Един въпрос свързан с бебеправене и менструация

  • 1 043
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, извинявам се темата ако не е за тук но искам да попитам нещо свързано с менструацията.На 39г съм имам две деца и правя опити за трето,до преди няколко години имах редовен менструален цикъл на 28 дни.От няколко месеца ми идва на 25 дни а преди това на 20 на 23 въпроса ми е след като ми е на 25 дни броят ли се следващите дни  за закъснение на менструацията и все пак има ли надежда на тези години да се получи бебето.Ще се радвам ако ми отговорите 😊

# 1
  • Мнения: 39 286
Това че ти се скъсява цикъла може и да означава, че влизаш лека полека в менопауза. Пусни си едно фсх да видиш къде си.

# 2
  • Мнения: 299
На 39г съм имам две деца и правя опити за трето,до преди няколко години имах редовен менструален цикъл на 28 дни.От няколко месеца ми идва на 25 дни а преди това на 20 на 23 въпроса ми е след като ми е на 25 дни броят ли се следващите дни  за закъснение на менструацията и все пак има ли надежда на тези години да се получи бебето… 😊

Разбира се, че може. Родих 3 породени деца без проблеми малко след Вашата възраст. Ако искате можете да използвавате такъв калкулатор , или просто правете опити на 2 дни около 10 дни след края на менструацията. https://www.webmd.com/baby/healthtool-ovulation-calculator
Ако не се получи до няколко месеца, посъветвайте се със специалист. Горе главата и успех! 😊🙏👶❤

Общи условия

Активация на акаунт