Черешката на тортата - Сезон 18 (Tема 3)

  • 48 082
  • 923
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 7 965
... Катя Близнакова разпознах - тя е участвала и преди...
В интерес на истината само заради тази, няма да го гледам. Човек се пак трябва да има някаква представа на колко години е и какво може да си позволи.

# 901
  • Мнения: 7 376
... Катя Близнакова разпознах - тя е участвала и преди...
В интерес на истината само заради тази, няма да го гледам. Човек се пак трябва да има някаква представа на колко години е и какво може да си позволи.
Съгласна съм. Останах с много неприятно впечатление при предишното й представяне точно заради поведението й, което за мен беше крайно неуместно, както заради и липсата на усет какво може да си позволи.

# 902
  • Мнения: 2 787
Аз така и не разбрах Деси Цонева какво работи?

# 903
  • Мнения: 383
Не е трудно да се сети човек къде работи Деси Цонева Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:

# 904
  • Sofia
  • Мнения: 26 586
Близнакова май готварска книга издаде скоро 🤔

# 905
  • Мнения: 4 572
Мернах и аз рекламата.  Стори ми се, че един от участниците е Калоян Катинчаров.
От сериала "Много мой човек "

# 906
  • Мнения: 9 144
този сладур ще е дежурният нищо-незнаещ-за готвенето Simple Smile но явно е поканен заради сериала.
Не знам защо се излагат с Катя Близнакова,  по колко пъти да гледаме едни и същи лица, като нея и Цонева?! хайде тя явно няма усет за поведението си, ама ние защо трябва да я търпим? Аз бездруго ги гледам назад, нея ще пропусна, но дано е по-обрана във вечерите на останалите. Деси Цонева от едно предаване изгонят, в друго вкарат Imp

# 907
  • Мнения: 4 572
Малко снимки от фейсбука на Катя Близнакова
Скрит текст:


# 908
  • Мнения: 3 103
Тази оня ден май по стани богат я даваха. Не останах очарована. Мани Вартан се казва.

# 909
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 618
И на мен точно на нея ми заприлича.
Може в готвенето по да я бива..

# 910
  • Мнения: 3 103
Едва ли... тези миски от това което съм видяла по тв нищо не умеят. Дори и косите не си връзват докато готвят 😩

# 911
  • Мнения: 11 575
Аз мярнах Деси Цонева и русата е сякаш Катя Близнакова.
Ахахаха, помня Катя Близнакова как говореше, че самодиви били скрили тава в кухнята и имаше “енергиен резервоар” у къщата. Като готвене-слабо.
Тази съм я запомнила с неуместните й сексуални шеги и намеци.

# 912
  • Мнения: 25 846
Те верно само цицерости лелки са събрани.

# 913
  • Мнения: 395
Ау,Катя със зеленото сако и чизмите е "впечатляваща" 🙈 . Ама карай,шоу да става.

# 914
  • Sofia
  • Мнения: 26 586
Коя/каква е по-младата персона?

Общи условия

Активация на акаунт