Войната на буквите - Тема 2

  • 32 212
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Другата България
  • Мнения: 37 734
Аз бях сигурна, че не тя е отровила Симеон, дори го писах тук мисля.
Утре ще гледам, засега само ви чета.

# 721
  • Галифрей
  • Мнения: 4 322
Чак сега разпознах този актьор Филип от Революция Z. По гласът иначе нямаше да се сетя 😂

# 722
  • Мнения: 4 527
А, и този епизод нямаше секс! Не познахме, че няма да пропуснат епизод. Joy

# 723
  • Мнения: 4 569
Как да нямаше секс? Направо €баха мамата на историята и владетелите ни 🤣🤣

# 724
  • Мнения: 7 365
А, и този епизод нямаше секс! Не познахме, че няма да пропуснат епизод. Joy
Значи нищо не съм изпуснала Joy
Поне сресаха ли си косите?

Ще търся повторение да гледам, пропуснах тази вечер.

# 725
  • Мнения: 4 527
Ресаха, ресаха. Георги първо отказа гребена, ама накрая на епизода се предаде Joy

# 726
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 557
Краят ми хареса. Другото трябва да го търпим Worried
Рецептата за сърнешко с боровинки ми хареса, ще я пробвам Hug Вероятно световната конспирация наред с буквите е забранила и боровинките,  затова днес те не присъстват в националната ни кухня. Надявам се авторите на този сериал да направят още един, "Войната на боровинките" и да разкрият мистерията.

За някои от вас значимостта на българската идентичност може да не е чак толкова важна, но когато си живял в чужбина и си усетил тъпото снизхождение на редови невежи, спира да ти пука за големите, велики сили и техните 'култури'. 
Не ми стана ясно, ако по телевизията не върви български исторически сериал не усещаш българската идентичност за значима ли? Thinking Аз пък не съумявам да се идентифицирам с този посредствен опит за развлекателно произведение на изкуството и дори смятам, че вреди като непрекъснато се идентифицираме с некачествени неща.

# 727
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Мама2288 сигурно се шегува и за филма, и за знамето на маратонките, не може да е истина.
😄

# 728
  • Мнения: 14 504

На мен на Петър Дънов ми прилича.

"Охлюва" пропуснахте, кой говори така?!? Joy

# 729
  • Мнения: 7 246
Сурсувул спомена някого, когато говореха с Мариам. Нещо от сорта на "ти не си споменавала името му, а напоследък го правиш за втори път". Не можах да разбера за кого говори, някой от миналото им?

Не им разбрах играта на двамата, искат да разберат кой е убиеца на Симеон или друг им е замисъла?

# 730
  • София
  • Мнения: 13 596
Тя и преди спомена този Ашок и двамата буквално настръхват от името му. Явно е този, заради когото са страдали в миналото. И вероятно скоро ще разкрият защо.

# 731
  • Мнения: 7 246
Тя и преди спомена този Ашок и двамата буквално настръхват от името му. Явно е този, заради когото са страдали в миналото. И вероятно скоро ще разкрият защо.

Благодаря. Някак смотаха името и аз не можах да го чуя.

# 732
  • Мнения: 9 341
Сурсувул спомена някого, когато говореха с Мариам. Нещо от сорта на "ти не си споменавала името му, а напоследък го правиш за втори път". Не можах да разбера за кого говори, някой от миналото им?

Не им разбрах играта на двамата, искат да разберат кой е убиеца на Симеон или друг им е замисъла?

И аз не разбрах, то какво ли разбрах изобщо Rolling Eyes Не знам какво да коментирам, просто ми е като черна комедия тоя сериал Simple Smile Като каже императора като редови дядо на внучката си "кажи,моето момиче", много ме умилява Joy Знаех си че пръстена (не разбрах, труженичката от кръчмата открадна ли го от Баян ,изпусна ли го) ще се появи за някоя интрига, как пък разбра дядото за него и спретна тоя театър Thinking Така като без всякаква логика пльосват някакви случки, се чувствам сякаш съм изтървала някоя серия.Брата и сестрата изобщо не ги разбирам , не ми е ясно за какво се борят ,нито мистерията с гребена , но има нещо извратено и гнусно като ми се появят на екрана. На "говорещият с вълци" и недъгавия брат единствено симпатизирам Simple Smile. Брат му -цар не ми е симпатичен на външен вид, един оцъклен с тия прозрачни очи, това много ми влияе.

# 733
  • Мнения: 7 246
Императора е топ Grinning
И как изнуди сина си да си даде скъпоценностите да омилостивяват оня от Киев, "не съм възпитал аз непокорна дъщеря" Grinning

Баян нали беше пиян като се сваляха с момичето. Пръстена явно е паднал докато тя го разсъбличаше. То още тогава стана ясно, че ще бъде използвано в някакъв момент.

Мен ме издразни как Марена си се вмъкна в стаята на Мария без никакъв проблем. Как я допуснаха до двореца, как разбра точно кой прозорец, как въобще стигна до него...

И за Петър не разбрах посветен ли е в тайната завера на майка си и вуйчо си, или го използват в игричките си.

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 813
Според мен "любовната пеперуда" целенасочено го прегабари Баян и съвсем съзнателно си го ограби! Надявам се да излезе, че е била изпратена от Лакапин в преславския "бар с момичета", за да компрометира Баян пред Мария... Иначе би било голяяяма натъкмистика да попаднат случайно на труженичката.
И да - Макрена в стаята на принцесата! 😁 То в палатите на Василева има само един прозорец и той е на внучка му...  И естествено никаква охрана в покоите. Точно както българския цар е без пазачи и след като се наритаха с Баян , излезе да вика стражите...😉

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 12:10 от lady Koup

Общи условия

Активация на акаунт