е.коли-моля за инфо и помощ

  • 4 226
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
- поне моят опит сочи това, не искам да споря с никого.

не, в никакъв случай не става дума за спор Peace Simple Smile,
аз затова и писах, че 100% в никакъв случай не твърдя обратното, писах само личен опит, но може би,защото навремето изобщо не съм имала опит и т.н. и се хрърлих директно на колекторите, и си спомням 2 със сигурност или 3 грешни резултата с колектор и поради тази причина написах горното за да има предвид евентуално, но аз лично съм противник на колекторите за урина.
защото при тях има много "ако" - ако се направи подходящ тоалет, ако бебето се изпишка бързо, а не се чака 20-30 мин, ако не се спари с памперс отгоре, ако се отвори отдолу и т.н., може точно тези неща доста майки не ги знаят.

та така  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
при тях има много "ако" - ако се направи подходящ тоалет, ако бебето се изпишка бързо, а не се чака 20-30 мин, ако не се спари с памперс отгоре, ако се отвори отдолу и т.н., може точно тези неща доста майки не ги знаят.

Това е така - като минала многократно по този път...Дето се вика - неволята учи... Wink
Затова и винаги като видя подобна тема се включвам с изреждане на горните "ако"... Simple Smile
  bouquet

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Затова и винаги като видя подобна тема се включвам с изреждане на горните "ако"... Simple Smile
  bouquet

абсолютно правилно правиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт