Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 45 222
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 415
Аз си направих микропигментация с идеята да ми се уеднаквят една идея веждите(едната беше с естествена по-голяма чупка) , да са леко по-тъмни(много съм светла) и по-плътни, но мъничко.
Уговорката беше спазена и си ги харесвам, много:)
След ретуш ми се сториха много тъмни и много плътни, но след като се обелиха са чудни. От 10тия ден нататък стана това, до към  2 седмици.
Сега съм 3 седмици след ретуш
Опитах да прикача снимка, временно не можело :/
После пак ще опитам

# 571
  • Мнения: 332
Постоянно се пита едно и също, за какво си говорите с майстора, който ви прави? Номерът не е само да ви надраска и да вземе едни пари, а да ви консултира преди, по време и СЛЕД процедурата.

# 572
  • Мнения: 914
Благодаря. Каза ми, че много зависи от кожата.

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 09:01 от Celeste_10

# 573
  • Мнения: 7 201
Но не винаги, когато "падне" пигментът, особено след по-малко от година, и Ви кажат, че е от кожата, е вярно. Много зависи и от качеството на консуматива, и от способностите на изпълнителя на процедурата, наричан "артист".

# 574
  • Мнения: 4 431
Влизам да споделя едно мнение за Христи Русенова, Пловдив.
Не стигнах до микроблейдинг и не мога да коментирам работата й, а само трудната и несериозна комуникация.

Скрит текст:
Първо - 2 часа преди определения ми час отпреди доста време ми звънна и го отложи, без "съжалявам" или "извинявам". ОК. на всеки се случва и го приех
Второ - Направих лазер за стария пигмент за 90лв., без касова бележка, без записки в телефон, компютър и въобще някакво досие на клиента.
След месец и определен час от предходния път, отново ми звъни 2 часа преди това и казва, че съм за ретуш и да отида по-рано. Ами на работа съм, няма как. Аз й напомням любезно, че съм за лазер и тя ми отговоря, че лазера не бил при нея!
Несериозно е!
Заприлича ми на гаражен салон и само за това няма да стъпя повече там.

Пигмента в опашките си ми стои за съжаление и търся помощ от вас за Пловдив.

Напълно подкрепям.мнението. Преди да се насоча към Мария Данченко, опитах да си запазя час при прехвалената Христи. Не стигнах до такъв, защото ако я чаках тя да ми върне обаждане... още щях да си стоя неразхубавена.  С две думи коментирахме каква процедура искам да направя, попитах я дали не е по-добре да мина за консултация, каза че така било най-добре и щяла да си погледне графика и да ми звънне малко по-късно, да се уговорим за "утре". Това беше миналото лято.

# 575
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 748
Stella Gemella, аз също чаках обаждане от м. Декември, когато й пратих снимки преди да си запазя час. Така и не ми се обади.

Мария Данченко има ли кабинет в Пловдив?

# 576
  • Мнения: 4 431
Да, има, но работи по график между Варна и Пловдив и трябва да се видят датите, когато е в Пловдив.  Тя прави обаче пудрова пигментация на вежди, не знам дали ще ти допадне тази техника. Аз за очна линия бях при нея, но обмислям и вежди.

Ето й профила, оттук можеш да се свържеш с нея ако решиш.

https://www.instagram.com/pmu_danchenko_mariya?igsh=NmVoemRndXVvcXll

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Някой правил ли си е устни при Мария Данченко? Може ли да сподели мнение?
Доста евтино ми се струва, а работата й ми харесва!

# 578
  • Варна
  • Мнения: 3 096
При Мария Данченко процедурите са съмнително евтини. Да кажем, че първоначално изглежда добре ами колко е трайността на пигмента? Аз съм с очна линия на 4 години и не е мръднала. Лека пръст на момичето, което я прави и то без грам болка във Варна - Илияна Арианто, не знам кой друг може да ми я ретушира така когато започна да имам нужда.

# 579
  • Мнения: 4 431
Моята си я правих юли месец, същата си е, не е мръднала. По принцип за очните линии дават трайност 1-1,5 години, така че ако изкара толкова си е напълно ОК. Работи с руски материали.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 3 096
На мен нищо не ми говори "руски материали".
Дано ви издържи Hug

# 581
  • Мнения: 4 431
Може да я разпитите ако ви интересува, достатъчно отзивчива е. Има и сторита, на които показва въпросните материали. Марки не помня, а и не ме интересуват, честно казано. Към онзи момент бях потърсила да видя за какво става въпрос и спокойна отидох на процедура. Съжалявам, че не мога да съм по-детайлна по темата с руските материали, но и доколкото разбирам не се интересувате от процедури при Мария, така че едва ли бих била и полезна, дори и да имах по-конкретна и изчерпателна информация.

# 582
  • Варна
  • Мнения: 3 096
Благодаря за инфото Heart
Просто моите опасения са заради цената. Съвсем добронамерена съм. Ако всичко е наред, тогава те са напразни.

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Може да я разпитите ако ви интересува, достатъчно отзивчива е. Има и сторита, на които показва въпросните материали. Марки не помня, а и не ме интересуват, честно казано. Към онзи момент бях потърсила да видя за какво става въпрос и спокойна отидох на процедура. Съжалявам, че не мога да съм по-детайлна по темата с руските материали, но и доколкото разбирам не се интересувате от процедури при Мария, така че едва ли бих била и полезна, дори и да имах по-конкретна и изчерпателна информация.

Здравейте, а от самата процедура доволна ли сте - оформление, дълготрайност, подбор на цвят....?

# 584
  • Мнения: 4 431
Да, харесвам си много очната линия. Като дълготрайност не знам колко ще е. Засега не виждам пигментът да се е изменил. Но, както казах, още няма цяла година дори, така че не мога да съм 100% категорична.
Аз си обяснявам ниските цени именно с руските материали, които предполагам са по-евтини от немските, например.  Но като ги бях разгледала, видях, че са напълно ОК и там работят доста масово с тях. Не ме интересуват какви са, няма да се говоря с тях, важното е да не ми предизвикат алергична реакция (нямаше такава) и да издържат във времето.
За мен процедурата беше много болезнена, въпреки обезболяващия крем,  който ми нанасяше редовно. Но бих я изтърпяла пак, предвид резултата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт