Кутия за обяд-какво приготвяте за училище и офиса-тема 14

  • 34 363
  • 769
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 511
За днес свински котлет, кетчуп, черита, краставици, маслини, соленки, сурови кашу и лешници, ябълка,кайсия, ягоди и малини, десертче Орео.Simple Smile

# 391
  • Мнения: 511
За днес тост с топено сирене, луканка и кашкавал, домати и краставици, банан, соленки, шоколадово мляко и десертче.

# 392
  • shumen
  • Мнения: 18 048
За мен-за днес-за закуска-кашкавалка,за обяд-пиле с картофи и зеле,суха паста.
За утре-за закуска-кренвиршки,за обяд-птиче гнездо и салата зеле.
Детето днес и утре няма да учат и кутии за него няма да правя.

# 393
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Здравейте, дами
моят единият е много злояд, та се налага още от детската градина да му нося кутии с храна. За мое голямо съжаление яде 5 неща на кръст, които се опитвам да разнообразявам по всякакъв начин. От темата събирам доста идеи за кутии.

Ето и днешното меню на дребоса: закусва в нас (гофрети със сладко от вишни), обяд днес:  бейби кренвирши , домати, филийка пълнозърнест хляб и за десерт ягоди. За следобедна закуска: плодови млекца и кексче

# 394
  • Мнения: 9 535
аз навивах рулца за закуска - с крема сирене, шунка и краставици. за дребния плодово-изварено десертче и череши.
за обяд за другите - пуешко с ориз; наденица на скара със зелева салата.
аз съм на плодове и умирам от глад, хаха

# 395
  • shumen
  • Мнения: 18 048
За днес му сложих банан и за сега свърших с кутиите.Като тръгне на занималня ще започна пак да му правя.

# 396
  • Мнения: 9 535
вчера правих кренвиршки с шарена сол и едно много благо тесто.
добавих плодове, а за другие - богати нещо-като-мини пици от тиквички.з а мен плодове, но вече се нервя Wink

# 397
  • Мнения: 2 681
Много полезна тема и за големите. Отивам да чета от началото, че храните навън хем скъпи, хем гадни.

# 398
  • Мнения: 321
Здравейте, включвам се в темата в бъдеш първолак. Надявам се да имам сили, време и енергия и да мога да му приготвя хубава и полезна храна за новата учебна година.

# 399
  • Мнения: 924
Картофени кюфтета редовно
Кашкавал на фурна също

# 400
  • Мнения: 1 722
И тази година второкласникът ще си носи храна. Все толкова злояд е и от стола си харесва нещо веднъж седмично най-много.
Сменихме сега бутилката му за вода. Беше с Аквафор, но филтъра постоянно падаше и той реално си пиеше нефилтрирана вода. Взехме бутилка на Филипс, казва, че е удобна. Ще видим.

# 401
  • Мнения: 365
Здравейте! Време е да раздвижим малко темата. Честит първи учебен ден и успешна учебна година на всички, които учат! На всички, които не учат пожелавам един прекрасен уикенд! Simple Smile Books Pencil2 Flowers Four Leaf Clover

# 402
  • София
  • Мнения: 3 709
Честит празник! ✏🌻🍀🎒
Аз продължавам с кутии за петокласник. С първолачето ще пробвам стол за обяд, дано ми се получи. Следобедната е ясна.
Много да сте здрави и успешни!

# 403
  • Мнения: 9 535
Аз почти цяло лято правя кутии, та сега би следвало да се пооблекча. Но пак ще има доволно готвене, де. Важното е да сме здрави, пожелавам го на всички. Успешна година!

# 404
  • Мнения: 27 575
Успешна учебна година на децата!🙂
Дъщеря ми тази година е шести клас и занималня няма вече, затова още не ми е съвсем ясно какви кутии с храна ще носи.☺️

Общи условия

Активация на акаунт