, това е въпросът....

# 22
  • Мнения: 15 258
Кога намери пък тази жена време и за срещи и секс?

# 23
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
''От скоро живея в Англия и се запознах с едно момиче от около 2 месеца.''
Не мога да цитирам първият пост, но това казва палавникът. Интересно име си е избрал, между другото, hot2touch.
Защо искаш детето да остане? Council house, UC...?
Council house -трудна работа предвид, че от скоро е в Англия. UC -евентуално възможно.

# 24
  • Мнения: 9 933
Тя определено ще има повече шансове за къща, ако има 2, че и повече чаавета. Може би затова авторът казва, че иска бебето да остане. Не знам каква му е тактиката.

# 25
  • Мнения: 1 193
Не, че е от голямо значение, но момата англичанка ли е?
Това, ако авторът е все още сред нас.

# 26
  • Мнения: 10
Не, че е от голямо значение, но момата англичанка ли е?
Това, ако авторът е все още сред нас.

От Сърбия е, но живее от дете в Англия

# 27
  • Мнения: X
Принципно сте прави, че е много неразумно за 2 месеца и хоп - дете. Но имам приятелка, която забременя на 19, точно 2 месеца след запознанството си с мъжът й забременя, роди на 20, завърши с отличие университет със две специализации, успешен професионалист и са щастливи заедно. Така, че не всички са така, както твърдите.

А другото си е решение на жената, но очаква някаква сигурно и от мъжът срещу нея. Особено, когато вече има друго дете от предходна връзка. И ако не вижда за какво да се хване и я е страх, ще поиска да го махне и да избяга. Напълно разбираема реакция.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 089
Да, някои хора изваждат огромен късмет. Някои печелят и от лотарията. Но какъв е шансът? Повечето просто губят при такива вероятности.

# 29
  • Мнения: 10
Принципно сте прави, че е много неразумно за 2 месеца и хоп - дете. Но имам приятелка, която забременя на 19, точно 2 месеца след запознанството си с мъжът й забременя, роди на 20, завърши с отличие университет със две специализации, успешен професионалист и са щастливи заедно. Така, че не всички са така, както твърдите.

А другото си е решение на жената, но очаква някаква сигурно и от мъжът срещу нея. Особено, когато вече има друго дете от предходна връзка. И ако не вижда за какво да се хване и я е страх, ще поиска да го махне и да избяга. Напълно разбираема реакция.

Единственият коментар, който ми хареса. Винаги е имало и ще има изключения. Хората които не мислят така живеят в рамка и според мен губят много

Общи условия

Активация на акаунт