страх ли го е татито да си "играете в леглото"?

  • 2 709
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Не го беше страх, но стана по-сдържан в мераците си и чакаше все аз да подхвана инициативата.  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 164
Хич даже. Mr. Green Ама и той внимаваше де.. Whistling

# 17
  • Мнения: 1 043
В началото на бременността аз бях тази,която се притесняваше,а по-късно-и татито.Не сме се въздържали много,но все пак бяхме по-внимателни от преди  Peace

# 18
  • Мнения: 2 000
И двамата не ни беше страх, и до последно се сексувахме  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 026
Не го беше страх,след като съвсем целенасочено изчете където каквото намери по въпроса и поразпита гинеколога ми Mr. Green
И при нас беше така!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Нашия тати, скоро ми каза че вече го било страх откакто ми е наедрял корема да правим секс. Иначе от самото начало на бременността не сме спирали, само дето го правим по-рядко, че на мен желанието ми хич го няма напоследък. smile3506

# 21
  • Мнения: 2 197
Moя приятел го хвана страх чак в деветия месец. Е, издържах докато ми спряха лохиите. Получи се доста дълго чакане - около 2 месеца, но какво да се прави.

# 22
  • Мнения: 1 671
Мъжа ми го беше много страх, че ще му удари главата - как ли не се опитвах да го убедя, че е невъзможно. Не бяхме правили секс след 5 месец заради контракции, които получавах често, но дори в 9 , когато ми казаха, че може, татито го хвана шубето да не си повреди отрочето.

# 23
  • Мнения: 276
При нас не е имало страх,аз в началото не бях голям ентусиаст тъй като ми ставаше лошо и таткото малко се сърдеше,но не сме спирали през цялата бременност просто бяхме по внимателни,правихме секс дори 1 ден преди да родя Mr. Green

# 24
  • Мнения: 363
и нашия тати го беше страх

# 25
  • Мнения: 2 237
При нас беше обратното - аз се страхувах а той ми обясняваше как нямало защо.
Нормално е да се притеснява,но всичко ще си дойде на мястото.

# 26
  • Мнения: 116
Не го беше страх, беше по-внимателен. Доверяваше се на мен, че знам какво правим.

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Не го беше страх. Разговаряхме по темата с гинеколога ми и се изяснихме от началото на бременността за секса  Peace

# 28
  • Мнения: 92
До седмия месец нямаше проблем ,но после започнаха едни контракции особенно след секс и сега почти не го правим,от което сме поизнервени и двамата.Но живот и здраве като родя ще наваксаме.

# 29
  • Мнения: 1 288
първо мен ме беше страх, после него  Rolling Eyes изобщо трудно постигахме компромис.

Общи условия

Активация на акаунт