Домакини 85/ Минаваме от есента, към пролетта

  • 33 371
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 317
Юхууу, честита да си, Джейми! Здрава, обичана, да те слушат у дома и на работното ти място!
Хубав ден от мен!

# 16
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Добро утро!
Джейми, честит празник! Много да те слушат и домашните, и служебните, а в ученето - само върхови постижения!

# 17
  • Мнения: 8 758
Ауу,че хубаво начало на деня.
Джейми, да ти е жив и здрав младежът! Да е здрав, щастлив, успешен и с много късмет!
   Джейми, и ти да си здрава, щастлива, обичана, подкрепяна, удовлетворена от това,което постигаш!!
   Смърфи, стискам палци всичко да е наред със скенера и да имаш една прекрасна Виена.
  Моят хубавец днес лети за Италия с племенника. Хем лекинко се притеснявам, хем ми е такова едно хубаво,че са вече големи, по-свободни отколкото бяхме ние на 18 и 20, имат възможност да пътуват.
   Ние снощи бяхме сами с деди и си пускахме италианска музика, аз даже си потанцувах и си помечтах.
      Много харесвам италианския език, ще си търся някъде безплатни курсове ,онлайн или клипчета да уча.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Честити празници на Джей!
Да сте здрави и щастливи и двамата!

Смърфи,блазе ти!Много хубави спомени имам от Виена!

Тук най-после захладня и не мога да си намеря място от кеф!Вчера два часа съм бродила улиците и Морската и дишах с пълни гърди!Няма слънце,няма хора!

# 19
  • София
  • Мнения: 8 374
Добро утро, момичета!
ДЖЕЙМИ, честити да сте с твоя син! Да сте здрави а всичко останало да се нареди по най-добрия за вас начин. На момчето ти пожелавам гаджета, а на теб, да си винаги до гаджето си.
АНГЕЛЧЕ, на патерици пожелания за хубаво детство на юбилярката.
ЛЕЙДИ, успешно лечение!
СМЪРФЧЕ, поздрави на Виена.
И АЗ СЪМ ТУК, как са децата?
МАРУЛЕТКЕ, лек път на младежите. Италианската музика е за красиви жени и за силни мъже. На времето гаджето ме спечели с две касети италианска музика. Не съжалявам.
МАРИЯТ, добре сте се разходили, заредили сте батериите.
СЛАВЕ, как са младите доктори?
МА КО, вадя тефтера и записвам, че днес сме без кафе!
Яхвам метлата и политам с мръсна газ.

# 20
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Добро утро!
Джейми, честита да си, да те слушат мъжете и да учиш с лекота!
Смърфи, утре стискам палци за скенера, а в петък за полета. Ама да се появиш м/у двете
Славе, и теб като мен щъркела е объркал къде да те пусне. Ама пусто ни мога да го пипна точно кой е, ни рекламации приемат. Само дето прим мен е обратния проблем Joy
марулета, по-лесно е да намериш италианец Stuck Out Tongue Winking Eye
Унесла съм се като излязоха моите и сега ставам. За пръв път ми се случва да заспя, като вече съм станала.
Гушки на всички останали Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 9 857
Честит празник, Джейми! Здрава и щастлива да си!
И на момчето ти честито, много успехи да има в живота!

Смърфи, всичко да е наред на скенера и приятна почивка после!

Ние бяхме малко хремави, но нищо сериозно, пу пу.

И аз съм тук, приятна почивка на вас!

Чудя се дали да не ви почерпя вечерно с бисквитки в новата ми порцеланова чинийка на новата ми покривчица...
Що пък не!

# 22
  • Мнения: 11 622
Джейми честита да си!

# 23
  • Мнения: 39 317
Добро утро!
Вале, много хубави придобивки.

# 24
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Добро утро!
Придърпвам на Валето бисквитите, ако са останали и добавям кафе

Днес ще се занимавам с нов компютър за Шефа, голямо избиране падна
Гушки на всички Hug

# 25
  • Мнения: 8 758

 
 

    Тъйииии, да почерпя - на цели 49 години ставам. Обичам си годините, харесвам си възрастта .Знам какво мога, знам какво НЕ мога , имам мечти и цели.  Благодарна съм за страхотното семейство, за човекът до мен, който както каза снощи, тооооолкова години ме търпи, за невероятните приятели,в това число и вие тук! Радвам се и благодаря,че мога да споделя мислите си с вас!
   Да ни е Наздраве!
   
   В този ред на мисли, Смърф, кажи какво става с теб, ако ти се казва. Синът ми е в Рим, адски безумно му харесва, не иска да се връща. Дъщеря ви вчера имаше интервю за работа, одобрили са я и има изпратена оферта.
    Аааа, и имаме сняг.
 Тортата от снимката е правена от приятелка и съученичка на сина ми. Това дете твори вълшебства.

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 09:08 от марулета

# 26
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
марулета, честита да си! Да си здрава и да те радват домашните!
Шефа днес е от третия час на у-ще, та поспах

# 27
  • София
  • Мнения: 8 374
Добро утро от заснежените улици на столицата. Снегът е малко, но създаде настроение на децата.
МАРУЛЕТА, честит рожден ден! Живей така, че като станеш на 100 да не съжаляваш, че нещо си пропуснала. Бъди благословена! Grinning

# 28
  • Мнения: 3 841
Марулетка, да илядиш! ЧРД! Flowers Bouquet

Мина вчера скенерът, днес резултатите. Но ще ги взема като се върнем от Виена. Каквото и да пише на тях, може да почака няколко дни, нали? Wink

Джейми, и на теб ЧРД със закъснение! Жива и здрава да си!

Започвам да звъня за такси, че с този сняг, да видим колко време ще чакам.

# 29
  • Мнения: 11 622
Марулета да си честита! Пожелавам ти много здраве и да не спираш да мечтаеш Kissing Heart


Смърфи лек полет и весела ваканция!

Майка пак е бясна на мискинките/катерици - изровили са фрезиите Joy Днес са наказани - след мъмрене останаха и без храна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт