Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 698
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166

сайт на болницата

                                       старата тема

# 1
  • Мнения: 241
Момичета,не бях отваряла темата за Щерев отдавна и сигурно нямаше да го направя,ако не ми излизаха съобщения за публикувани мнения.
Като бивша вече пациентка на проф.Тимева искам само добронамерено да ви  предупредя да не си губите времето и парите в тази клиника,особено ако имате сериозен проблем.
Като тежък мъжки фактор,напреднала репро възраст,нисък АМХ и т.н. Вече съм пациентка на клиника в Истанбул и искам да ви кажа,че разликата е от земята до небето във всяко отношение:емпатия,невероятна точност(часовете се спазват с до 5мин закъснение),не само че лекарят няма нужда да му напомням кои "бяхме ние",ами точно знае и си записва през какво сме минали до сега и какъв е планът за лечение в бъдеще,за техника да не говорим(на ехографския преглед ясно ми показа и видяхме и двамата с ММ отлично заздравелия ми белег от секциото на матката!),за ембриологията също няма място за сравнение.Добре си помислете,аз загубих ценни 3г. в БГ(може би фатални,впредвид възрастта ми.)Помислете добре преди за се спрете на Щерев.Успех!

# 2
  • Мнения: 55
Здравейте,
Аз също бях на преглед при проф. Тимева след търсене на връзки да ми бъде записан час и т.н На всеки въпрос ми беше отговаряни с една насмешка, едно пренебрежително отношение и натиск да започна самофинансиран опит. Така се случи, че на прегледа отидох сама, съпруга ми закъсня и ме чакаше отвън. Още в кабинета бях взела решението, че заминавам за Турция. Имах около 3 месеца мейли с клиниката. След което ми записаха час и заминахме. За съжаление нещата не се получиха при нас там. Може би и на мен стреса ми дойде в повече. Там направих първото си инвитро. В последствие започнахме опити в България. За съжаление навсякъде гледат на нас само като подвижен банкомат.

# 3
  • Мнения: 22
Здравейте, аз в момента се подготвям за инвитро в "Щерев",  надявам се да не се разочаровам. Към момента, т.к постоянно ходя без час, поради естеството на процедурата, най-големия ми проблем е чакането. Всичко разбирам, ясно ми е, че няма как да стане бързо, но просто 3ч са прекалено много. Дори си помислих, че са ме забравили или е станала някаква грешка на регистратурата последния път.  Дано поне си заслужава крайния резултат. Лекарката ми е изключително симпатична и вдъхва доверие. Иначе това ми е 2-ра процедура, първата беше в друга клинка.

# 4
  • Мнения: 55
Здравейте,
Чакането с часове пред кабинетите наистина допълнително създава напрежение, но няма как да се избегне. Въпреки,че винаги съм със записани часове пак чакам. Пожелавам ви успех и положителен резултат след процедурата.🙂

# 5
  • Мнения: 1 289
Здравейте! По отношение на инвитро аз също имам лош опит, но със Савова. Отношението, за което говорите беше същото.
За съжаление и докторът, на която имах  пълно доверие от първата ми бременност (непроблемна) в същата клиника, след това ме разочарова. Изобщо нямам идея къде да намеря наистина добър доктор, който да не те изпъжда за 5 минути и наистина да е компетентен при рискова бременност, ако ми се наложи отново...

# 6
  • Мнения: 190
Момичета ,въпрос към тези които са правили ин витро.Ембриолозите всеки ден ли звънят?

# 7
  • Мнения: 37
Момичета ,въпрос към тези които са правили ин витро.Ембриолозите всеки ден ли звънят?

Обикновено звънят първия ден да кажат колко оплодени има и на 3ти 5ти ден да информират за някакво движение или колко остават за замразяване. На мен са ми звъняли винаги на 1ви и 5ти ден.

# 8
  • Мнения: 5 058
Момичета, при къс протокол на кой ден викат за първи преглед? 2ри, 3ти?

# 9
  • Мнения: 20
Мен ме викаха на 1,2 или 3 ден, като ако ми дойде следобед, броя следващия за първи ден.
Момичета, при къс протокол на кой ден викат за първи преглед? 2ри, 3ти?

# 10
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте,тъй като правим стимулация с Летрозол и Менопур,в петък 01.07 беше последната таблетка от Летрозола по схема,сутринта се събудих и забелязах че имам кървене,през целия ден продължи като зацапване(кафяво)!
Въпросът ми е ,някой знае ли дали е нормално това кървене?
На лекар съм чак в сряда след инжекциите Менопур!

# 11
  • Мнения: 188
Здравей, не е нормално да имаш кървене от Летрозола. Аз последните два месеца също бях на стимулция с Летрозол. Първият месец от 3-ти ден до 7-ми ден за 5 дни. Вторият месец от 4-ти до 8-ми ден отново за 5 дни. Идеята на Летрозола е да засили естествената ти овулация и да се прави трансфер на естествен цикъл. За Менопур не мога да ти кажа нищо, не съм го използвала. Ти по колко пъти и откога започна да приемаш летрозол?

# 12
  • София
  • Мнения: 28
Здравей, не е нормално да имаш кървене от Летрозола. Аз последните два месеца също бях на стимулция с Летрозол. Първият месец от 3-ти ден до 7-ми ден за 5 дни. Вторият месец от 4-ти до 8-ми ден отново за 5 дни. Идеята на Летрозола е да засили естествената ти овулация и да се прави трансфер на естествен цикъл. За Менопур не мога да ти кажа нищо, не съм го използвала. Ти по колко пъти и откога започна да приемаш летрозол?

Бях на лекар на 7ми ден от цикъла, лекарката каза че няма проблем да почна веднага летрозола,изписа ми го за 5 дни 2*1 на ден.
В петък(01.07) беше последната таблетка,на сутринта в събота се събудих и на тоалетната хартия...ярко червена кръв.Днес пак имаше леко зацапване до обяд,и сега вече няма!
Менопур ми е изписан за понеделник(04.07) 150mul и за сряда(06.07) 150mul
След това трябва да отида при нея,да види как реагират яйчниците!

# 13
  • Мнения: 188
Не е нормално да прокървиш от Летрозола, не му е такава функцията на него. Звънни в Щерев, като кажеш какво се е случило може и да те посъветват нещо. Аз повтарям, че два месеца бях на Летрозол в началото на цикъла и дори в момента съм след трансфер, но никога не съм имала кървене.

# 14
  • Мнения: 5 058
Аз също бих звъннала или писала на лекаря. Ако нямаш контакт, звънни на телефона, момичетата ще предадат на лекаря и ще върне обаждане.

Общи условия

Активация на акаунт