Това тапата ли ми е?!?!

  • 2 287
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Към Вилето:

Аз четох, че след като ти падне тапата от 24 до 72 часа се ражда.

Мамите да кажат, които са го преживели...  Wink

# 16
  • Мнения: 391
Странно ,но съм забравила  точно колко време след падане на тапата родих,а тогава така се вълнувах...Мисля ,че около седмица след това родих ,но някои раждат и по-късно. Леко  раждане  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 448
Тапата е!!!! Ражда се до дни, но при някои и до седмица  Hug Хайде, леко, ЗАПОЧВА СЕЕЕЕЕЕЕ  Party

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Моята тапа беше точно такава каквато е описваш, прозрачна . Родих след 3 дена, само че го предизвикахме. Незнам ако бяхме изчакали кога щеше да е:)
Леко раждане!

# 19
  • Мнения: 1 183
Олеее,направо ти завиждам благородно  Laughing,много се радвам и ще чакаме да се похвалиш Peace

# 20
  • Мнения: 276
Моята тапа беше същата прозрачна като сопол,при мен пада на части около 2,3 дена и да не те отчайвам но родих след почти 2седмици,но пък много бързо и лесно LaughingЖелая ти същото и на теб!И да се похвалиш като стане  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 243
При мен също беше една такава прозрачна като желе но след 4 дена стана розова ,на 17.12 ми падна тапата а на 18.12 родих моята принцеска,леко раждане ти желая Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 092
Моята беше доста кървава и падна на обяд  около 13 часа на 7-ми юни , но аз вече бях в Шейново с контракции на 2 минути .Беба се роди на 8-ми в 3.40 сутринта. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 116
При мен и двата пъти тапата беше кървава и родих същия ден , на който падна !!
С падането на тапата трябва да ти почнат и леки контракции.

# 24
  • Мнения: 2 381
Очаквай включване Grinning
При мен беше розова на цвят.Леко раждане ти пожелавам  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 362
и на мен вчера ми изтече такова нещо!а колко време след това се ражда?сигурно е индивидуално,но...аз нямам търпение!
Най-вероятно е тапата.
Аз родих на следващия ден.
Успех и на двете момичета! Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 407
Според мен е тапата. Моята падна към 23:00 часа и в 09:20 на другия ден станах мама на едно сладко момченце Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 104
Май това е тапата.Леко раждане!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 397
Леко раждане   bouquet

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
При мен тапата беше като гъста кървава слуз. Няколко часа след падането на тапата започна раждането при мен. Падна към 7 ч. вечерта  към 10ч. започнаха контракциите и на другия ден 11 и 15ч. родих.  Peace
Леко раждане.  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт