Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 38 705
  • 680
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 553


Какво е перманентният грим?
Перманентният грим е козметична процедура за изкуствена пигментация на кожата, която включва вкарването на бои под нея, подобно на татуирането. Използваните бои са или на минерална, или на растителна основа. Тъй като процедурата се извършва изцяло с продукти на натурална основа, няма никаква опасност за здравето.

Каква е процедурата?
Веждите се очертават с молив.
Нанася се обезболяващ продукт (най-често – лидокаин).
Веждите се попълват с пигмент.

Колко траен е перманентният грим?
Това зависи от кожата и пигментите. Очаквайте резултат от 1 до 3 години.

Колко дълга е процедурата?
Около 30 минути.

Колко струва?
Всеки специалист сам определя цената, така че е различна. Варира между 150 лв. и 600 лв.

Темата е за споделяне на снимки и всичко друго, свързано с перманентния грим на вежди, устни и очи. Simple Smile

Линкове към старите теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 23:19 от Blаck Cat

# 1
  • Мнения: 59
Здравейте. Интересувам се от перманентна очна линия. Мисля че на много малко места предлагат, дори преди години, където съм питала никъде не правят. Изобщо предлага ли се още? Не мога да намеря информация.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 053
А вие къде търсите, понеже аз като напиша "перманентна очна линия" просто в Google и то почти няма място, където се предлага перманентен грим, а да я няма тази услуга. С 2 думи всички правят. Даже се учудвам вече как се роят "майсторите" по микроблейдинги, микропигментации и прочие, като гъби след дъжд.

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 05:49 от ivka_smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте. Интересувам се от перманентна очна линия. Мисля че на много малко места предлагат, дори преди години, където съм питала никъде не правят. Изобщо предлага ли се още? Не мога да намеря информация.

На мен ми харесва как я правят на тези две места – 1, 2 – но все още не съм се престрашила. Simple Smile
Обаче, наистина, уточни за кой град търсиш.

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
За Пловдив мога да препоръчам Моника Стоева! С две ръце, от личен опит! И очни линии прави страхотни, и междумиглен контур, което е много естествено ако не сте се престрашили за очна линия. Веждите ми прави тя, много съм доволна. Устни също прави много добре. 👄

# 5
  • Мнения: 379
И аз искам очна линия, но не мога да се престраша...От 20 години всеки ден се гримирам, понякога по два пъти. Мисля, че имам нужда от това.

# 6
  • Мнения: 4 671
Яна, може ли снимки? Ако искаш и на ЛС.
Благодаря Simple Smile

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371

Да разбира се, тук можете да видите работата и, и във фб е с това име и снимка ако нямате инстаграм. Аз досрта се замислям за междумиглен контур, защото лаза че отива на всички, няма значение от клепача и е много естествено и подчертава погледа. Реално се запълва пространството между миглите само и няма голяма разлика. Иначе като гледам и очните линии прави много добре. Аз си направих при нея микропигментация на вежди, имам снимка в профила и някъде. И ще ви посъветва кое е подходящо за вас, нама просто да ви вземе парите.

# 8
  • Мнения: 99
Здравейте, спряла съм се на процедурата микропигментация за вежди. Търся актуални мнения за Елена Оклева (София), има ли някой с веждички, правени при нея?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз също много сериозно обмислям да си направя перманентна опушена очна линия, но не мога да събера кураж. Дали е възможно да ми омръзне? Спряла съм се на Петя Колева - Пловдив, защото е и преподавател и вярвам, че опита има значение. Цената, лично за мен, е доста повече отколкото очаквах, но съм склонна да ги прежаля.
Има ли някоя от вас, която вече съжалява, че го е направила?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Не е възможно да ви омръзне очната линия,тя си става все едно така сте родена, не знам как точно да го обясня. Аз не забелязвам, че съм със.

# 11
  • Мнения: 8 802
добре де, може да има друга мода след време...  Наистина ли не се изрива?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 053
Все пак не говорим за голяма татуировка, а за нещо, което си е там в миглена линия и малко извън. Забелязва се със заглеждане, а пък хем подчертава погледа. Снимките, които виждате са много отблизо, но на едно човешко лице в нормален план в живия живот не стои така. Изобщо забравите за тази очна линия. А пък и ако се гримирате съвсем.

# 13
  • Мнения: 38
Момичета, миналата събота ми беше направен микроблейдингът.  След 7мия ден нормално ли се къпахте вече?  Има ли нужда все още да се пазят ? За 1 седмица успяха ли да се обелят всички корички,понеже аз все още имам на места?

# 14
  • Мнения: X
Значи, веждите не се мокрят нааай-много 24 часа след правенето, а в общия случай 12 часа, след това си се къпеш като бял човек, не е нужно да си със скафандър на главата. Кой ти е казал, че 7 дни не трябва да ги мокриш?! Изумявам се...

Общи условия

Активация на акаунт