Отговори
# 45
  • Мнения: 302
Моето дете вече почти не спи на обяд.

Ха, имало и други като нас  Mr. Green  КаТка, кво ша ги правим тия отсега "будни" младежи, м?  Wink
Мислех си , че не спи, защото ходим по-малко навън и съответно не се уморява. Днес обаче е ходил доста пеша, а резултат няма. То хубаво не спи, ама иска да си играем на пода с разните му играчки и не мога да мръдна да свърша нещо друго. Ако пък седя на РС-то го приема за лична обида...Хубавото е , че поне като будува следобед, си ляга рано вечер пу-пу  Simple Smile
Дидка, Момчил много се кефи на бънджито, въобще не е ревал....Мен ме е страх повече от него, ама и аз вече свикнах  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 31
Shushа, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА КЪСМЕТ И ДА ТИ БЪДАТ МНОГО ЩАСТЛИВИ СЛЕДВАЩИТЕ 70 ГОДИНИ!

ДИДКА, ДА ПАЗИШ ТУПКАЩОТО БЕБЕНЦЕ!

Катка, дано Ава бързо се възстанови, че много гадно като са болни дечицата. За дядо Коледа не се притеснявай, нали всеки ден с децата е празник, а и те подаръците са си ги взели. Важното е малко здраве да донесе дядото....

Тиа, вие май сте със същата диагноза, уж нищо им няма, а вечер Марти не може да мигне. Като отмине дейстивието на ония черните капки, че им забравих името и се започва едно будуване до зори.

Днес да се похваля какво стана. Марти както си играеше взе да се вре под масата с компа и да пъшка, по едно време, гледам, че вади прашасалото гърне понеже аз реших, че няма да го стресирам и не го карам  Извади го и се настани удобно, нареди ми да го нахраня там, а аз като поисках да го събуя не отказа, така постоя 20 мин, но нищо не свърши. Стана ми много чудно какво го накара да седне там, като преди това беше като опарен. След това обаче се мъчеше сам да си вдига гащичките, което ме наведи на мисълта, че яслата си играе ролята, въпреки че с тези болести много не я посещаваме. Все пак съм горда с постъпката на детето.

Нашият татко тази вечер е на фирмен банкет, а ние с Марти се гледаме. Да си призная на мен до сега не ми се е случвало сама да се справям с къпането, приготвянето на млякото и т.н ., но тя неволята учи.

Другото което мога да кажа е, че Марти е от заспалите, той продължава има ли възможност да спи сутрин и следобед. Много обича дрямката.

# 47
  • Мнения: 135
Kremenchen браво на Марти,явно му е дошло времето.Ние стояхме на гърне,казваше кога има ако,дали преди това или след ,но  казваше.Сега от известно време не иска да сяда,казва когато има ако,но като я събличам вече.На вас явно ви идва времето за гърне.
Сигурна съм,че ще се справиш тази вечер.
А другите явно се приготвят за утре.Аз снощи направих малко меденки и крем карамел.Днес свекървата ще направи баниците(живеем с нея),а аз ябълков пай.Като стана дума,на някой да му се ходи до магазина вместо мен  Party
Мислите ли ,че е късно да купя на детето конче люлка(утре ще й купуваме подарък,виждам,че всички сте го направили вече Rolling Eyes ),които са и с колелца за по нататък.Много се радва детето,но да не би да е късно,т.е. да го ползваме малко време.Да не й купя,когато беше на 1г  ooooh! . Страшно много иска да се качва на кончето на приятелката й,чак се карат  Crazy
А Деница удря шамари,голям срам.Гледа ,гледа детето.... и я удари по лицето (2 пъти).Къде греша при възпитанието?Има ли други ,като нас.  Embarassed

п.с. отпускам се да пиша,за да мога да се впиша в обстановката,не само аз да ви опознавам от постовете ви,а и вие мен.
До после.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 896

А Деница удря шамари,голям срам.Гледа ,гледа детето.... и я удари по лицето (2 пъти).Къде греша при възпитанието?Има ли други ,като нас.  Embarassed

п.с. отпускам се да пиша,за да мога да се впиша в обстановката,не само аз да ви опознавам от постовете ви,а и вие мен.
До после.

И Ема удря - само нас, за щастие, досега. Като и кажем "Не" или и вземем нещо опасно от ръцете, удря - един-два замаха през лицето, все едно иска да сграбчи носа, пищи и опулва очички, НО веднага след това ни целува, по устата и то  Laughing Много странно - все още не съм измислила правилна тактика/реакция при такива моменти. На първо място се опитвам аз да остана спокойна.

no ' name, драскай на воля  Flutter

# 49
  • Мнения: 888
Здравейте милички Hug!
Извинявайте, че не съм писала Embarassed, не се тревожете- още сме две в едно, но всеки момент ми казаха да очаквам дребосъчката!Тоновете и се чуват много ниско долу, така че ми казаха ди края на седмицата:), ама ще видим -божа работа!
не съм писала защото нямам нет, а и в нашите не съм идвала скоро...днес моята майка има рожден ден -черпя ви по случая   party023newsm24beer3... и като нищо може да я зарадвам с подарък: Трябва да бягам- Теа много кисела днес-май идва нов зъб!
Бъдете здравички и много щастливи- Вие, децата и близките!Весело посрещане на празниците! Heart Eyes
Ще пиша при първа възможност!Обещавам!Януари трябва да имаме нет, така че няма къде да избягам!
Бебето ще е мъничко- около 2,500 кг.-това е положението,,...явно дребни ги нося, важното е че удържа дотук!
Гушнете децата от мен! Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 4 070
Точно щях да пиша новините от Иви. Успех!

# 51
  • Мнения: 302
Ей, Иви2000, дръж се още малко остана! Всичко да мине добре и ще те чакаме да се похвалиш!  Simple Smile
No name, не е късно според мен, пък и щом му харесва на детето, взимайте. На Момчил нашите ще подарят пак за яхане, но кола....
Кременхен, браво за гърнето!

Момичета, малко избързвам, но нямам търпение - поздравявам ви с това  Hug

# 52
  • Мнения: 1 101
No name, и според мен не е късно за кончето. Купувайте, и Дени много обича неговото. Не се ядосвай, че не сте го взели за годинката. Ние нашето му го купихме за рождения ден, но беше малък за него, не можеше да се крепи сам на седалката. Чак 2-3 месеца след това започна да си го ползва сам и да му се радва.

Дени не удря дечица Naughty И нас рядко си позволява да удря, а ако го направи, веднага разбира че е допуснал грешка.

Kremenchen, чуден напредък, браво на големия мъж! И аз на яслата разчитам за гърненските работи. Сигурна съм, че там ще се научи бързо и безпроблемно и затова сега не го мъча. Той плаче, ако го сложа на гърнето или седалката. Но иначе продължава да си пишка в канчето, когато го събуем, но и в памперса си пишка здраво. Има време Peace

Иви, дали дядо Коледа няма да ви направи най-прекрасния подарък PartyИ Дени се роди малък, пък сега е едно здраво и силно момченце, не се притеснявай. Ако и ти си дребна, нормално е. Леко и безпроблемно раждане!

Пателина, мерси за поздрава! Как е малката племеничка?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 896
ivi2000, айде още мъничко остана!!! Стискаме палци!

Kremenchen, браво на Марти...Ема е по-назад  Laughing Тази сутрин усетих, че се наакала, питам я: "Има ли ака?" и тя се хваща за памперса и ме гледа и се хили и прави муцунка, че има "Пуф, че миришееее"  Laughing  Много е смешна, после като я измих (вече взе да ми натежава да я мия на мивката всеки път, ама няма начин) и отиде и седна на гърнето и вика "Пишшшшшш". Много добре знае за какво става въпрос, ама кога ще направи следващата крачка незнам.

Ето и от мен малко коледно настроение.

# 54
  • Мнения: 135
Страхотни картички момичета.Дойде ми  коледното настроение.  santa2

# 55
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Здравейте момичета, как върви подготовката за празника Wink
Аня, да чукна на дърво, за сега много добре и се отразява басейна на Ели. Плуваме около 40 мин, след това, докато чакаме Жорко да се налудува във водата, вечеряме в кафето и посещаваме библиотеката, която е в сградата на спортния център. Като се приберем в къщи е толкова уморена, че едвам дочаква да стане 7 часа  Mr. Green
От известно време малката спи доста добре нощем. Отдавам го на факта, че избиха и 4те кучешки. Скоро четох пък, че прясното мляко било тежка храна и не било хубаво да се пие преди лягане  Thinking По този повод, вечер като се измием и давам само водичка, дали и това оказа влияние, не знам. Вече пием само рано сутрин мляко. Като се събути давам пълна бутилка, около 300мл.
Аз много харесвам снимките, които правят в училищата. Малко се притеснявах как ще накарат Ели да седи мирна и да гледа в камерата, но явно за професионалист фотограф това не е проблем Wink
Валя, с униформи са в училището. Сега в това училище не са толкова стриктни, но в първото, което посещаваше Жорко, трябваше да е с риза и вратовръзка Crazy Разказваше ми се играта от пране и гладене на бели ризи и сиви панталони.
Tia, много вкусно звучи тази рецепта! Аз в момента обучавам Жорко да готви. Тази сутрин той направи закуската, палачинки с айрян, а специално за мама имаше кафенце  Flutter През това време пък аз изчистих долния етаж Wink
Иви, весели празници и на следващото включване чакаме хубава новина от теб  Hug
no`name, добре си се завърнала!
Вече имам план за храната на Бъдни вечер. Ще правя зелеви сърми и пълнени чушки, щрудел и питка. Останалото по масата ще са разни плодове и ядки, да не забравя и винцето Wine Glass Само съм забравила колко различни неща за хапване трябваше да има на масата  newsm78 Вие какво ще готвите?
Пателина и Гуш, багодаря за коледните поздрави! Точно на време  Peace

# 56
  • Мнения: 995
Привет!

От снощи Рошла е без температура. Днес на обяд даже имаше апетит. Но пък се обзаведохме с обрив. Тази сутрин търчахме до болницата. Успокоиха ме, че не е шарка или скарлатина, от аугументина било. Препоръчаха да не го спирам и ни изписаха Фенистил. Няма налепи по сливиците вече.
Успяхме да купим подарък.
Иви 2000, ти си герой! Като нищо ще си направите чудесен подарък за празниците!

Кременхен:
Цитат
Да си призная на мен до сега не ми се е случвало сама да се справям с къпането, приготвянето на млякото и т.н ., но тя неволята учи.
Другото което мога да кажа е, че Марти е от заспалите, той продължава има ли възможност да спи сутрин и следобед. Много обича дрямката.
Брей, късметлийка си ти  bouquet

Пателина, това будуване  е много изнервящо, нищо не можеш да свършиш, ама почнах да свиквам. Твоя поне вечер заспива по-рано, а при нас не важи.А най-страхотно е, когато все пак заспи по-рано, но след час-два се събуди Mr. Green

Желая на всички ви спокойна и пропита с любов и топлина Бъдни вечер и  весело посрещане на Коледа! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 407
МЕРСИ ЗА КАРТИЧКИТЕ!
Иви ,чакаме с нетърпение новини Hug
Мери частията трябва да са нечетен брой.Сърми- зелеви и чушки,плодове,ошав, боб, баница, питка, чесън със зелев сок.Незнам може и баклава, тиквеник.
Но майка ми и баба ми ще готвят.

# 58
  • Мнения: 995
Мери частията трябва да са нечетен брой.Сърми- зелеви и чушки,плодове,ошав, боб, баница, питка, чесън със зелев сок.Незнам може и баклава, тиквеник.
Но майка ми и баба ми ще готвят.

Забравих  да напиша. Блюдата да са 7 или 9, абе по-важно е да са нечетен брой и естествено постни.

# 59
  • Мнения: 920
И аз да се включа да пожелая весели празници на всички  santa2!

При нас основно майка ще сготви, аз само тиквеника ще правя....

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 17:30 от Tia

Общи условия

Активация на акаунт