Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 45 384
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 514
За другото не знам, ама имаш разкошни очи! Simple Smile
Много благодаря, благодарение на мама и майка й са. Надявам се някой ден да имам дете / деца и поне едно да вземе моите очи ♥🥰

# 706
  • SF
  • Мнения: 21 564
Хубави очи, но веждите са с формата на капка. Липсва ми чупка и опашка. Като рисунък са добре. Честити!

# 707
  • Мнения: 514
Хубави очи, но веждите са с формата на капка. Липсва ми чупка и опашка. Като рисунък са добре. Честити!
Не са с такава форма, като оздравеят си седи с моята форма.

На мен си ми харесват 😀

# 708
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Много са хубави! Да са ти честити! 👌🏻👌🏻

# 709
  • Мнения: 4 636
Прекрасна си, Глухарче 💝

# 710
  • Мнения: 514
Днес направих една беля (май). По принцип от работа си взимам аква и си почиствам веждите с памуче, ама този път по навик от работата сложих спирт и изтрих с него веждите. Веднага подсуших и сложих вазелин. Проблем ли е според вас?

# 711
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Не мисля. Алкохолът изсушава и
толкова. Няма да ти отнеме пигмент, спокойно. Дезинфекцирала си ги по грешка Simple Smile

# 712
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Една седмица след очната линия сякаш се изпарява ден след ден. Вече стои само сиво. След ретуша пак ли така ще стане?

# 713
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Е, как сиво? На ретуша се попълват места, на които пигментът не е хванал добре. Не би трябвало да е сиво.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
И мен този момент винаги ме е вълнувал. На доста места съм чела, че очната линия почти винаги, в крайна сметка, става сивкава на цвят, а не наситено черна, както е била в началото. Т.е. започва да стои по-скоро, като молив за очи, отколкото като очна линия.

Тук не разбрах дали има дами със стара очна линия, които биха могли да споделят какъв е цветът ѝ или направо да пуснат снимки. Simple Smile

# 715
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Тя е само с долен контур, защото е опушена. Реално само контурът е ок.

# 716
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 207
Зависи какъв цвят е очната линия. Моят е кафяв и няма черно, изобщо не стои сивкава.

# 717
  • Мнения: 13 744
А на една седмица не е ли малко рано да се съди за това как ще е цветът и контурът по-нататък? Поне аз не бих бързала да се ядосвам, докато стане време за ретуш може и по-добре да изглежда.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 3 113
Опитах някак да снимам моята очния линия, която е на над 4 години. Има съвсем леко избледняване на черния цвят.

# 719
  • Мнения: 28
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали специалист за микропигментация на устни за гр. Варна?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт