Моето Коледно желание.

  • 2 016
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743

Моля, насочете енергии .. или и аз не знам какво да има повече време.


Имаш и моята енергия, дано ти помогне по някакъв начин Praynig Дано желанието ти се сбъдне Praynig

# 16
  • Мнения: 2 220
Ще се моля за нея!

# 17
  • Мнения: 191
Кураж!Стискам палци всичко да се оправи! Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 3 271
Много е тежко това. Ще си мисля за вас, за нея! Дано има повече време, дано скоро имате добри новини и дочака внучето си.
Дано  Praynig

# 19
  • Мнения: 2 498
Ще запаля свещ за нея...дано това е някаква грешка---по Коледа стават чудеса....дано стане чудото Praynig...

# 20
  • Мнения: 569
  Пожелавам здраве на теб, на свекърва ти, на цялото ти семейство и на всички които обичаш! Нека Бог да е с вас и да бъдете заедно още много много време.

# 21
  • Мнения: 1 881
Миличка, дано се сбъднат мечтите ти, дано Коледата ви донесе здраве в семейството, много здраве Heart Eyes Hug Hug

# 22
  • Мнения: 295
Дай Боже твоята свекърва да се оправи! Стават чудеса, за Господа няма невъзможни неща и ако е волята Му, нека стори това чудо за вас! Нека ви даде сили в този труден за вас момент!

# 23
  • Мнения: 4 390
Дай Боже да се закрепи жената или пък тази страшна диагноза се окаже грешка!
Дано стане Коледното чудо при вас. Praynig
Желая ви го от все сърце! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 352
Изпращам на теб и на свекърва ти най-искрените си пожелания за чудо.
Вярвай.
С теб съм.

# 25
  • Мнения: 6 472
Вярвай, вярвай, вярвай!!!!!
Не падайте духом в никакъв случай! Не отлагайте плановете за бебче! Живейте сега, не с бъдещето или миналото! Обичайте я с цялото си сърце и и го показвайте всеки миг! Понякога магията на любовта прави чудеса Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 819
Пожелавам ти коледното ти желание да се съдне, всчки от семейството ти да сте живи и здрави и да се съберете заедно около елхата...

По Коледа стават чудеса!!!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Не отлагайте плановете за бебче! Живейте сега, не с бъдещето или миналото!
Точно! Ако не й е писано да дундурка внуче, нека поне се радва на бременността ти и на мислите за бъдещото детенце...

# 28
  • Мнения: 1 180
Здраве, щастие и късмет - за мен и всички мои близки! Мисля, че тези три неща включват всичко - дори всяка вечер, преди да заспя, това ми е станало като навик - на ум го пожелавам за семейството ми!

# 29
Ще се моля за свекърва ти. Дано се оправи. И аз много обичам своята и не си представям живота без нея, така че те разбирам.
Кураж и много молитви от мен Praynig
Дай Боже да се закрепи жената или пък тази страшна диагноза се окаже грешка!
Дано стане Коледното чудо при вас. Praynig
Желая ви го от все сърце! Hug


Тези два цитата напълно покриват мислите ми. Стана ми много мъчно и не мога дори да пиша.  CryПреживях същото и се върнах назад във времето...
Съжалявам за свекърва ти. ДАЙ БОЖЕ да живее още дълго и да сте заедно. Дано се окаже грешка. Моля се за нея и за вас baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт