Заедно със ФЕВРУАРСКИ сечко, трябва да посрещнем малкия си бебчо!

  • 11 188
  • 253
  •   1
Отговори
# 180
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен!!!Бъдете живи и здрави Hug  bouquet

# 181
  • Мнения: 644
Нова година е празник на вси4ки хубави неща в нашия живот - любимите хора , любимите места , където сме оставили 4аст от нас , спомените ,на които държим и незабравимите мигове , когато вдишваме живота с усмивка...
Нека сърцето ви е пълно с тези скъпи мигове за празнуване праз цялата Нова 2007 година!
  newsm51 1dating txtloves Two Hearts  ura santa2  madnoel Kissing Heart

# 182
  • София
  • Мнения: 372
Честита нова година!!!Пожелавам на всички много положителни емоции с нашите деца,и живот по европейски стандарт!!!
 baloni bg santa2 babydust7  bigdance2 Tada

# 183
  • Мнения: 189
ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ-НАРЕЧЕНО  ДЕТЕ!  bouquet

# 184
  • Мнения: 155
ЧЕСТИТА 2007 ГОДИНА!
Много здраве,много радост,много щастие на всички и едни прекрасни здрави и усмихнати бебета!Леко и безпроблемно раждане!

# 185
  • Мнения: 1 516
Честита нова година !!!!!

Тя ще е особена за всички нас - бъдещите мами.... Някой ще я помнят с влизането ни в европейския съюз, но за нас тя винаги ще си остане годината в която сме станали майки, особено за тези като мен, на които им е за първи път. Пожелавам на всички ви бързо и лесно раждане и след това безкрайно приятни моменти с вашите съкровища....


Разкажете сега как посрещнахте новата година. Ние бяхме в един ресторант, танцувах , играх хоро, накрая чак взе да ми става съвестно Simple Smile . Добре, че не направихме някоя беля...

И да се похваля - купихме си вече легълце - спрях се на първия вариант - лекото сгъваемо легло. Решихме, че е най-практично за малкото свободно място , с което разполагаме вкъщи , а и е най-безопасно за бебчо .... Другата седмица смятам да напазарувам и другите неща от първа необходимост...

# 186
Честита Нова година! На всички пожелавам леко и безпроблемно раждане и здрави бебчета!
Някой знае ли как са Blaga и двете й дъщерички?

# 187
  • Мнения: 1 117
Честита Нова Година  Simple Smile

Много здраве , много радост и най-вече сладки и здрави бебчета , пожелавам на всички мами!

Аз се бях поизгубила малко. По Коледа не ми остана време да чета и пиша , после три дни ходих на работа да довърша някои неща , но вече съм си у дома и мисля да наваксам в темичката Simple Smile

# 188
  • Мнения: 288
Честита 2007 година на всички февруарки!

Да имате най-сладките бебоци и да сте щастливи мами!

  bouquet

# 189
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Леле спрях да пуша навръх Нова Година !
Засега удържам фронта  Sunglasses

# 190
  • Мнения: 74
Мили февруарски мами, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! И аз ви желая всичкото здраве и щастие на света,  и безпроблемно раждане! Дано всичко да е наред с всички ни и с всички бебчовци! Hug

# 191
  • Мнения: 958
Здравейте,
как сте след празниците, ние много щъкахме и ме наболва доста корема пък и седи много твърд утре съм на лекар та ще видим как вървят нещата.
Бебчо рита по малко и сякаш мърда по малко, може би има по малко място или пък му се спи.
Кажете от къде гащи за еднократна употреба за болницата ?

# 192
  • Мнения: 155
Мале имаме си майчета вече в деветия месец!Хей не остана-ще започнат скоро да се появяват бебчета.Кой ще бъбе щърклчето?
Joya ,по-полека вече Laughing!Колкото до гащите в малечко-виж тук:http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5628&lang=1
Моето бебче също рита по-нарядко на за сметка на това е много силно-чак болезнино-снощи сълзички ми излезнаха от болки!

# 193
  • Мнения: 1 516
Момичета, от няколко вечери имам ужасни стомашни болки. Чак ми се плаче. Някой да знае как мога да ги облекча ?

# 194
ЧEСТИТА НОВА ГОДИНА! На всички бъдещи мамчета желая леко раждане и най-сладките и пухкави бебчета newsm10

Момичета, я кажете какво сте чули за родилното отделение на болница Токуда, че аз нещо много сериозно започнах да се замислям (а, то не остана и време...), че е време да си намеря док. Колебая се между Токуда и Шейново. За Токуда разбрах само, че са отишли доктори от Майчин дом и това са Карагьозов, Лазарова, Диков, Димитров (ама първото име незнам как е), Колева, Киряков и Герганова. Чували ли сте нещо за някой от тях, как са като специалисти за секцио?! До края на 2006г. знам че можеше да се отиде само с направление, без да се плаща допълнително, само ако искаш спец. екип плащаш допълнително 700лв. за нормално и 900лв. за секцио, но днес ми казаха, че заради очакван наплив на ромки, болницата ще сложи една цена от 700лв. за всякакъв вид раждане, без значение дали си с направление или не! Това е инфо от лекар от Токуда! Аз съм от тези, които ще си плащат по една или друга прична, този въпрос не стои изобщо пред мен, но ме интересува, ако някоя от вас е чула за горните имена нещо да сподели... Или за Попов и Велев от Шейново. Това са ми колебанията... Става дума за секцио...

Общи условия

Активация на акаунт