Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 10

  • 10 725
  • 274
  •   2
Отговори
  • Мнения: 5 060
Добре дошли в новата тема за МК "Д-р Щерев" Simple Smile



Стари теми:


Работно време:
Понеделник – Петък: от 8:00 до 20:00 ч
Събота и Неделя: от 8:00 до 14:00 ч
Денонощен режим на работа: Родилно отделение, Гинекологично отделение, Спешен кабинет.



Контакти:
Телефон: 02/ 920 09 01
Адрес: гр. София 1330, ж.к. Разсадника
ул. Христо Благоев №25-31










Ами Буе център не работи вече

# 1
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз пък 2016 г бях много по-доволна. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 11 765
Аз пък 2016 г бях много по-доволна. Grinning

Ти ражда пандемично. Аз намазах и прическата сега 😁. Всеки ден идваше консултантката за кърмене, неонтолозите бяха много готини, чак и Дачева беше мила, ама аз си имам лаф с нея. Рехабилитацията беше добра. Раздвижване имаше още на първия ден което много помогна за бързо възстановяване.Организацията за изписването също беше добра.

Последна редакция: пт, 15 дек 2023, 21:36 от Мацето

# 3
  • София
  • Мнения: 22 948
Да ти кажа аз от нея и през 2016 г бях доволна, въпреки че нещо бяха наплашени майките от нея. Grinning

# 4
  • Мнения: 413
За изненада на всички четящи, аз пък бях изключително доволна от Григорова и от отношението й към мен. Билчев следеше бременността ми, но тъй като беше в отпуск, Манчев и Григорова ме израждаха. Тя ме прие долу в кабинета, тя ме заши след като ми направиха епизиотомия и смея да твърдя, че се е справила брилянтно. Дали заради самото раждане не знам,но 3 часа след като родих си разнасях бебето из стаята, а 1 седмца след раждането чистих прозорци вкъщи без грам дискомфорт 😁

# 5
  • София
  • Мнения: 2 701
Аз родих 2016 секцио по медицински причини, сега живи и здрави юни пак се очаква да родя и бих опитала нормално. Не бих избрала доброволно секцио и за мен е мистерия защо е толкова модерно.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 765
Григорова беше и на моето спешно секцио, 2015та. Сега беше Манчев, заедно си израждат с д-р Коновалова, много смях имаше с него. Не съм обаче хич доволна от анестезиоложката... Пет пъти ме боде и беше ад... Д-р Николаев 2015та с бесни контракции ме уцели от първия път, тя сега ми обяснявашее гръбнака ми бил крив и сигурно съм имала болки в кръста... Никога през живота не съм имала... Ама сега гърба ме боли зверски.

# 7
  • София
  • Мнения: 22 948
Манчев е единственият, от който имам лоши спомени от 2016 г. Държа се абсолютно безобразно и три дни ревах след спешен преглед при него. Да не говорим, че си позволи да слага някакви диагнози без дори изследванията да са излезли...

# 8
  • София
  • Мнения: 11 765
Манчев е брутален... Мен юни ме прие за задържане, прегледа беше ужасен и на края ми каза " ами то е живо, предполагам това ви интересува". Но е факт че си има много фен пациентки и че не го сменят за нищо. Но на операцията поне му се прояви чувството за хумор.

# 9
  • Мнения: 4 507
Аз съм от фен пациентките, доволни от Манчев. Grinning Не ми е говорил така и винаги се е държал добре с мен. Даже, когато на бебето му спря сърцето, изглеждаше че искрено съжалява за загубата ми. Докато Билчев рече, случва се, природата си знае работата. Принципно е вярно, ама не е много приятно за бременна,току що разбрала, че е изгубила детето си. Обаче колкото и да съм фен на Манчев, няма как, смених го.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 765
Не си само ти, имам две познати, не го сменят за нищо на света, както аз не сменям 🤷♀.

# 11
  • Мнения: 138
Мацето, не разбрах от вашият отговор дали темата тук е неподходяща за Инвитро коментари. Заглавието е доста общо, ако искате да засягате само раждания може да го смените.

Междувременно по темата инвитро някой завеждал ли е административно дело за трансфер на ембрион с лоша морфология? Според закона (променен тази година) това не се разрешава а при мен има 4 трансфера на ембриони само с много лошо качество. Това даже е признато писмено от ембриолозите в епикризата ми.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 765
В Проблемното се обсъжда само ин витро, тук се обсъжда всичко, но повече раждане и проследяване на бременност. Там ще може да се включат момичета правили ин витро в болницата, тук както виждате сме повечето раждали.

# 13
  • Мнения: 138
В Проблемното се обсъжда само ин витро, тук се обсъжда всичко, но повече раждане и проследяване на бременност. Там ще може да се включат момичета правили ин витро в болницата, тук както виждате сме повечето раждали.

Не можах да намеря група за инвитро в Щерев, бихте ли ме насочили? Също е добре да промените името на групата тук на "Раждане в медицински комплекс др Щерев" или нещо по-актуално.

# 14
  • Мнения: 1 130
Мисля, че Мацето я беше споделила и в предната тема: https://bg-mam.ma/t/1396281

Съгласна съм, че общите имена са малко подвеждащи, но за Надежда примерно е по същия начин (има една тема в Проблемно забременяване, нещо от сорта на Пациентки на ЦРЗ Надежда, и една в здравни заведения: МБАЛ Надежда) и разделението е условно същото - в тази в здравни заведения се обсъждат главно бременност и раждане.

Иначе дали ще можеш да ги съдиш - едва ли. Презумпцията е според мен е, че трансфер се извършва със съгласието на пациента и дори ембрионите с ниско качество пак имат някакъв, дори минимален шанс да се развият. Т.е. едва ли има правно основание да се търси отговорност от тях. Знам и за други случаи, в които ембрионите са били с ниско качество и въпреки това са трансферирани. Явно си е политика на болницата. Аз преди няколко месеца прехвърлих два останали ембриона от Щерев в друга клиника, дори при прехвърлянето не са дали оценка на колегите си, казали са само че са добри. Живот и здраве след няколко месеца ще разбера дали е наистина така.

П.с. по темата за раждането - за пореден път се убеждавам колко субективно е всичко, когато си говорим за болници и лекари. Аз точно от д-р Николаев не съм доволна като анестезиолог. Не беше той на секциото ми, но в реанимация ми беше изписал някакво лекарство, което всички други се питаха защо ми е назначено, даже като се смениха другия анестезиолог каза да ми го спират преди да изтече банката, а и отношението му беше, да го кажа меко, несъобразено със ситуацията, в която се намирах.

Общи условия

Активация на акаунт