Лакове за нокти - 163

  • 50 459
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 107
Да, от Джъмбо. около 5 лв беше.

# 46
  • Мнения: 4 396
То с чист ацетон май по-добре.  Нали ви се оплаках моя ши лак как го свалиха с пила, и сега ноктите ми са видимо препилени. На всички имам ето такива черти и вдлъбнато, до където е израсло:
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 2 816
Този лакочистител е от jumbo и струва 5 лв точно така изключително доволна струва си всяка стотинка

# 48
  • Мнения: 12 624
Цената на Seche Vite кога е станала такава в makeup? Последно го бях гледала на 11 и нещо, сега се ококорих - 15,74 е. Като гледам, пак е най-ниската от другите сайтове които намирам, но разликата не е никак малка...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 747
A england Love is enough на 3 слоя

# 50
  • София
  • Мнения: 1 170
Ми то преди няколко месеца взех Сеша на 8 и нещо, ама това е - инфлация
От мен това

# 51
  • Мнения: 27 441
Джулс, как беше консистенцията на този Есенс? На моя лак е доста странна, все се каня да му слагам разредител...😄
Находки от H&M:


Витаминче, не е от гел лака- от маникюристката и "уменията" и' с ел. пилата е...🙄😬🤐 Не съм професионалист, но досега такова нещо не съм си причинявала...Даже и когато съм си сваляла изцяло гела с ел. пилата. Можела е поне да ти остави мнооого тънък слой гел и да доизпили после с обикновена пила...😒

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 06:07 от dolce miele

# 52
  • София
  • Мнения: 1 170
Dolce, ами да - тегава е. Определено трябваше да му капна разредител, нищо че е нов и за пръв път се лакирах с него

# 53
  • Мнения: 27 441
Този Preciois на H&M направо вади очи!😅 Златисто-оранжев със зеленикави отблясъци под определен ъгъл, разбира се, не се хваща съвсем на снимки (онлайн обаче има немалко снимки):


Скрит текст:

  
Джулс, значи си е такъв този цвят...😕
Не стига че има проблем с качването на снимките, ами и редактирането отново не работи нормално...🤪

# 54
  • БГ
  • Мнения: 1 264
Здравейте, аз малко след дъжд качулка, но да попитам 😃 някой поръчвал ли е есита от emaglam? Видях, че са на добра цена и пуснах 3 броя Simple Smile

# 55
  • Мнения: 432
Да, аз съм поръчвала, други момичета също. Не съм имала никакви проблеми.

# 56
  • Мнения: 1 140

Zoya pixel dust Dhara

# 57
  • Мнения: 2 314
Всеки ден отварям makeup.bg, за да видя каква е цената на Seche Vite, който всички тук много хвалят. Надявам се, че ще го намалят скоро и ще си взема. 11лв. ми се виждаше доста, но 15 съвсем...

# 58
  • Мнения: 12 624
Абе той и 20 да го направят пак си струва всяка стотинка за времето и нервите дето ми спестява... ама скокът си е съществен, още му се чудя и аз не за друго ами щото ме е яд. (Изчаквах да ми пратят ваучер за рождения ден, точно до преди това беше на по-ниската цена...)
Да не ме разбере погрешно някой, нямам за цел да снобея и естествено че всеки си знае какво може и какво не може да си позволи.
За лак съществени суми не давам, тия от по лев-два-три си ми вършат същата работа като по-скъпите и на моите нокти и трайността е сравнима. Съответно няколко пъти по толкова за лак не смятам че си заслужава, за мен поне. За този топ ги давам без да ми мигне окото, убедила съм се че си струва парите. Хем първия път когато си го купих най-евтино го бях намерила за 18 и нещо, обаче... след първите проби бях си решила че ще продължа да си го купувам. За лаковете продължава да ми се свиди и все се насочвам към евтинийките там.

На Twenty One тая серия със ситния шимър дето сега я продават е странна... четките са ги оправили поне, но лаковете са непокривни. Поне за мен нещо дето иска трети стабилен слой за да не прозира, го имам за недостатъчно покривно. Не че като мина със Сеш отгоре няма да изсъхне и това, но не е там въпросът. Форумът е отвратителен напоследък, не успявам да кача снимка да ви ги покажа, иначе като цветове ми харесват каквото си взех. Единият не знам изобщо къде и как ще го слагам ама нали лъскаво Grinning Самият лак е полупрозрачен и вътре брокат в цвят дето е в същата гама ама различен. Това освен върху друг лак не си го представям.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 747
Е не всички го хвалят Сеш, аз съм от недоволните Grinning Принципно също бих дала повечко пари за топ, но този при мен не върши чудесата, които обещава. Ползвам го върху лакове, които ми съхнат бързо, за съжаление. Не ми втвърдява слоевете в дълбочина и имам поражения. Радвам се, че при вас действа, наистина е чудесно да не чакаш всеки слой.

Общи условия

Активация на акаунт