Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 40 791
  • 695
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 76
Момичета прочетох, че не трябва да се приема аспирин преди микроблейдинг, защото разрежда кръвта. Знаете ли дали мога да пия Аулин и дали има такъв ефект , защото имам много силно главоболие.

# 166
  • Мнения: 39 388
Аз пия синтром, пред който аспирина е като тик так. Няма такова нещо.

# 167
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Предупреждават за Аспирина, понеже разрежда кръвта, да не се получи някакво прекомерно кървене. Аулин няма проблем да се приеме.

# 168
  • Мнения: 76
Благодаря ви !

А знаете ли след колко време се обелва микро пигментацията?

# 169
  • SF
  • Мнения: 21 244
около седмица

# 170
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Ето обещаните снимки на опушена очна линия горна и долна. Тук се води сенки, но няма значение. Прави ми ги украинка и съм много доволна! Боля си ме стабилно, но трай бабо за хубост.. 😂 След 6 седмици съм на ретуш. Simple Smile Като направя и устните другия месец,пак ще постна снимка.
Скрит текст:

# 171
  • SF
  • Мнения: 21 244
То си е грим това, не е очна линия. Как се казва украинката или студиото?
Много красиво е направена. А и самите ти очи са чудни!

# 172
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Благодаря ти, много си мила! 🤗
 Казва се Анастасия, но е тук в САЩ. Студиото й се казвам Анастасия Перманент. Реших да не чакам до почивката, понеже щеше да ми се събере много да правя устни и очи наведнъж и нямаше да видя почивка от процедури. 😂  
Устните ще правя в Пловдив при Дима Милева.

# 173
  • SF
  • Мнения: 21 244
Добра работа!!! И цветът колко ти отива. Има някаква слива в него. И снимките са много добри!

# 174
  • Мнения: 4 552
Ето обещаните снимки на опушена очна линия горна и долна. Тук се води сенки, но няма значение. Прави ми ги украинка и съм много доволна! Боля си ме стабилно, но трай бабо за хубост.. 😂 След 6 седмици съм на ретуш. Simple Smile Като направя и устните другия месец,пак ще постна снимка.
Скрит текст:
Прекрасна работа на прекрасни очи! Flowers Hibiscus

# 175
  • Мнения: 4 708
И аз съм на същото мнение. Пупитка, супер резултат Heart Eyes
Да покажеш после и устните.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 585
Понеже правя трета процедура микроблейдинг, ще споделя и аз своя опит.

Първата процедура направих през април, 2020г точно в разгара на пандемията. Бях много доволна от резултата като честно казано проучвах много преди да избера при кого да отида. Не харесвам микропигментация за вежди или каквато и да е друга техника, освен косъм по косъм.

Издържаха около година някъде, честно казано можеха още да изкарат, но аз реших, че им е време. След тази втората процедура през 2021ва направих третата чак сега преди три дни като за този период не съм сменяла студиото. Ходя си при една и съща.

Ще пусна снимка от най в началото още през 2020та и ще ви покажа и резултата сега. Инструкциите винаги са ми били едни и същи - първия ден на всеки три часа промивам с пречистена вода, закупена от аптеката и след това мажа с нещо като вазелин, но мисля, че са различни масла, това ми го дават от салона всеки път. Съответно не ми дават да ги потя поне 5-6 дни, като аз още на 4тия съм във фитнеса, но внимавам.

Понеже имам татуировки по тялото, за мен това е нещо подобно и като възстановяване. Болката в началото, после постепенното зарастване, образуването на коричка, обелването, сърбежа като започне да заздравява.

Първа процедура 2020 година
Скрит текст:

Трета процедура 2023 година

ПРЕДИ
Скрит текст:

СЛЕД
Скрит текст:

# 177
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
За мен на първите снимки са хубави, но някак редки. Хич не са ти лоши веждите, харесват ми. Много са си добре дори. 👌🏻

# 178
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте.Тези от вас, които си правиха очна линия пролетта ходихте ли вече на ретуш?
При ретуша могат ли да се правят някакви подобрения на формата, опушването и т.н?
Цвета променя ли се с времето?

# 179
  • Anywhere
  • Мнения: 1 097
Аз отивам на 24 за ретуш. Правих първата на 2.06 и доста избледня Sad

Общи условия

Активация на акаунт