В кой месец е мъжът ви?

  • 2 994
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Моят е 5-ти мес. Simple Smile) Той е слабичко ама пак напълня де, беше 64 , сега е 70:)

# 31
  • Мнения: 8 769
Моят съпруг изобщо не е солидарен с мен, освен в яденето.
Слаб е като чироз (както и аз бях преди да родя за втори път). Сега го карам да понапълнее малко, за да сме си по-лика прилика, ама не мус е удава. Ще продължавам с тормоза да свалям килограми явно... Crazy

# 32
  • Мнения: 35 968
моят мъж не е качвал солидарно Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 35 952
Моят пък  - отслабваше.
Когато родих - аз бях в един момент 67, а той 62.
Това не ми харесваше. Crossing Arms
Сега е доста килограми над мен  Wink

# 34
  • Мнения: 4 156
Моят пък грам не качва, нито сега, нито като бях бременна- ген

ех - и моя е така. А аз още не мога да сваля килограмите от първото раждане - половината.

# 35
  • Мнения: 5 362
Моят пък грам не качва, нито сега, нито като бях бременна- ген
И моят. Peace

# 36
  • Мнения: 4 473
Шести - седми, шести - седми, шести - седми....редува ги за разнообразие Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 284
има нещо такова, и той беше към 6-7 но сега е към 4 има подобрение Joy

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Моят е с право черво- каквото изяде- из*ере  Mr. Green Не качва хич. Трудно забременява  Mr. Green
 Ама ако щете вярвайте, преди всеки мой М, му излизат пъпки по лицето  Crazy Все едно на него ще му идва  Party

# 39
  • Мнения: 4 621
Ооо и моят  мъж си дебелееше с мен докато бях бременна Hug

# 40
  • Мнения: X
 Ееее...моя ли е най-мършав? #Cussing out 3-4ти:( Аз искам да е поне 6-7-ми Simple Smile Blush На 3-ти нали се сещате че понякога нищо не се личи:) Е...има си бе ама.....искам повече! Иначе наистина напълня малко откакто сме заедно под един покрив. Може пък да съм добра готвачка;Simple Smile))  chefСтарая се много и резултата не закъснява!:) Naughty

# 41
  • Мнения: 5 026
 Кефи ме тая тема  smile3532 Ами моят гони 8-9 месец . А какви бяхме...

# 42
  • Мнения: 116
Моя е ужасно слаб-около 64 кг, бях го задминала като бях бременна-67.

# 43
  • Мнения: 11 004
Пък моят изобщо не е бременен  Sad Не е честно, можеше от солидарност да стане поне в 4-5-ти.

# 44
  • Мнения: 1 289
ОООО,моя мъж откакто сме се запознали е 10-ти постоянен.  smile3532  Той е на принципа "Аз не съм дебел,а съм нисък-ако бях по-висок,щах да изглеждам по-слаб..."  newsm62 А е висок 190 см.  незнам колко още му трябват newsm12

Общи условия

Активация на акаунт