Наистина не знам какво да правя вече!

  • 2 443
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
и ние сме така от 2 месеца,
започнахме с Кларитин,Димекс,Клацит,Проспан.......и нищоооо ooooh!
преди 2 дни правихме гърлен секрет,днес взех резултатите и пак нищо,
няма причина да кашля,
лекарката ни препоръча да правим промивки с физиологичен разтвор и това е,
дано мине скоро,че и децата и ние да се наспим вече Confused

# 16
  • Мнения: 172
Светле аз като голям човек на 30 години бях като детето близо 2-3 месеца докато не ми направиха проба за алергени или по точно не отидох на добър алерголог и се наложи дори да мина и на инхалатор и тогава спряха нощните пристъпи на кашлица. И мен така ме лекуваха със сумати антибиотици но нищо.И при мен така обилна хрема като река бистра.Провере те при добър алерголог е моят съвет. Успех

# 17
  • Мнения: 755
и ние сме така от 2 месеца,
започнахме с Кларитин,Димекс,Клацит,Проспан.......и нищоооо ooooh!
преди 2 дни правихме гърлен секрет,днес взех резултатите и пак нищо,
няма причина да кашля,
лекарката ни препоръча да правим промивки с физиологичен разтвор и това е,
дано мине скоро,че и децата и ние да се наспим вече Confused
Същата работа и при моя син . ooooh! Само че сега започна Кларитин , носът го промиваме само с физ. разтвор , защото капките за нос го раздразват още повече. Tired АБ не са изписвали , защото казват , че не е за АБ. Пи и два сиропа за кашлица Проспан и Мукоплант на др. Тайс. Без резултат е до сега положението. Забелязвам обаче , че  кашлицата е на някакви периоди , тъкмо си помисля , че даденото лекарство подейства и на третия ден пак се започва бухането. Кашля  предимно нощем през деня по-рядко и по-скоро подкашлява. През нощта се дави от кашлица и повръща понякога от секретите.  ooooh! Tired Незнам и аз вече къде да го водя ... правим консултация с УНГ , ходим на контролни прегледи , водя го постоянно /като пак се усъмня нещо/ да го слушат , но ... резултат нулев. Чудя се това нещо неличимо ли е .... какво е това чудо. Shocked #Crazy Това продължава вече месец и половина. Sad

# 18
  • Мнения: 3 166
Забелязвам обаче , че  кашлицата е на някакви периоди , тъкмо си помисля , че даденото лекарство подейства и на третия ден пак се започва бухането. Кашля  предимно нощем през деня по-рядко и по-скоро подкашлява. През нощта се дави от кашлица

Е, при нас е същото - има периоди, когато леко затихва и после наново!

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Колко позната история, само че при нас продължи 15 месеца, а не 1.

чела ли си ми двете теми по въпроса?

# 20
  • Мнения: 476
Не съм експерт, но бих ти препоръчала да сложиш в стаята в която спи бебчо, овлажнител за въздух. Може просто да се окаже, че въздухът е сух, а това страшно дразни лигавиците. Аз съм много чувствителна към сухия въздух и докато разбера от какво кашлям, изпих доста лекарства. Опитай,а ако не помогне, в никакъв случай няма да навреди.Дано да е нещо такова!

# 21
  • Мнения: 3 456
Колко позната история, само че при нас продължи 15 месеца, а не 1.

чела ли си ми двете теми по въпроса?
Прочети темите на Лиорена, аз се ориентирах, че дъщеря ми има трета сливица по тях. Лекарят УНГ потвърди и каза, че е за операция, но ние сме само на 2,6 ( вече го пиша за незнам кой път това, за което се извинявам) и не искат да я оперират, така че нашият ад продължава.

# 22
  • Мнения: 755
Забелязвам обаче , че  кашлицата е на някакви периоди , тъкмо си помисля , че даденото лекарство подейства и на третия ден пак се започва бухането. Кашля  предимно нощем през деня по-рядко и по-скоро подкашлява. През нощта се дави от кашлица

Е, при нас е същото - има периоди, когато леко затихва и после наново!
Колко позната история, само че при нас продължи 15 месеца, а не 1.

чела ли си ми двете теми по въпроса?
  Аз съм ги чела и апропо  много се радвам за малката Ади , Лиорена  много здраве ви желая и хубави мигове през новата 2007 г.  bouquet А по темата иначе за ориентирането за третата сливица ... водя/защото продължаваме да го посещаваме периодично/ Борис на УНГ  и мнението му е , че не е за вадене третата сливица. Правила съм обаче консултация само с един УНГ , което може би не е показателно като чета тук в пуснатите по въпроса теми... Tired За сега само с педиатър и един УНГ "работим" , но ще видим как ще се развият събитията. Много объркана ситуация е... хем не е болен хем кашля и има секрети... Shocked просто противоречието е очебийно. Ще следя и тази тема /има още две пуснати по този въпрос/  с интерес и надежда. Wink Tired Wink

# 23
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Преди няколко години аз ащо бях в подобно положение - 3 месеца през лятото страхотна кашлица, спях полулегнала, че иначе не можех да дишам, смених  6 вида антибиотик. Накрая шефката на тубдиспансера ми изписа либексин и за една седмица всичко мина. Това не е антибиотик и дано може да се взема и от дечица. Консултирайте се с лекар за това лекарство, дано помогна на някой с тази информация.

Общи условия

Активация на акаунт