Коледа, подаръци и радост носи, чакаме си ЮЛСКИТЕ бебоци

  • 10 998
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • sf
  • Мнения: 10 156
влязох, влязох, мерси, нещо съм разсеяна днес!
извинявам се!   bouquet

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
ей сега се връщам от док и всичко е наред,имаме си две ръчички 2 крачета и по 5 пръсчета,казах на моя а той-друго не видях те ли Joyмомичета каква е тази гънка,че мойта док вика ето и гънката а аз патка хич не попитах.

# 17
  • Мнения: 2
Добавих се и аз в албумчето - със снимки от лятото (ееех лято....)

fraUlica: И аз не разбирам много, но доколкото знам по тази гънка е първият начин да се установи дали няма някакви малформации на този етап, т.е. сега засега ако всичко е наред с нея, значи можем да си отдъхнем за малко  Peace.

# 18
  • Мнения: 534
здравейте момичета,
да ви се оплача и дайте акъл...тази вечер бях на доктор, това ми е втори път - първия път беше 10 дни след закъснението и нищо не се видя естествено, но със сигурност доктора потвърди бременност. Сега трябваше да чуем сърце, но...нищо не се чу...за разлика от първия път сега видях в монитора нещото с големина на половин кибритена кутийка. Доктора ме успокои като ми каза, че или е още малко за сърдечна дейност, или е зад пикучен мехур, или е сгънато...абе много ако-та. Каза, че все пак ехографа не е от най-чувствителните, така че...след нова година да отида в първите дни на януари.
Мили момичета, вие които сте видели сърчице - кви са ви сметките...в смисъл, календара на сайта ми показва термин на 31.07.2007 със зачатие на 07.11.2006. Спред мен "работата" е станала между 08.11.2006 и 10.11.2006...
Снимките от ехографа как се правят - принтва се каквото се вижда или се уголемява и тогава...
Благодаря ви от сърце и ви желая лека и спокойна вечер Hug

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте да се отчетем и ние - бяхме на преглед, голяяяяяяяяяямо чакане падна, НО:
гледахме се на две, три, четири Д и всичко ни е наред, гледаха ни гънката, гледаха ни нещо по нослето, всичко е наред според лекарката, но най-шокиращото - 70% МОМЧЕ защото все пак е раничко обаче аз го видях и таткото го видя, разбира се много се радвам, но тайничко се надявах на момиче.

# 20
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
честита нова тема.много се радвам на всички,които са видяли бебоците си.
Момичета имам нужда от вашата помощ.От няколко дни имам проблем с ходенето до WC и направо се побърквам.Как се справяте с този проблем?

# 21
  • Мнения: 268
Да ни е 4естита новата теми4ка , аз съм добре днес , но ме мъ4и една сънливост 2 не виждам     Tired ,кАТО ГЛЕДАМ ТУК НЯМА НИКОЙ ЗНА4И ВСИ4КИ СПИНКАТЕ ,ще ходя и аз след малко . Лека и спокойна нощ.

# 22
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Момичета имам нужда от вашата помощ.От няколко дни имам проблем с ходенето до WC и направо се побърквам.Как се справяте с този проблем?
Миличка, доколкото разбирам имаш сериозен запек. Пробвай повече течности, сушени плодове -  кайсии, смокини, сини сливи (може да ги свариш на компот), мюсли с плодове накиснати в прясно или кисело мляко, може и само овесени ядки, яж много плодове - круши, грейпфрути, но НЕ и нар. Не забравяй и редовни разходки и много ходене/движение.

# 23
  • Мнения: 534


добро утро момичета...правя тук едни опити да си сложа лентичка та да видим кви съм ги свършила.... Simple Smile
на всички лек, хубав и спокоен ден Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 153
Добро утро мамчета, радвам се, че новата темичка се пълни толкова бързо.
Честито на всички видели бебчетата си, аз съм на док чак на 9.01 и нямам търпение.
berni със запека аз се боря с зелен чай.
Аз ще попитам какви витамини пиете и от кога?

# 25
  • Мнения: 534
Munka, какъв е този зелен чай...щото съм чула че този зелен чай който се пиеше по принцип за разхлабване не е баш препоръчителен

# 26
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
и аз знам че зеленият чай не е за бременни

# 27
  • София
  • Мнения: 153
Зеления чай се добива от чаено дърво, като листенцата му (берат се самонай младите и крехки листа за зелен чай) за разлика от черния чай не ферментират. По принцип зная, че е много полезен, действа подмладяващо, тонизиращо и народите, които пият традиционно зелен чай се радват на добро здраве.
В него има тонизиращи вещества и поради това не се препоръчват големи количества при бременност, както кафето. Но по чаша, две дневно няма проблем.
Консултирах се с доктора си и той ми каза да си пия спокойно.
Ти къде си чела, че не се препоръчва?

# 28
  • София
  • Мнения: 153
Аз също чух възражения за чайовете по принцип и пуснах постинг, има различни мнения, но доктора ме успокои, че за него няма проблем, без да се прекалява.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151620.0

# 29
  • Мнения: 534
...как точно е името на чая...а друг вид чай знаете ли подходящ за бременни...аз пия дуфалак, ама е тоста скъпичък и де да знам....на мен като че ли не ми действа как си трябва

Общи условия

Активация на акаунт