Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 015
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 91
Здравейте, бих искала да споделя една позитивна промяна, касаеща болничните при изписване от Щерев. Днес ни изписваха от там, след планово секцио. Бях силно впечатлена, че днес получих болничния си, както и уведомлението за бащинство на таткото (за 15те дни отпуск за него). Не съм очаквала, че е възможно да не се налага някой да се разхожда до болницата след определен брой дни или да чака куриери, специално за тези два документа Simple Smile Явно има оптимизация на процеси там, и то към добро!

# 736
  • Мнения: 503
Потвърждавам, нас ни изписват утре, но вече изписаха две жени с които бях в стая и си получиха абсолютно всички документи в деня на изписването, включително епикризите на майката и на бебето. Любезна акушерка обяснява и предава всичко.

# 737
  • Мнения: 380
Престоят след секцио е 5 дни, 4 нощувки, ако не се лъжа?
И дали има откъде да се купува кафе или да си нося?

# 738
  • Мнения: 29
Аз с удоволствие споделям,че след 15.03 Д-р Михайлович вече няма да е част от болницата и няма да се налага да ходя там!

# 739
  • Мнения: 120
Аз с удоволствие споделям,че след 15.03 Д-р Михайлович вече няма да е част от болницата и няма да се налага да ходя там!
Оф значи той също напуска от там.
Знаете ли къде ще бъде новата му работа?

# 740
  • Мнения: 29
Надежда 🙂

# 741
# 742
  • София
  • Мнения: 2 014
Аз с удоволствие споделям,че след 15.03 Д-р Михайлович вече няма да е част от болницата и няма да се налага да ходя там!
Какво се е случило, защо сменя болницата?

# 743
  • Мнения: 29
Явно и на него му идва в повече някой неща,случващи се в “любимата” болница 🙃

# 744
  • Мнения: 2 017
За съжаление и от Надежда сигурно ще избяга, както направи Димитров... най-добре двамата да си направят заедно частна клиника и да има къде да ходим на спокойствие Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 11 765
Кой ще пуска нова тема? Аз мога ако няма доброволци?

# 746
  • Мнения: 413
Мацето, пусни нова тема, моля 🌸🌸🌸

# 747
  • Мнения: 5 002
Здравейте. Скоро някой ходил ли е при Чавеева на ФМ? Искам точно при нея да съм, не при стажант. Ако го кажа по телефона, това гаранция ли е? Да не ми обещаят на регистратурата, а като отида да се окаже друго.
Пс. Защо вече нямат филиал на Ами Буе и много лекари са напуснали?

# 748
  • София
  • Мнения: 11 765
НОВА ТЕМА

https://www.bg-mamma.com/?topic=1416731.new#new

Yan25 моля си задай въпроса отново в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт