Отговори
# 45
  • Мнения: 919
Здравейте момичета,

Дани  Praynig Praynig Praynig Ти си силна, но много ти се събра  Hug

rose_madder Пожелавам ти Миличка всичко да е наред    bouquet Честито!

ЗлаВещица Приси е едно малко чаровно джудженце  Hug

Вероника 3 дни беше с Т 38, като едната нощ стгна до 40. Първото, което ми изникна, беше разказа на Пепа какво са направили в болницата с Тео. Така направих и аз - оставих я само по памперс и след 30 мин я беше свалила. Пепа благодаря ти Heart Eyes
Водихме я на лекар, взеха й кръв и в крайна сметка така и не разбрахме какво предизвика тази висока Т. Кръвната картина не показа нищо. Сега вече е добре. Дано така се задържи.

Работната седмица за мен приключи newsm44  Дано никой не ме тормози по празниците

Днес изписаха братовчедка ми и малката й дъщеричка Емилия  newsm51 Ходих да ги прибера от болницата. Мъничето е много красиво момиченце - 2800кг. Толкова е мъничка и нежна. Сякаш отново държах новородената Вероника   ylinfant  Мъничето яде зверски, а братовчедка ми има кърма колкото за 3 дечица. Да са живи и здрави и двете  Simple Smile

Утре е Бъдни вечер. Пожелайте си нещо и то ще се случи, поне при мен всяка година каквото си пожелая ми се случва.

Весели и спокойни празници  Close-mas:

# 46
  • Мнения: 1 812
  Здравейте, момичета!
  Първото , което искам да направя е да благодаря на Пипи и Еци за това, че ни организираха за празника и на всички останали мами и дечица за приятно прекерване. Изкарахме прекрасно и ми беше много хубаво да видя нашите пораснали деца как си общуват и играят като големи дечковци. Снимките на всички са много хубави и ги разгледах с огромно удоволствие.
  Даже искам да помоля ако някой има възможностда ми прати  някоя и друга снимчица на мейла ми, който е radoslavnik@abv.bg   Просот не си бях взела апарата в бързането.
  Аз не се включих веднага, защото 2-та дни ми бяха много напрегнати , а за капак се разболях и се чувствам много отпаднала, много ми е гадно, защото аз почти не боледувам Sad
  Дани, незная какво да ти кажа мила Hug Много ти е трудно и ми е много мъчно за болните врабчета, дано бързо се възстановят, че просто вече незная откъде намираш сили. Често си мисля колко ти е трудни и те давам за пример на мои познати  bouquet
  Деска, чакаме си снимките Laughing
  Вещи, да нацелуваш Приси по малкото лакомо дупенце. Много хубаво, че сте се разнообразили. А като каза за отбиването, колко мами останаха да кърмят още? Аз май не съм писала , но и ние се отбихме преди известно време и най-хубавото е , че оттогава Мила спи много повече. Като си помисля, че Ники го кърмих 9 месеца и си мислих, че е било много, а сега Мила я кърмих над годинка. Ако имам и трето докъде ли ще я докарам Mr. Green
  Пипиоле честито за братовчедка ти! А ти сега си почини много дълго Simple Smile
  И тук да поздравя Елито, че ще става кака и на rose madder да пожелая всичко най-хубаво.
  Уини, шапката май е на Никито. нали съм блейка не мога да не забравя нещо Embarassed
  Хубава вечер Ви желая и бързо оздравяване на всички болни дечица !

# 47
  • Мнения: 47
Привет и от мен.
На болничките да оздравяват,а на мамите много сили и търпение Hug
Сигурно и нас ни мъчи нещо ама нейсе.От три дена нищо не яде,не спи само на ръце и цица #CrazyНе мога да разбера от кво е.Дано са зъби,а не гаден вирус.
Скоро си мислех за rosse madder :love:mfge.Желая и от сърце догодина да гушка здраво и силно бебче.лека и безпроблемна бременност Hug Hug
Пипиоле-честита племенничка Heart Eyes  bouquetе те такива хубави новини да има дай Боже на всекиму

# 48
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета Simple Smile
Много ви благодаря за подкрепата Simple Smile надявам се всичко този път да е наред Simple Smile Все още не съм ходила на лекар , но все пак един тест ми показа заветната втора чертичка Simple Smile така , че предполагам не ме лъже Simple Smile Радвам се за вас , не съм ви чела много тъй като няма с какво да се похваля освен многото работа Simple Smile но сега съм отново щастлива и чакам с нетърпение да видя сърчицето на малкото човече Simple Smile Иви знаех си , че ще ме издадеш , не ти се сърдя Simple Smile
Сега момичета пожелавам ви най - прекрасните празници със вашите семейства Simple Smile Да сте живи и здрави , малките " бебоци " да не боледуват много Simple Smile щастие и любов !
Знайте , че си мисля за вас Simple Smile Радвам се , че с Иви ще си бременнем заедно Simple Smile

# 49
  • Мнения: 358
Весели празници на всички! У нас Лилия е с температура, от вчера е на хомеопатия. Доста са солени прегледите, но се наявам да се повлияе, защото много боледуване й се събра. Температурата не е много висока, но детето е по- мрънкаво отвсякога.  ooooh!Дани, благодаря, за безсилното състояние те разбирам, аз също се чувствам така. Лилия  има три рентгенографии за два месеца, не ми се мисли, ако слезе към гърдите  ooooh!Въобще не разбирам защо става така с това дете, гледани са еднакво с брат си, даже нея я кърмих по-дълго. Желая още веднъж спокойни тихи нощи и светли весели дни на всички! Hug

# 50
  • Мнения: 393
Добър вечер Laughing
Какво става май повечето дечица са болнички SadБързо оздравяване на всички и Дядо Коледа да донесе много здраве за догодина Hug
Ние днес бяхме на коледен пазар.Ах как обичам това време- обожавам да избирам подаръци.На баткото купихме колонки за компютъра, а на Митко една костенурка, която се дърпа и отгоре се пъхат фигурки-ще ги снимам подаръците и ще ги видите GrinningА на племенничката - един комплект за гримиране и фризиране на кукли.Надявам се да й хареса, тя е на 2,6г.
Обаче дребния направо ме побърка след като се върнахме ooooh!Цял следобед рев и постоянно виси на гърдите ми #CrazyСигурно пак някой зъб ще избива.Някой беше питал кой кърми още-ами аз съм от тези дето ще чакат детето само да се откаже Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86462 А това са снимки от Коледния благотворителен карнавал в Гранд хотел Варна.Бях ги пуснала в старата темичка, но май никой не ги видя Wink
Много се радвам за бремелинките след нас HugЛека бременност им пожелавам и на двечките Heart Eyes
Още веднъж весели празници на всички, най- хубавите подаръци от Дядо Коледа,защото го заслужавате Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 358
Кеми, много ти са сладки дечицата! И какви костюмиии, откъде ги взимате? Laughing

# 52
  • Мнения: 823
Момичета, искам да ви пожелая Весели Коледни Празници! Желая на вас и на семействата ви здраве преди всичко! Hug Hug Hug

Ние напазарувахме днес добре, взехме подаръци за всички и сме много доволни  Grinning
Най-много има за Тео, разбира се  Hug

Поли, честито за малката госпожичка   bouquet Такива новини по-често да има! Целувки на сладката Вероника!

Дани, съчувствам ти много  Sad Дано да се оправят бързо дечицата  Praynig

Вещи, Приси е голяма сладурана  Hug Щом и е вкусно, нека си хапва Heart Eyes

Лека вечер и весело празнуване!

# 53
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мили приятелки,
Желая Ви весели, прекрасни и пълни с чудеса празници!
В Бъдната вечер желая пълна къща, много топлина и парата да се падне на къщата за да има за всички.
В Коледната вечер, желая да сте сред любими хора за вас, да сте влюбени и обичани, да сте смирени и диви и много щастливи!
В Новогодишната нощ ви желая много весели емоции, щур купон и много подаръци които да са ви по сърце!


Весели празници!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет и от нас  Heart Eyes
Изгубихме се за доста време от форума, наистина не ми остава време за писане. От време на време хвърлям по едно око да видя как са децата, но през новата година обещавам да се поправя и да пиша  Blush
На болните дечица пожелавам бързо оздравяване  Praynig Ние също сме болнички, няколко дни имаше висока Т, преборихме я без лекарства, но след това започна хрема и кашлица. Имахме планове по празниците да ходим в Троян, но сигурно няма да пътуваме, страх ме е да не се влоши повече там. Мен също ме мъчи кашлица, Боян и той ни приглася от време на време  Sad
Иви, Роси, много хубави новини, много ви се радвам   bouquet Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност Heart Eyes
Гледах снимките от Коледното парти, децата са невероятни сладури, толкова са големи и самостоятелни вече  Hug
Искам да ви пожелая на всички много любов и топлина, щастливи детски усмивки и много здраве!
Весели празници !!!

Последна редакция: нд, 24 дек 2006, 09:50 от HubaBuba

# 55
  • Мнения: 5 393
Добржо утро дами kaffeetrmker_2
ХубаБуба-добре дошла отново  bouquet Hug
 Всички болни дечица да се оправят възможно най-бързо Hug newsm17
Дани-  hug
Днес ще ходим за подаръци, както винаги в последния момент Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesДано да има отворени магазини, поне до към 3-4ч.
Пожелавам ви весели празници, много здраве, любов и късмет! txtloves People Santa  madnoel

# 56
  • Мнения: 3 595
Пипи честита племенничка! baby_neutral

Кеми
гледам всички снимки  Mr. Green Много са хубави!

Бубче  Heart Eyes

Желая ви на всички една прекрасна Коледа с много сбъднати мечти!

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Я вижте коя е снимката на деня в snimka.bg     http://pety.snimka.bg/
Рали е страхотна  Hug

# 58
  • Мнения: 1 599
Искам от все сърце да пожелая на всички ви ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ!
Да си изкарате незабравима Коледа, изпълнена с детски смях и много подаръци под елхата Simple Smile


Благодаря ви, че ви има  Hug

Роуз, ама много ти се зарадвах на новината! Лека бременност!   bouquet
Дани, стискам палци да нямате проблеми с малките по празниците и искренно се надявам да не си сама.  Hug Искам да ти пожелая на теб специално много сила и много късмет и всичко лошо да остане в тази година  Heart Eyes
 

# 59
  • Мнения: 1 052
Мили момичета, искам да ви пожелая весели и щастливи празници! Въпреки, че почти не се познаваме с вас сме си разменили не една и две тайни, и не веднъж сте били търсената опора в нужният час.
Желая ви щастие и здраве, останалото ще се нареди!
Черпя ви с моя първи зелник с късмети!



Общи условия

Активация на акаунт