За или против тампоните!!!

  • 5 639
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 560
Ееее,успокоихте ме!!!
Мислех си,че правя едва ли не нещо супер грешно като се възползвам от тая "сгодия" /както казваше баба/.Аз също вече спя с дамска превръзка,защото реших,че така или иначе като не усещам нищо нощем,по-добре да послушам докторицата.
А за гъбичките и тампоните.....ми не съм кръшкала ако това се върти на някого в главата.Преди любимия не съм имала нищо сериозно,така че се бях запасила с един шкаф презервативи,на които изтича годността сега.Мисълта ми беше,че гинеколожката каза,че гъби моа се "фанат" от кенеф,от мръсни ръце,басейн,чужда кърпа.И се замислих,че в работата винаги си мия ръцете преди да си сменя тапата,ама.....

# 61
  • Мнения: 742
Аз също само когато се налага.Чуваласим доста гадни работи за последици от ползване на тампони постояно.

# 62
  • Мнения: 1 581
И се замислих,че в работата винаги си мия ръцете преди да си сменя тапата,ама.....
Ако те притеснява, вземи си с апликатор - така се слага по-лесно и без да пипаш много-много, изглежда ми по-хигиенично. Макар че тапите са малко по-големи опаковани и се крият малко по-трудно (на път за тоалетната де)  Wink
Това, разбира се, не означава да не си миеш ръцете, но поне не пипаш долу.

# 63
  • Мнения: 945
Преди 5 години открих тампоните и от тогава не съм спирала да ги полzвам. Превръzките ме zапарват, ако не се мия на 4 часа zапочва едно лудо сърбене, да не говорим zа таzи сладникава мириzма, дето се носи от мен, докато съм с превръzка... Не, балагодаря...

# 64
  • Мнения: 4 309
... да не говорим zа таzи сладникава мириzма, дето се носи от мен, докато съм с превръzка... Не, балагодаря...
... уби ме направо  rotfImbo rotfImborotfImbo

# 65
  • София
  • Мнения: 1 951
На мен са ми противопоказни т.е. забранени са ми от лекар,да ги използвам.Избягвм ги и само в краен случай прибягвам към тях.Примерно ,когато ми се налага да вляза в море.т.н.

# 66
  • Мнения: 1 100
Мразя превръзки.  Sick  Гадни, гнусни, спарващи.  Stop
Ползвам само, когато забравя да си купя тампони. Понякога спя с тампон. По-често не. Никога не са пропускали тампоните. Но и моят цикъл не е обилен. Няма по-удобно нещо от тях. А впрочем гъбички май се хващат и от басейни. Така че... няма нищо сигурно.  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 560
И се замислих,че в работата винаги си мия ръцете преди да си сменя тапата,ама.....
Ако те притеснява, вземи си с апликатор - така се слага по-лесно и без да пипаш много-много, изглежда ми по-хигиенично. Макар че тапите са малко по-големи опаковани и се крият малко по-трудно (на път за тоалетната де)  Wink
Това, разбира се, не означава да не си миеш ръцете, но поне не пипаш долу.
Ми не съм маркоманка,но за някои неща държа на марката-ползвам само OB нормал-новия модел.Пък и апликатора трябва да го допреш до себе си.
Абе друго си е да си бутнеш едно пръстче хихихихи.

# 68
  • Мнения: 239
Основно превръзки и само при нужда тампон. С тампон е много удобно, но токсичният шоков синдром ... Sad

# 69
# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тампоните са по-удобни и по-хигиенични (с превръзка по-лесно може да се лепне инфекция).
Въпросния токсичен шок не ме притеснява. Слагам и превръзки, но ми е по-кофти.

# 71
  • Мнения: 6 461
Фифти/фифти Peace
Тампоните са страшно удобство и комфорт  newsm03.
Не спя с тях никога  Mr. Green(шубе ме е от този шок,за това използвам и превръзки) smile3512
Браво на тоз дето ги е създал  newsm44

# 72
  • Мнения: 285
Ползвам ги само когато се налага от дреха,ситуация,но не за повече от 4-5 часа! Никога не спя с тампон!

# 73
  • Мнения: 1 802
Абсолютно против тях съм!

# 74
  • Мнения: 2 936
през деня тампони,а ноща превръзка!вкъщи повечето пъти превръзка...

Общи условия

Активация на акаунт