Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

  • 62 219
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 777
Не си спомням за съжаление, има ценоразпис нов качен на сайта може да проверите там

# 721
  • Мнения: 2
Привет! Някой има ли представа дали преди пункция се изисква ПСР или се прави антигенен на място?

# 722
  • София
  • Мнения: 11 777
Привет! Някой има ли представа дали преди пункция се изисква ПСР или се прави антигенен на място?

Септември ми искаха антигенен, не се прави на място, а в лабраторията отвън, но тогава беше с много ограничено време. Може да си го направите и в друга лаборатория. Не знам дали има промяна в изискванията

# 723
  • Мнения: 2
Много благодаря!

# 724
  • Мнения: 165
Безумно и подсъдно е епикриза да се издава след 10 дни. Спомнете си, че на картона са ви накарали да,се подпишете че сте получили по 2 броя епикризи - две ваши и две на бебето още в деня на изписването. Според мен при вас е някакъв пропуск, обадете им се и си я поискайте ама те ще ви кажат, че сте се разписала и че си е някъде у вас изгубена! А е подсъдно, защото в случай на усложнения след изписването никой не знае какво точно ви е правено в детайли, на каква терапия сте била, какво са ви изследванията от отделението. И по този начин сте им в ръцете.

Винаги съм имала проблем с болницата и документацията - не обичат да дават такава, а често след много мъки (дори и след сигнал до Агенция Медицински надзор) получавам непълна и неточна информация...

# 725
  • София
  • Мнения: 2 411
Имам глупаво питане. Някъде обявени ли са цените на пренаталните тестове, които човек може да направи в Щерев? На сайта има пет изброени, но цени поне аз не видях.

# 726
  • София
  • Мнения: 2 016
Имам глупаво питане. Някъде обявени ли са цените на пренаталните тестове, които човек може да направи в Щерев? На сайта има пет изброени, но цени поне аз не видях.
Да, има ги в сайта. От контактния център също могат да ви ги кажат.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 411
Голяма съм шматка, гледала съм в грешния сектор в ценоразпис.
Благодаря Heart

# 728
  • Мнения: 636
Някой посещавал ли е д-р Магунска специално за гинекологичен проблем, не за бременност, операции и т.н., и доволни ли сте? Чела съм много препоръки за нея в темата и след сумати лекари ми се иска да пробвам и при нея, но се притеснявам, че по-скоро с оперативна насоченост.

# 729
  • София
  • Мнения: 2 016
Някой посещавал ли е д-р Магунска специално за гинекологичен проблем, не за бременност, операции и т.н., и доволни ли сте? Чела съм много препоръки за нея в темата и след сумати лекари ми се иска да пробвам и при нея, но се притеснявам, че по-скоро с оперативна насоченост.
Да, тя се занимава с гинекология + операции. Не се занимава с бременност. За мен винаги е било предимство, че тя е отличен хирург и е наясно с това което вижда на ехографа и в последствие при операците. Че не е само с един ехограф и до там и да не е виждала отвътре нещата. А на ехографа се виждат и възпаления между другото , така че ако е за подобен проблем ще го види.

# 730
  • Мнения: 17
Здравейте,
Имам такова питане - в мед. к-с Щерев правят ли т.н. лекции на току що родилите майки? На няколко места попаднах, че в Токуда правят, но така и не разбрах дали и в Щерев е така? Някой скоро раждал може ли да а сподели дали реално получаваш някаква подготовка преди да те изпишат от болницата?

# 731
  • София
  • Мнения: 2 411
Преди 4 години имаше и мен ми беше полезно, сега не знам как е.

# 732
  • Мнения: 150
Д-р Магунска е страхотна! Изключителен специалист, много мила и грижовна към пациентите си. За гинекологичен проблем само на нея бих се доверила на 100%.

Някой посещавал ли е д-р Магунска специално за гинекологичен проблем, не за бременност, операции и т.н., и доволни ли сте? Чела съм много препоръки за нея в темата и след сумати лекари ми се иска да пробвам и при нея, но се притеснявам, че по-скоро с оперативна насоченост.

# 733
  • Мнения: 636
Наистина много ви благодаря за отговорите! Записах си час. Понеже често ми се налага в последно време да ходя, все успявах да го вмъкна в обедната, но с Щерев в другия край на града май няма да успея. Знаете ли дали издават болнични в Щерев или трябва да си взема от джипито?

# 734
  • София
  • Мнения: 2 016
Наистина много ви благодаря за отговорите! Записах си час. Понеже често ми се налага в последно време да ходя, все успявах да го вмъкна в обедната, но с Щерев в другия край на града май няма да успея. Знаете ли дали издават болнични в Щерев или трябва да си взема от джипито?
Само при операции, патологична бременност или раждане.

Общи условия

Активация на акаунт