Мъж или жена гинеколог?

  • 2 436
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 855
Ходила съм и при мъж, и при жена. Няма никакво значение. Мажното е да добър специалист. Полът не предполага повече внимание или повече знания. нека не забравяме, че кулинарията е типично женска сфера, но ной-добрите готвачи по света са мъжете, така, че всичко е относително.
Сега ходя при мъж-гинеколог и съм много доволна. Първият път, за потвърждаване на бременността, попаднах на жена, ужасно отношение!!!!!

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Моите са мъже и не мисля да ги сменям Peace!Единият е лигав за десет жени Mr. Green!

# 17
  • Мнения: 1 467
Аз попаднах на мъж и е просто свръх внимателен. Мисля, че няма никакво значение, стига да са професионалисти. Нямам хубави спомени с жени гинеколози. Но всичко е толкова относително тук..По-скоро би бил по-подходящ въпросът: какво предпочитате, жена или мъж гинеколог? Защото тук наистина е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 467
Моите са мъже и не мисля да ги сменям Peace!Единият е лигав за десет жени Mr. Green!

Лигав Shocked Аз не бих понесла това Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 334
аз ходя при жена,не защото  смятам,че мъжете са по-груби или не добри специалисти,просто аз се чувствам по-комфортно при преглед от гинеколожка Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Първата ми бременност си я следих при жена, а и преди това си ходех на прегледи при нея.
Сега ми води бременност мъж,/даже  двама, защото са екип/ и да си кажа честно са доста по внимателени и ми обръщат повече внимания от.
Според мен пола няма значение, макар че имам чуството, че мъжете лекари са по добри независимо в коя област.Зъболекаря също ми е мъж  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 164
Не е задължително - и при мъж и жена съм била и честно казано при мъжа ми беше по-безболезнено. Важното е да е компетентен, а полът няма никакво значение.

# 22
  • Мнения: 2 897
Важното е да е добър специалист.И двамата ми гинеколози са мъже.

# 23
  • Мнения: 46 526
Никога не съм се ръководила от пола при избора на лекар, но от моя опит- жените са много губи, този, при който ходя е мъж и не усещам нищо, когато ме преглежда  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз ходя при жена,но не заради пола,а просто е добър специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Нямам хубави спомени с жени гинеколози. Но всичко е толкова относително тук..По-скоро би бил по-подходящ въпросът: какво предпочитате, жена или мъж гинеколог? Защото тук наистина е индивидуално.
Peace
Досега не съм попаднала на жена  гинеколог, която да е внимателна. Гинеколога, при когото ходя от година и половина е много внимателен, почти не усещам как минава прегледа. Освен, че е красив мъж  Wink е и страхотен професионалист.  Hug

# 26
  • Мнения: 568
Аз ходих при мъж по време на бременноста и бяхме в много добри отношения, толкова си говорехме за ски, котки и всякакви глупости, че накрая започна да забравя да ме преглежда и започнах да ходя и при жена. Но сериозно добрите специалисти са си такива независимо от пола.

# 27
  • Мнения: 1 427
При жена ходя, но просто така се случи.И при мъж бих отишла, не ме притеснява!

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Предпочитам жена,преглеждана съм и от мъже,но жените са по-внимателни.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт