Пазаруване от obuvki.bg - тема 3

  • 50 888
  • 566
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 701
Пишете първо, те искат снимки и описание на проблема и не вярвам да и сте проблеми с връщането.

# 541
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 162
ще си задържа тези дето са ми малко малки, за съжаление много ми харесват но не стават за по дълги разходки. и за съжаление за носени и със свалени етикети та не става да ги върна Sad

Маратонките на Steve Madden колко са умалени? пише че са умалени - но тия размери вече изобщо не ги гледам дето са в уж индивидуалната им таблица точно заради тяхната таблица се прецаках и не си взех моя си размер, подведох се и взех с половин размер по -малък,  още ме е яд...  
ако  по принцип носиш 37 номер, от тези на Steve madden какъв номер  бихте си взели ?

# 542
  • Мнения: 6 627
Кецовете на Converse бяха уголемени май, някой дали знае? Върти ми се, че имаше 1 см разлика и трябва 1 номер по-малки. Детето носи 32 стандартно (Геокс, Найк), не знам дали да поръчам 31 или да рискувам с 32...

# 543
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 407
Ако говорим за класическия модел, леко уголемени. Аз вземам точен номер, защото съм с  малко широк крак и са ми идеални. Имам и 2 чифта по-малкия номер от моя, не са ми къси, ама другите са ми по-комфортни.

# 544
  • Мнения: 6 627
Благодаря, Мими и Тета. За класическия нисък модел от плат става въпрос. Кракът му е 19,2 см, ще поръчам 31, пък ако нещо, ще връщам.

# 545
  • Мнения: 69 138
Аз изтрих защото не знам дали не е китайска номерация последното, а не см на стелка...

Различна е стелката на 39 номер..зависи дали е унисекс модел /дават 24, 5 см/, или дамски/там дават 25 см за същия номер/ и т.н...няма еднозначен отговор.
Тук проверих....
https://www.footshop.bg/bg/tochen-razmer/converse

# 546
  • Мнения: 10 432
ще си задържа тези дето са ми малко малки, за съжаление много ми харесват но не стават за по дълги разходки. и за съжаление за носени и със свалени етикети та не става да ги върна Sad

Маратонките на Steve Madden колко са умалени? пише че са умалени - но тия размери вече изобщо не ги гледам дето са в уж индивидуалната им таблица точно заради тяхната таблица се прецаках и не си взех моя си размер, подведох се и взех с половин размер по -малък,  още ме е яд...  
ако  по принцип носиш 37 номер, от тези на Steve madden какъв номер  бихте си взели ?

Нося между 38 и 39 номер обувки. Купих маратонки на Стив Мейдън 38 номер - толкова бяха умалени, че едвам ги обух. После си поръчах 40 от Фешън дейс, там бяха много по-евтини. Леко са ми големи, но ги нося.

# 547
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 162
значи с един размер нагоре ще е ок

# 548
  • Мнения: 10 432
Там някъде, на късмет

# 549
  • Мнения: 4 796
Харесах сандали на Camper, но нямам опит с марката и не знам как върви номерацията им. Нося между 39 и 40 номер, стъпалото ми е 25,3 см. За съжаление има само 40 номер наличен.

# 550
  • In transit
  • Мнения: 11 966
На Camper имам само маратонки и затворени обувки, но винаги си поръчвам 40. Иначе също нося между 39 и 40. 25.5см ми е стъпалото.

# 551
  • Мнения: 31 350
И аз вземам винаги 40.

# 552
  • Мнения: 36
Здравейте, харесах бежови кецове на Adidas от естествена кожа, но не ми позволява да поръчам с наложен платеж. По време на тази промоция ли е така или е възможно да е само за моя профил?

# 553
  • Мнения: 20 214
Аз поръчвах по време на промоцията миналата седмица, с наложен платеж.

# 554
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 258
И аз поръчах с наложен платеж на промоция, всъщност винаги само така поръчвам.
И в тази връзка да споделя, че съм разочарована от последната си поръчка. Едни маратонки за бягане на Under Armour, дебнах ги да са хем на промоция, хем да имат номерация дълго време. Водя се по табличката с размери и рядко има разминавания. Нося 39-ти, или 40-ти номер взависимост от модела. На UA си взех 40.5 и пак се оказаха малки. Гадното е, че на тази марка 41-ви номер много рядко има хубави модели, всичко им е с изчерпана наличност. Та голямо разочарование.

Общи условия

Активация на акаунт