Заедно със ФЕВРУАРСКИ сечко, трябва да посрещнем малкия си бебчо!

  • 11 197
  • 253
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
joya, само се успокой! Погледни във темите с белите списъци или пусни в общите едно запитване. От януарките две девойки наскоро родиха секцио в Тина Киркова- едната е Клеми, обаче за другата не съм сигурна. И на нея може да и пуснеш на лични въпросче. Аз ще съм в Шейново и не мога да ти помогна конкретно със съвет за д-р. Не се притеснявай, нали казват, че секциото се прави по- рано от термина, докитата ще решат, само не се паникьосвай. Стискам палци!!!
Лека вечер желая на всички и до утре!!!

# 211
  • София
  • Мнения: 618
Честита Нова година, момичета !!! Вярвам, че ще бъде прекрасна и незабравима за всички нас   Hug
Мен почна да ме втриса нещо, преди като станеше дума за раждане все беше "оооо, чак догодина", ама сега вече като сме в другата година  Crazy . Бебчо е добре, рита, блъска и се върти и май не споделя тревогите на майка си Heart Eyes .
Лека вечер на всички  Simple Smile

# 212
Честита Нова Година и за много години на всички бъдещи мами Simple Smile
Пожелавам Ви едни хубави, здрави и сладки бебчета и само хубави емоции през следващата година.
Аз отдавна не съм влизала във форума, насъбраха ми се доста ангажименти, и се радвам че Вие не сте спрели да "бъбрите" за всичко което ни вълнува.
И аз излизам в майчинство от 03.01. и ще си нося болничния при работодатела, тъкмо  прочетох и ценна информация как ще се процедира, че да успокоя счет-ката ни Simple Smile
Виждам, че и на Вас вече ви тежат коремчетата, въпреки че аз съм качила за сега само 7 кг. ,  нещо таза ме наболява след всяко ходене, пък било то и за 15-20 минутки. И при вас ли е така?

# 213
  • Мнения: 2 013
Момичета, извинявам се, че нахълтвам така в темата ви. Четох за мама Блага и двете й шушки в близнашкия форум, от повече от 2 седмици обаче няма вест от нея.
Кажете как е, ако знаете. 
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 214
  • Мнения: 2 922
Момичета, извинявам се, че нахълтвам така в темата ви. Четох за мама Блага и двете й шушки в близнашкия форум, от повече от 2 седмици обаче няма вест от нея.
Кажете как е, ако знаете. 
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

И аз също си мислех за мама Блага. Някой знае ли нещо?

# 215
  • София
  • Мнения: 969
 Честита Нова година на всички newsm51.
Пожелавам ви много здраве, щастие и едни хубави, здрави и послушни бебчета. аз чак сега успявам да се включа, защото мъжа ми преди малки ми включи нета.
надявам се всичките сте посрещнали много хубаво новата година поне по това, което чета.
на мен ми беше лошо след новогодишната нощ. не че преядох ами пробвах доста неща. мен пък бебчо не ме е оставил и миг на спокойствие, непрекъснато се движи насам натам и най-вече в дясната част на корема ми. изглежда там си е намерил място и непрекъснато ме подбутва. в събота и ние ще ходим да купуваме креватче. утре отивам и аз да си взема болничния и да видя как са резултатите от изследванията. надявам се всичко да е наред. на 18-ти съм се записала на 3Д ехограф. доста е далече и нямам търпение вече. аз още не съм започнала да си приготвям багажа за болницата, но ще почна по малко от другата седмица сигурно. засега имам само нови чехли купени и подготвени джапанки. май се поувлякох малко. желая ви приятна вечер. Wink

# 216
  • Мнения: 49
Честита нова година всички! пожелавам Ви хубави и здрави бебчета, много здраве, любов и леко раждане! не съм писала от доста дълго, защото бях за малко в болница заради бебчо. За сега удържам положението още малко остана. Доста подскача, но ме притеснява че е с дупето надолу и още не се е обърнал а е близо 2 кила. просто не знам, секциото ме притеснява. Радвам се че при Вас за сега всичко е наред и аз чакам на 13 януари излизам 45 дни преди раждането в болнични, вече застанах на финалната права и дай боже всичко да бъде наред! Praynig

# 217
  • София
  • Мнения: 1 715
Black Angel, и аз излизам в 45 дневен болничен на 13ти. Моята бебка също не е е обърнала, а и тя е 2 кг. Не се притеснявай! Това може да стане и в последния момент. Може и да не стане де, ама се успокоявам, че всичко ще е ок.

# 218
  • Мнения: 1 516
И аз си взех днес болничния лист. Пратих го веднага в софия на човешки ресурси - те трябва да го занесат в НОИ. Бях на консултация днес - може и да ми се размине секциото -плацентата почти се е вдигнала над главата на бебчо. Той е 2,5 кг Simple Smile)))) ... и е ТОЙ- докторът каза, че няма съмнение вече... Не сме видяли пишката още, тя е на другата страна, но пък му се виждат другите работи Wink

# 219
  • Мнения: 155
Добро,утро момичета!Хей от вчера се разпрах от сън-вярно,че на пресекулки, но много ми се спеше,а и такъв мързел ме е налеганал Embarassed....
Радостче,честит ти мъж!
Аз ще ходя да си нося днеска болничния до работата,пък ще видим от там какво ще кажат.
Момичета,не се претеснявайте от секциото-като човек опериран 7пъти мога-и раждал нормално мога да ви кажа ,че не трябва да се претиснявате-възтановителния период след всяка една операция е ендивидуално,но много зависи от човека-ако си мотевиран,че ще трябва да се възтановиш бързо,наистена става-а ние ще имаме едни слънчица,заради които бързо ще се вдигнем на крака.
Хайде лек ден на всички,аз отивам да си правя нещо за хапване.

# 220
  • Мнения: 43
     Здравейте и от менSimple Smile

И тази нощ при всяко обръщане много ме боляха ребрата.Дали до края ще ме болят така? Мама казва " да " Sad
Аз от днес съм в болнични този за 45 дена, но ще ходя да си го взема на 09.01.Продължавам да имам хрема / много гадна /.Аз още не съм си приготвяла багажчето, мисля след 18.01 когато си вляза в 9 месец.
Лек и слънчев ден от мен Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 974
Честита Нова Година ! newsm51
Много щастие и дни изпълнени с усмивките на малки бебчета ви желая  Grinning

Вече нямам търпение...излизам в болничен от 08.01. и по-честичко ще пиша.
Момичета имам нужда от съвет...трябва да си направя очният преглед, но незнам къде Cry Търсих по темите има много очни клиники, но не мога да намеря координати  ....някоя от вас ще си прави ли такъв преглед и къде?

# 222
  • София
  • Мнения: 1 481
Аз вече съм почти готова  Simple Smile Изпрах всички дрешки и хавлийки, пелени, след това гладих, гладих, гладих... Останаха някои по- големи неща, като чаршафи, завивки, свалящите се части от количката. Бясна съм на свеки, защото се опитва да внуши на половинката, че бебешкият прах за пране не е толкова надежден, колкото домашния сапун, и че на ръка се пере по-добре, отколкото в пералня  #Cussing out
От няколко дни много ме боли десният бъбрек, когато съм седнала или права  Sad И имам някаква режеща болка във влагалището от време на време. След 3 дни влизам в 9ти месец и едновременно нямам търпение и ме обзема безпокойство. Бях сигурна, че няма да ме е страх, но вече не е точно така  Rolling Eyes

# 223
  • Мнения: 2 922
Бясна съм на свеки, защото се опитва да внуши на половинката, че бебешкият прах за пране не е толкова надежден, колкото домашния сапун, и че на ръка се пере по-добре, отколкото в пералня  #Cussing out


Няма да се поддаваш на подобни манипулации  Laughing

# 224
  • София
  • Мнения: 1 481
Няма да се поддаваш на подобни манипулации  Laughing
Няма,  със сигурност пералнята пере по-добре от мен, нямам никакъв опит в това отношение  Blush

Общи условия

Активация на акаунт