Заедно със ФЕВРУАРСКИ сечко, трябва да посрещнем малкия си бебчо!

  • 11 158
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Добро утро!

Вчера купих първите дрешки за бебка. Дали в интернет има списък на нещата, които са необходими ? Нямам предвид за родилното, а за след това.. направо не знам, по колко чифта бодита, ританки и други дрешки ще са нужни, колко хавлии, чаршафчета, пеленки, притеснявам се да не изпусна нещо важно  newsm78
Бебка е 2020 грама, докато я гледахме вчера на ехографа си смучеше палеца, доктора и сестрата много се смяха  Simple Smile Но ми каза- хайде недей да качваш повече  Tired И без това съм почти само на плодове и мляко, какво да правя  Cry

# 16
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ох, пък на мен никой не ми отговори за Шейново.   Sad Ще питам пак, пък дано някой знае нещо. Интересува ме, дали някоя от вас, която мисли да ражда там познава лекарите? Издирвам доктор Китанова, един познат се опитва да ме свърже с нея, но й е загубил телефона и не е сигурен нито в кое отделение е, нито нищо. А другия ми въпрос е, понеже незнам дали ще я открия, може ли някой да препоръча друг лекар от там, при който да се запиша за раждането. И как стоят там нещата - с плащане и т.н. Много ще съм благодарна на някакво инфо.

Здравейте, момичета!   bouquet

roverandom, ти защо гостуваш, нямаш ли си регистрацийка? Много странно ми се вижда това...  #Crazy Колкото до Шейново, много малко сме тука шейновистите (двама-трима ги преброих аз). Повечето ще раждат в Св. София (aka Тина Киркова). Аз лично още не съм взела окончателно решение дали ще си избирам лекар и екип и не смея да ти препоръчвам. За Китанова пък нищичко не знам. Май не съм я и чувала.  newsm78

Съветвам те да се поровиш из здравния справочник, който е точно за такива въпроси. В него има десетки теми пуснати за Шейново и тамошните АГ кадри. Просто там има шанс доста повече мами да видят въпроса ти, дори такива, които вече са раждали. Ей ти на линк:

Здравен справочник

Иначе hrisito е избрала лекар в Шейново. Можеш да я питаш за подробности, като й изпратиш ЛС. Ако искаш сподели докъде си стигнала в търсенето.  Grinning

Днес направих някои реорганизации в албумчето  smile3509. Ще ги видите! Дано не съм обидила някого с този си жест. Ако нещо не ви се струва ОК, се подразбира, че може да се върне стария вид на нещата. Само предупреждавам, че става дооооста бавно и аз не бих се занимала, ако и да съм виновна.  Twisted Evil

Хубав ден на всички! Аз излизам по задачки... newsm01


А, roverandom, докато напиша моя постинг, гледам, че sky angel ти е дала доста по-подробен отговор. Със сигурност ще ти свърши работа. А в Шейново няма смисъл да звъниш, щото освен някоя майна (извинЯАм се), друго надали ще получиш. При мен поне все така става и аз се отказах да използвам телефона им... #Cussing out

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 10:39 от Мяуче

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Зравейте и от  мен  Hug
Аз искам най-накрая да ида на 3Д да видя пола на бебето и ще попитам sky angel къде да отида и колко парички е, че съм малко затруднена финансово. Защото ми писна тоз месец - момче, другия момиче - поне да разбера окончателно  newsm10 Чух, че имало някъде на ул. "Битоля"
За цигарения дим си взех Оуст и помогна да ви кажа - благодаря. Утре се прибира баща ми от път и подозирам, че с него ще пообиколим да купим някои неща и ще си направя ремонта на стаята  newsm53
Лек ден на всички мами и добре дошла на Ina_25_   smile3525

# 18
  • Мнения: 2 096
roverandom, GSM-а на Китанова е 0888 55 93 53. Това е което ми изпратиха. Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 969
Добро утро и от мен Simple Smile

добре дошла първо на Ина Simple Smile много хубаво че си имаме още една мама с близначета.
май не останаха много работещи мами, които да пишат сутрин. аз и другата седмица трите дни съм на работа и после аз излизам в почивка и сигурно няма да мога да се включвам много често, че друга работа ме чака с приготовленията за бебо.
galq86 ти в кой Люлин си?? и аз ще съм там за постоянно от началото на януари

# 20
  • Мнения: 1 701
Здравей ina_25_, Много се радвам, че при нас ще има още едни близначета. Едните се родиха на мама Blaga, стискаме палци сега всчки за rene_rs, a ти си ни третата мама с две радости наведнъж! Simple Smile
След малко отивам да си получа и аз новата лична карта с новото име вече! Wink
Много е студено тук в Бургас и се чудя какво да обличам. То не че имам кой знае какъв избор понеже имам само два ката бременни дрешки и си ги сменям, ама се чудя с кое ще ми е по-топло, че при мен сливиците са слабото място. Малко да ме духне вятъра и целите стават в гной!
Presiqna, при нас в Бургас 3Д-то е 70 лв. и лично аз останах доста разочарована. Очаквах да е по атрактивен прегледа, но според мен не е нищо особено. Хубавото е само това че много внимателно оглеждат всичко на бебчо и ти казват, че всичко е наред! Simple Smile Ама то това и моя доктор си ми го казва срещу 20 лв. на преглед. Simple Smile
Мяуче, щом си сметнала че албумчето така е по-добре, нека. Едва ли някой ще се тръшне сега да го променяме. Важното е да се виждат снимките ни там Wink
На мен лично така ми харесва както си го направила! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен Hugкупих почти всичко за сина си-поне така казват досега100%момченце Flutterколичката ще е след раждането-леглото тази седмица ще го поръчам(поръчката е 14 дни)бързам да изляза като видя,че е хубаво времето.Все нещо купувам за детето(основно бодита и гащеризони)Лек ден и много приятни мигове от мен! Party

# 22
  • Мнения: 2 096
Presiqna много ми е трудно да ти препоръчам някой за пола на бебето, защото и аз самата незнам дали са познали пола на моето бебе. Ако си затруднена финансово лично ти препоръчвам да не си блъскаш главата с пола му - гаранция няма който и да ти каже.  Аз ходих на контрола при Балев във 30-та г.с. и той си потвърди предположението от пред 10 седмици. Лично съм доволна от него, надявам се с бебо всичко да е така както казва. Прегледа е 30лв. и е 2Д. Преглед на 2Д прави и Давидков във Младост. Той уверява, че апарата му е 3Д, но не е. Цената е 50-60 лв.
3Д имат в Майчин дом, цената мисля че беше 80 лв. Специалиста там е Яков.
За други ехографисти не се сещам.

# 23
  • Мнения: 189
Presiqna-аз ходих при Балев-каза ми момче 100%бях в 18 седмица-и до сега казват момче Peaceцената е 30лв-както виждам и sky angel е ходила скоро при него

# 24
  • Мнения: 1 701
3Д имат в Майчин дом, цената мисля че беше 80 лв. Специалиста там е Яков.
За други ехографисти не се сещам. [/color]

Аз преди около месец като се бях затръшкала да ходя във Варна в Майчин дом при Яков ми бяха казали 40 лв. прегледа и 10 лв. ако искам запис на диск. Дали цената е променена?!

# 25
  • Мнения: 958
Добро утро
Аз снощи бях на коледно парти и после си плащах цяла нощ, то не бяха контракции, киселини и болки в главата, следобед отивам на лекар макар че вече съм добре Simple Smile
ама трябва да си взема документите за раждането
Странно в Тина киркова казаха да си вземем документите в 34 седмица, само че направлението за хоспитализация важало 30 дена което е по-малко от 6 седмици, демек излиза че аз ако си родя на термин няма да имам направление за хоспитализация  Embarassed

Искам да ви питма сблъсквате ли се с дискриминация по време на бремеността на работното си място.
При нас шефа се смени дойде най-некадърния тъпанар който съм виждала, първо отказа да ми увеличи заплатата щото съм бременна, след това не ме прати на курс щото съм бременна, и сега ми е дал супер символична премийка щото съм бременна. И се чудя какво мога да направя не можем ли да си защитаваме правата по някакъв начин  #Cussing out
Аз бачкам в банка тази информация ми я дава прекия ми началник (който е символично шеф) над него е тоз идиот и над него има един куп изпълнителни директори. Мислех да се обърна към тях да им пиша писмо или знам ли обаче колегите ме съветват да си мълча да не би като се върна да ме шътнат пък. Какво да правя според вас, то се видяло че при тоз повече не искам да работя да си мълча ли ?  Sick

# 26
  • Мнения: 189
преди 2 месеца беше 50лв-сега може и да е променена

# 27
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Благодаря ви. В крайна сметка ще отида към 1ч. в АГ-то, сега звъннах и ми казаха, че е 50 лв. После ще ви пиша какви са резултатите. Стискайте палци да е момченце  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 701
Благодаря ви. В крайна сметка ще отида към 1ч. в АГ-то, сега звъннах и ми казаха, че е 50 лв. После ще ви пиша какви са резултатите. Стискайте палци да е момченце  Simple Smile
Аз пък ще стискам палци всичко да е наред с бебчо! Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Добре дошла на Ina, ееееееееех колко мами с близнаци си имаме - супер smile3541 smile3541, пожелавам ти всичко да е ок до края и скоро да се радваш на двете си съкровища. Hug
Сетих се за мама Блага, нямаме вести ...дано са добре с бебките  Praynig
Хайде Presiqna стискам палци твоя бебо да си има мъжки атрибут и всичко да му е наред newsm32
Аз отивам да готвя, днес съм се захванала с хиляда манджи и десерти, че да видим какво ще направя. cook

Общи условия

Активация на акаунт