Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 156 582
  • 769
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте, мили момичета !
Отварям нова тема, старата отдавна е минала 50страница.
Надявам се тук, да виждаме страхотни снимки, да си споделяме и помагаме.


Линкове към старите теми :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454149.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209088.0

# 1
  • Мнения: 295
Привет!
Записвам да ви следя.Аз си имам контур на устните от 1г.,но понеже не отидох на ретуша започна да поизбелява, та в скоро време мисля пак да си правя.
Сори,че пиша в тази тема,но не намирам отделна за устни.
Бъдете смели,усмихнати и красиви!

# 2
  • София
  • Мнения: 941
И аз да се запиша, за да не ви изпускам!:) Моите веждички стават все по-хубави, като поизсветляват сега леко...Идеални са!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 220
Страхотно, а може ли снимка  Praynig
Аз, чакам да ми паднат коричките, днес ми е 7ден и съм, като петниста хиена  Laughing

# 4
  • Мнения: 233
Записвам се да ви следя, че съм се навила вече за вежди, само кураж ми трябва Simple Smile))))

# 5
  • Мнения: 1 698
Момичета, качвайте снимки да ви се радваме и ние на хубавите вежди. Аз съм от бъзливите и вече няколко години отлагам тази процедура Embarassed

# 6
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На края на мин. тема ,някой се похвали с контур на устните...много ми се иска да ги видя. Embarassed
Всъщност каква е цената?

# 7
  • София
  • Мнения: 941
Ето ги моите Simple Smile :  . Снимката не е много ясна, но се вижда, че стоят естествено. Simple Smile  Не са ми пресни обаче..

# 8
  • София
  • Мнения: 1 220
В старата тема едно момиче беше сложило снимка на направените си устни, и се изненадах колко добре изглеждаха и естествени... Grinning
ddicted, вярно че снимката не е много ясно, но най-важното се вижда и така, страхотни вежди и много естествени наистина...
Моите са далеч от този успех  Naughty и като са напълно завършени пак няма да са и на 50% толкова хубави като твоите...
 

# 9
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти! Пропуснала съм може би, но...твоите къде са правени и защо не си доволна?

П.С.  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДАМИ!!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ, ЦЕНЕНИ И УВАЖАВАНИ ОТ МЪЖЕТЕ ДО СЕБЕ СИ ВИНАГИ, НЕ САМО НА ТОЗИ ПРАЗНИК!!!!    bouquet Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 220
Честит празник и от мен на всички  Hug Много усмивки и щастливи моменти    bouquet

Аз си ги правих в ТС Салон в старата тема съм сложила снимка там съм след процедурата.
Не че не съм доволна, просто моите не се така перфектни - не са правени косъм по косъм.

# 11
  • София
  • Мнения: 941
Ахааа. Сетих се! Но защо, много хубави са ти веждите. То и с техниката косъм по косъм, след време си изглеждат както по другия начин направени.. Така че не е толкова голяма разликата..Важното е да си улучиш пигмента и колкото и тъмна да е косата ти, да гледаш да избереш максимално естествен цвят и да не е тъмен! Аз направих тая грешка и то аз си го исках...Сега веждите ми биха били много по-хубави, ако не упорствах някога за тъмно кафяво, към черно да ми сложат... ooooh! Но сега пак стоят много по-добре и естествено, отколкото при предишното рисуване преди 3 год. Simple Smile Доволна съм! Но и твоите са хубави! Аз рядко харесвам перманентни вежди, та дори и моите собствени не ги понасях по едно време, но твоите..наистина стоят добре и не са нито прекалено тъмни, нито стоят изкуствено. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 262
Скоро ще си подновя веждите за трети път и ще дам отчет  Peace

# 13
  • Марс
  • Мнения: 439
Ето ги моите Simple Smile :  . Снимката не е много ясна, но се вижда, че стоят естествено. Simple Smile  Не са ми пресни обаче..

Страхотни са, къде си ги прави \ако си отговорила, прости ми\? На другата мацка дето беше постнала веждите на последната страница са ми леко странни и дясната не е много равна, но предполагам че е защото са все още пресни.

П.П. Честит празник на патерици, бъдете все така красиви  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти! Моите са правени при Еми.

Общи условия

Активация на акаунт