За или против тампоните!!!

  • 5 629
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не понасям превръзки.Голям ужас са ми.Много рядко ги ползвам.
Аз съм За тампоните Mr. Green

# 16
  • Мнения: 596
Не съм ползвала  Crazy

# 17
  • Мнения: 252
само когато се налага Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 6 093
Хич не ги обичам тампоните
Само на морето Peace
Противоестествени са ми някак  Rolling Eyes
Peace
Каквато съм страхливка, все си мисля за стафилококовия шоков синдром... EmbarassedА и мойта гинеколожка ми каза да ги използвам колкото може по-рядко, което се съвместява с моето мнение Grinning

# 19
  • Мнения: 4 546
в къщи съм с превръзки, навън - с тампони. в листовките на тампоните /ако са се сетили да сложат такива/, пише да не се спи с тампон. ако имаш гъбички не е желателно въобще да ползваш. ама аз това правило не го спазвам  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 306
Само тампони! За десет години съм изхабила сигурно два пакета превръзки общо.
Превръзките са ми гадни, колкото и скъпи и фини да са. Close
От запарването на превръзка можеш да си докараш повече проблеми, отколкото ако си с тампони и се сменят често.

# 21
  • Мнения: 1 849
Тринадесет години нищо друго не ползвам, освен ако сме на село или няма в наличност в аптеките...а и след като родих докато си изразходя лигнина, от родилното, няма да го хвърля я ...Wink
Спя с тях. Никога не съм имала гъбички!!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 179
Доколкото знам тампоните трябва да се ползват в "най-натоварените" дни.. а не накрая... Всъщност аз ги ползвам през целия цикъл, не сам имала проблемс..

# 23
  • Мнения: 122
против съм
има достатъчно тънки и удобни превръзки bowuu

    newsm10

# 24
  • Мнения: 1 546
Гласувах с фифти/фифти, но това не е много вярно за мен лично, защото през по-голямата част от цикъла съм с тампон, само спя с превръзка и, ако съм вкъщи през деня.

# 25
  • Мнения: 330
Навън с тампони, а в къщи с превръзки.В никакъв случай не спи с тампони.

# 26
  • Мнения: 1 520
Фифти/фифти.
За вън - тампони, за у дома - превръзки. Това след като родих така се нагодих.

# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За!Цикъла ми е много обилен и първите дни съм с тампон и превръзка.Няма нищо вредно в тампоните, ако се сменят често.

# 28
  • Мнения: 1 581
И аз ги ползжам фифти-фифти - навън винаги слагам тампон, в началото ми беше много неудобно, но свикнах, а и сега ползвам с апликатор и слагането е много по-удобно.
Но в упътването на тампоните трябва да пише за токсичния шоков синдром, ако вдигнеш температура, стане ти лошо, имаш повръщане, диария, махаш тампона и търсиш лекар веднага. Въпреки че тия симптоми може да са само на грип, има риск да е този синдром.
И тампонът трябва да се сменя на всеки 4-6 часа и затова не е хубаво да се остава да се спи с тампон.

# 29
  • Мнения: 1 533
Стресирам се от тампони, имам чувството, че ще го дръпна със все спирала закачена на него като го махам.

Сещате ли се за един виц, дето един бг гларус свалял на морето някаква засукана рускиня. Оправил й кичур от косата, изтръскал пясък от рамото й, дръпнал един конец, стърчащ от банския й...упс! то било тампона й.

Общи условия

Активация на акаунт