Как станах мама два пъти в една година

  • 3 942
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
браво,герой smile3501

# 16
  • Мнения: 47 995
да са ти живи и здрави дечицата Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 11 713
Много хубава история...с хепиенд!Добре,че лекарят ти е казал неверни неща за да си имаш в момента две сладки принцеси!Бъдете щастливи и дерзайте за трето...!

# 18
  • Мнения: 3 034
Много хубава история - браво за направения избор. Peace
И Весела Коледа !   bouquet

# 19
  • Мнения: 338
Завиждам ти за смелостта.Аз не бих се справила.

# 20
  • Мнения: 70
СТАХОТНА ИСТОРИЯ
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 21
  • Варна
  • Мнения: 552
Мама Дил,наистина невероятна история с щастлив край!Звучи като предколедна приказка.Пожелавам на цялото ти семейство много щастие,любов,много сили и вяра!Дано ви се сбъдне мечта за ново попълнение.Няма нищо по-хубаво от това сутрин да виждаш 3 усмихнати личица,3 чифта грейнали очички и 6 протегнати ръчички!Казвам ти това от личен опит,удовлетворението е невероятно!
Весела Коледа и Щастлива Нова Година!

# 22
  • Мнения: 2 956
Страхотна история. Искрени поздравления за решителността   bouquet Чуството сигурно е невероятно...искам да ви пожелая много,много весело изкарване на всички празници , много здраве и щастие и на каките 1 лятно братче  Laughing  Hug
Весела Коледа и Щастлива Нова Година и от мен   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 255
Аз ти благодаря, че ни разказа тази история! Почувствах се много коледно -щастлива.  bouquet

# 24
  • Мнения: 966
Мама Дил,много хубава история!  bouquetБраво на теб !
 Весела Коледа и много здраве и усмивки през Новата година

# 25
  • Мнения: 434
Страхотно! И аз искам много деца но не знам дали ще имам сили и нерви за нещо подобно! Весела Коледа и да нагушкаш малките принцеси от нас с Тити

# 26
  • Мнения: 1 680
2 козирог4ета Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 108
Браво. Възхищавам ти се. Аз не бих се решила на такава стъпка. Да сте живи и здрави и много щастие и усмивки Hug

# 28
  • Мнения: 15 227
Щастлива история! Сигурно ти е било доста трудно. Бъдете живи и здрави! Весела Коледа и щастлива Нова година!

Мама Цоцоланка,
С две ръце гласувам, че близнаци се гледат по-лесно отколкото две породени дечица.

# 29
  • Мнения: 11 007
Отдавна не се бях трогвала така   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт