Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 15

  • 10 708
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
Здравейте, в момента съм пациентка на друга клиника, но се чудя дали да се преместя в Щерев. В тази клиника работят ли през уикенда и ако избрания лекар не е на смяна, възможно ли е дежурният да извърши насрочената манипулация. За инсеминация става въпрос.

# 16
  • Мнения: 5 060
Здравей, Фрида, да. Моят лекар дори дойде на голям християнски празник (официален), за да извърши манипулацията (трансфер), въпреки че имаше друг дежурен за деня.

# 17
  • Мнения: 1 384
Това е професионално, наистина. Кой е твоят лекар, ако не е тайна?

# 18
  • Мнения: 5 060
Ще ти пиша на лично Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 11 765
Да, работят и уикенда, правили са ми трансфер неделя, моята лекарка направи трансфера на всички пациентки за този ден, бяха на различни лекари пациенти. Също така винаги има дежурен лекар за консултация на пациенти на клиниката по неотложни поводи.

# 20
  • Мнения: 1 384
Здравейте, запазих си час за Юнакова другата седмица, за сутрешен час. Дали съм направила добре? Коя докторка, според вас, има най-много успешни инсеминации?

# 21
  • Мнения: 109
Здравейте, запазих си час за Юнакова другата седмица, за сутрешен час. Дали съм направила добре? Коя докторка, според вас, има най-много успешни инсеминации?
Аз съм пациентка на доц.Юнакова в началото сме още,но засега се чувствам добре в нейните ръце.Успех ви желая

# 22
  • Мнения: 1 384
Благодаря, успех и на теб! Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 685
Доц. Юнакова е чудесна и изключително стриктна в работата си. Имам два успеха при нея приключили с раждане, първият път ни отне 8 месеца да забременея, вторият 6 и дори не стигнахме до инвитро.

# 24
  • Мнения: 1 328
Paradigma, би ли споделила малко повече как се случиха нещата при вас?

# 25
  • Мнения: 165
Аз изобщо пък не съм доволна от Юнакова. При мен изобщо не откри проблема, повтаряше опит след опит ин витро, ест. всички неуспешни. Новият ми доктор направо беше изумен от приложената й стимулация - как така си е позволила такива дози медикаменти на моите малки кг... Така ми била скапала качеството на яйцеклетките...
И другото нещо, което ми направи лошо впечатление, е как обсъжда негативно, с досада пациентите си пред други пациенти. Много примери мога да дам, но изобщо не искам да се връщам, макар и мислено, към преживаванията ми в Щерев...

Доц. Юнакова е чудесна и изключително стриктна в работата си. Имам два успеха при нея приключили с раждане, първият път ни отне 8 месеца да забременея, вторият 6 и дори не стигнахме до инвитро.
[/quote]

# 26
  • Мнения: 89
Да и аз не съм доволна от Юнакова за малко да си загубя яйцниците от нейните стимулации. Правеше едно и също естествено без резултат и въобще не се задълбочи да намери проблема

# 27
  • Мнения: 199
Доц. М.Юнакова е абсолютна специалистка в областа си. Мила, начетена, внимателна, интересуваща се от пациентите си (поне от мен беше такава). Не спира да се развива и не случайно медиите я търсят за интервюта.
Имам 4 Ин Витро процедури за една година при нея с последен успешен финал с роденото ми момиченце. При всеки опит се опитвахме да направим качество, а не количество яйцеклетки, но с диагноза Поликистозни яйчници много трудно без да стане хиперстимулация.
Силно препоръчвам доц.М.Юнакова.

# 28
  • Мнения: 1 384
Здравейте отново. Прочетох в по-предишната тема, че в Щерев не се преглежда в четвъртък. Аз имам точно час за четвъртък сутринта при Юнакова. Въпросът ми има ли консултации в четвъртък и дали знаете въпросната докторка, ако работи тогава. Ако няма консултации в този ден да отменям часа, въпреки че никъде нямаше уточнение в кой ден какво се прави?

# 29
  • София
  • Мнения: 11 765
За пръв път чувам че не се преглежда в четвъртък...

Общи условия

Активация на акаунт