Черешката на тортата - Сезон 18 (Tема 3)

  • 48 113
  • 923
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 814
Май и до края на седмицата няма да се отпуснат. Много са ми вяли всички, скучни.

# 61
  • Мнения: 183
Това момиче има много груб тембър на гласа, напориста, бих казала с огромно самочувствие. Българска кухня хахаххаха с трюфели..............Груба ми е, въпреки младостта си. ВЗечатсе на твърди сериозно някои като и вчерашната с многото козметични операции. За мен това предаване отдавна не трябва да съществува, Манчев е все повече съгласен с всичко, участват, за да се покажат пак по ТВ и да има писаници за тях от псевдо журналисти.А и защо бе Манчев? Малко са ти парите от ресторантите ти ли се питам аз? То важи и за много други такива- актьори, водещи и т.н. все да хванат пари и от реклами или такива долопробни предавания. Да си кажем истината хора не знам за вас но ТВ-та са отврат все повече и повече. Нито филми, нито други стойности предавания имат.

# 62
  • Мнения: 365
Ами тя е много по-хубава от миската .
Последната направо ми е страшна....

# 63
  • Мнения: 4 493
За първи път виждам тази личност. Типичен представител на жена, която не трябва да си отваря устата, за да не разваля доброто впечатление.

# 64
  • Мнения: 11 605
Много амбициозна изглежда.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 317
Георг Георгиев не беше ли този млад активист, който целуваше ръка на Бойко Борисов? И този с недекларираните приходи за къщата си, която днес явно няма да покажат?

# 66
  • софия
  • Мнения: 25 943
То кой ли не се изреди да целува... на ББ, но Георг е от младите "надежди", близки до него. Беше и зам.-министър на външните работи.

Груба и напориста ми е тазвечершната домакиня.
Сармите ми бяха интересни (никога не съм готвила със сурова плънка), но гледах, че останаха по чиниите.

Компанията е стегната, няма клик. Дъщерята на Чакардъкова и Косьо Филипов полагат усилия да разчупят.

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 21:05 от zvаnchе

# 67
  • Мнения: 8 336
Ами тя е много по-хубава от миската .
Последната направо ми е страшна....
Тя мисиската е най-нехубава от трите, така по-меко да го кажа.

# 68
  • Мнения: 9 921
Не ми допада тази напориста дама, тембърът й и постоянното натъртване на определено думи е особено дразнещо. В комплект с умалителните. Салатка, пиперче, сармички, десертче….
Ужас!

# 69
  • Мнения: X
Дъщерята на Чакардъкова и Косьо Филипов полагат усилия да разчупят.
То май те двамата ми харесват единствено. Да, груба е прясната булка.

# 70
  • Мнения: 3 186
Това момиче има много груб тембър на гласа, напориста, бих казала с огромно самочувствие. Българска кухня хахаххаха с трюфели..............Груба ми е, въпреки младостта си. ВЗечатсе на твърди сериозно някои като и вчерашната с многото козметични операции. За мен това предаване отдавна не трябва да съществува, Манчев е все повече съгласен с всичко, участват, за да се покажат пак по ТВ и да има писаници за тях от псевдо журналисти.А и защо бе Манчев? Малко са ти парите от ресторантите ти ли се питам аз? То важи и за много други такива- актьори, водещи и т.н. все да хванат пари и от реклами или такива долопробни предавания. Да си кажем истината хора не знам за вас но ТВ-та са отврат все повече и повече. Нито филми, нито други стойности предавания имат.
И аз точно се чудех с какво точно ме дразни и това е гласът … някак си доста грубоват и нахакан Sad
Иначе се справи добре , в смисъл сготви си с размах, знаеше какво прави !!

# 71
  • Мнения: 9 183
Ужасен тембър(не че има вина за това). Разваля цялото впечатление, иначе е симпатична. А бременна ли е, че коремче видимо имаше? И на мен ми бяха любопитни сармите, но смятам че са били суровички както каза Манчо за ориза. Но пък когато дадоха близък кадър на сармите беше изпаднало оризче и беше набъбнал/сварен.
Косьо малко превзет или притеснителен ми се струва, знам ли - има нещо.
Основното не го гледах.И колко точки събра?
Тази русата ли е миска, ми тя е плашеща. 😁 Кой е другият мъж?

# 72
  • Мнения: 15 106
Няма как зелето да се свари по-бързо от ориза. Винаги готвя сарми с кайма по този начин.

# 73
  • Мнения: 4 377
Аз само такива сарми знам.Само,че са мънички по нашия край.Никога не е оставал суров ориз.
Жената е красива.Всичко друго в нея не ми е приятно.

# 74
  • Мнения: 9 183
Ще пробвам и аз така да ги правя.
Кажете колко точки получи? И кой е другият левент?

Общи условия

Активация на акаунт