Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 16

  • 28 653
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 993
Благодаря, момичета, за предложенията за парката Онли.
Lili_78, много мило, но аз се колебая между Л и ХЛ.
BrightT,  благодаря ти, но никога не съм пазарувала от Ансуеър и ме притеснява връщането.
Чакам и аз тениска Гап.
Връщането е ок, много бързо, и доставката и връщането. Ето кода, не е еднократен SPRING3004FST

# 16
  • Мнения: 20 221
Мерси за темата.
Мен ме е яд, че изпуснах Тамарисите дето ги показахте за 57 лв, а сега всичко читаво е изчерпано. Докато ровех, поръчах едни боти от изкуствена кожа за 23 лв, за по между другото, че ми се видяха широки отпред:
https://m.aboutyou.bg/p/new-look/kasi-botushi-charlotte-8822239? … _campaign=product

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 962
Hris.g. с подплата са ботите -нещо между плат и полар, но не е дебела и рошава като на зимните боти. На мен ми топлят много. Аз ходя и се прибирам пеша на работа и изобщо не ми е студено с тях,даже са ми топли краката.
Снимах ги,но не ми позволява да кача снимката-дава ми грешка.

# 18
  • Мнения: 426
Converse 35.5 и 38.5 по 35 лева–естествена кожа
https://www.aboutyou.bg/p/converse/snikarsi-pro-blaze-8999623

# 19
  • София
  • Мнения: 13 256
Благодаря за новата тема!

Благодаря и за нещата, които  споделяте! Поръчах през 1-2 часа един пуловер и един сутиен от показаните тук. Пише, че са изпратени и всеки си има номер за проследяване в Еконт. Обаче при пуловера пише, че го очакват, а при сутиена - нямало пратка с такъв номер. Случвало ли му се е на някого? Дали са ги обединили и затова е станало така? Или да се настроя, че няма да получа сутиен? Simple Smile

Благодаря за новата тема!
Шеф Антонио, не се ядосвай за парките на Онли. Често ги намалят на много добри цени - 35-50лв. Аз очаквам една от тях в размер М и Л и мога да ти пиша, в случай че не ми стане някой от номерата или реша да ги връщам.
Аз също ги изпуснах. Ще се радвам, ако споделите това, което ще връщате! Дъщеря ми си хареса една светлозелена за 37 лв, но за 5 минути изчезна. Simple Smile Носи размер М.

Все още не съм върнала тези обувки 40 номер, които са за тесен крак, купени за по-малко от 40 лв. Ако някой проявява интерес, насреща съм. Simple Smile  https://www.aboutyou.bg/p/tamaris/pantofi-8020370

Имам кодове за тениски и топове 15%,  Vila 15%, чанти и раници 20%, дънки 20% (даден).

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 13:57 от Тaня67

# 20
# 21
  • Мнения: 1 867
И аз благодаря за всичко споделено на топ цена....Grinning...И при мен при сортиране нещо не се подреждат както трябва и изпускам находките....Но темата го прави най-добре...Grinning
Всичко,  което поръчах тръгна, но нещата на ТХ само си седят....А те са ми най-желаните...Но все пак намаление си е и нещата стават по-бавно...
Имам код за MUSTANG...

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!
Моята сага с адресите продължава, хора, нямам сили  вече... Confounded Сега две пратки отиват в незнаен офис в квартала. Иде ми да изчакам да приключи всичкото пристигане и евентуално връщане на пратки, и да си направя нов профил с единствен адрес, който да няма начин да объркат. Или пък има начин?! Страх ме е вече да си помисля! Това е някакъв абсурд! Едните казват, че са виновни другите и обратно, и никой нищо не прави. Съжалявам, че пак за това говоря, но ми е голям проблем. Чакам още 5 пратки и просто ми омръзна за всяка да се обаждам и да се обяснявам.

# 23
  • Мнения: 2 512
Момичета, искам да ви питам при вас как са цветовете на дрехите на Ragwear след няколко пранета. Имам една рокля в тъмно син цвят и след няколко пранета цвета избледня. Не я пера на висок градус, но я пускам в сушилнята. Не знам дали това не е причината.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 620
В моята сушилня някои дрехи избеляват.
Тези, на които държа не ги слагам там.
Ако забележа много насъбран мъх в сушилнята от дадена дреха, значи, че ще избелее.

# 25
  • Мнения: 2 512
Благодаря, missNoir, ще го имам предвид от тук на татък. Иначе това е роклята.



Надявам се да е наистина заради сушилнята, а не качеството на дрехите. До сега други дрехи не са избелявали заради сушилнята, но я имаме от скоро.

# 26
  • Мнения: 2 890
Таня67, ако бяха 36 или 37 веднага щях да ги взема. Толкова време искам Толкова такива, но поне да са под 100лв, а тези твите идват без пари....

# 27
  • Мнения: 48 056
Аз друго забелязвам с якетата Ragwear  и се чудя занапред дали да поръчвам, макар че много ми харесват като модели и изработка. Понеже са изкуствени, в това променливо време лесно се вмирисват и често ги пера. Защото са изкуствени, лесно се перат и съхнат,но все пак ... Явно трябва да се придържам към естествени материи.

# 28
  • Мнения: 993
Благодаря, missNoir, ще го имам предвид от тук на татък. Иначе това е роклята.



Надявам се да е наистина заради сушилнята, а не качеството на дрехите. До сега други дрехи не са избелявали заради сушилнята, но я имаме от скоро.
Не е от сушилнята- избелява некачественото. Но и аз не пускам по фръц неща.
За пример..дънки стари от лидъл - 100 перални и сушилни са изяли. Новите избеляха от пране 40гр без сушилня, преди първо обуване и то видимо.

# 29
  • Мнения: 842
Да отчета и моите покупки:
Светлите широки дънки - Ами много ми харесват, не са ми изобщо в стила, нося съвсем различен тип дънки (слим фит основно), ама тези са много елегантни и интересни. Тук идва момента да кажа, че съм висока и със сравнително слаби крака и стоят добре. Не съм сигурна как биха стояли на по-ниска фигура:


Ризата си я дебнех много, нямаше никакво намаление и изведнъж излезе последна бройка за 17лв, та за мен си е находка. Широчка е, лека материя, за късна пролет и лято, харесва ми:


Маратонките на Найк са страхотни, не се и съмнявам по принцип, аз съм им фен. Прави ми впечатление, че са страшно леки, все едно нямаш обувка на крака, предния ми Air max е сигурно три пъти по-тежък. Като стъпиш крака ти все едно е на облачета, много са удобни, а и седят много красиво на крака, на снимката даже не бих казала, че са толкова хубави, колкото в действителност:

Общи условия

Активация на акаунт