Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 35

  • 80 742
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 5 081
Всичко е на пети етаж. Първо настаняват във високорискова бременност за една нощувка. На сутринта е операцията. Втората нощ е в реанимация. Следващите три са в родилно.

# 406
  • Мнения: 344
Приемат ви на ет. 5 във високо рискова бременност първата вечер, вторият ден е секциото и нощувате в реанимация(отново на ет5), от 3 до 5ден сте в родилно отделение, което е на ет5 също.

# 407
  • Мнения: 83
Момичета а някой запознат ли е ако се индуцира нормално раждане дали се приема ден по-рано? И заплаща ли се ваксина за анти Д ако майката е с отрицателен резус фактор?

# 408
  • Мнения: 156
Здравейте, някой следял се при доц. Нашар, може ли да каже дали на прегледите мери тегло и кръвно или само се наблюдава бебето. Ще съм благодарна някой да ми обясни как протича преглед при нея.

# 409
  • Мнения: 341
Здравейте, някоя от вас има ли актуален ценоразпис. Имам непотвърдена информация за някакви цени, които ме изумиха. Аз имам ценоразписа, който е качен тук, а позната ми сподели цена 4350 раждане, 2200 неонатология ?!? Тъй нато ще пътуваме и с доц. Нашар ще се видим чак август, мога ли да помоля някоя от вас да поиска актуален лист с цени при следващия си преглед, не мисля, че по телефона ще ми дадат инфо с цифри. Ако цените са такива ще се замисля дали да раждам там за съжаление..

# 410
  • Мнения: 344
По телефона дават информация за цени за раждане, познатата ви дали е осигурена, дали е български гражданин?
Цените са такива, каквито пише в ценоразписа, ако се наложи по дълъг престой за бебето се заплаща допълнително.

# 411
  • Мнения: 5 081
Точно на предишната страница обсъждахме цени.

# 412
  • Мнения: 341
Благодаря, момичета. Оказа се, че става въпрос за цените в сайта, които са за неосигурени лица. Аз също твърдях, че съм запознаха много добре с цените, но все пак реших да проверя 😊

# 413
  • Мнения: 747
Здравейте, в ценоразписа пише "припознаване"- 66 лв. Това значи ли, че не се налага бащата да ходи до общината с документите, а болницата придвижва всичко?

# 414
  • Мнения: 23
Ние с бащата нямаме граждански брак. Той единствено разписа документите за припознаване на детето в болницата. След това те придвижиха всичко. В случай, че нямате сключен брак не се изисква нищо друго от ваша страна. Има възможност да избегнете тази такса и да отидете предварително на нотариус, но не съм запозната как стоят нещата там. Аз използвах услугата, която предлага болницата.

Здравейте, в ценоразписа пише "припознаване"- 66 лв. Това значи ли, че не се налага бащата да ходи до общината с документите, а болницата придвижва всичко?

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 15:48 от kelly735

# 415
  • София
  • Мнения: 1 056
Това припознаване 66лв се плаща май само като няма сключен граждански брак нали? Ако има, се представя копие, аз така знам… ако някой има опит да сподели

# 416
  • Мнения: 5 081
Аз носих ксерокопие на свидетелството за граждански брак, имах и ксерокопие на личната карта на мъжа ми. Беше достатъчно.

# 417
  • Мнения: 747
Ние не сме с граждански брак и мислех да ходя на нотариус, реално така ще излезе по-евтино.

# 418
  • Мнения: 156
А когато трябва да се припознае детето, какво документи са нужни и защо ако е заверено а нотариус ще излезе по-малко? Невежа съм в това нещо и за това питам.
Благодаря

# 419
  • Мнения: 341
А когато трябва да се припознае детето, какво документи са нужни и защо ако е заверено а нотариус ще излезе по-малко? Невежа съм в това нещо и за това питам.
Благодаря

Просто защото Токуда взимат по-скъпо заради това, че те организират документите. Ако таткото отиде при нотариус е една идея по-евтино, не помня точно с колко по-евтино, ни ние лично решихме да спестим врътката на таткото, който беше поливал бебка предишната вечер 😄

Общи условия

Активация на акаунт