Домакини 85/ Минаваме от есента, към пролетта

  • 34 193
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 637
Добро утро прекрасни момичета Kissing Heart
Ангелче за мен новината е прекрасна Heart Eyes Пожелавам ти всичко лошо да е зад гърба ти и да имаш спокойна бременост!
Смърфи доволна съм от резултата ти Sunglasses
Плами стискам палци да осъществите и пътуването и строежа!
Вале разкошно кафе!

# 76
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Добро утро!
Колко е хубаво да не ставаш рано
марулета, браво и на двамата твоите, направила си е сметка дъщеря ти. Или поне ще опита
Джейми, браво
Ангелче, да се явиш да кажеш как си
Калинче, Hug
Допивам си кафето и хуквам, че стана обяд. Шефа още няма компютър, някаква сага стана. Гушки на всички и хубав ден Hug

# 77
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Извинявайте, момичета, просто не ми се говори. Опитвам да ровя из форума и да се разсейвам с глупости, защото иначе ще ида да се метна пред първата минаваща кола.

# 78
  • Мнения: 3 847
Извинявайте, момичета, просто не ми се говори. Опитвам да ровя из форума и да се разсейвам с глупости, защото иначе ще ида да се метна пред първата минаваща кола.

Сакън, стой си на трите букви! Hug
Всяко зло е за добро, казват старите хора. Ще го разбереш след време, сега само спокойно. Ще се наредят нещата.
А и ние за какво сме? Виж ни само какви чичовци сме се наредили в темата! Joy

Трябва да отида до Икея, а ме мързи. Трябва да си запиша и час за ямр, ама не знам къде....

# 79
  • Мнения: 8 983
Сноу, не така! Каквото и да има ,не може да няма решение. Тук сме , когато имаш нужда, знаеш! Сигурно е трудна за асимилиране такава новина, имайки предвид и  всичко останало. Приеми го като нов шанс, като знак, като ещо,което ще те извади от зоната на комфорт, условно казано, и ще преобърне положително  живота ви. Знам, че отстрани е лесно , но ти си боец!
  Смърфи, не помня, казах ли ,че се радвам за резултата и дано ямр е окей.

# 80
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Ангелче, както е казала Смърфи, ние за какво сме? За сега рапортувай как си физически. Разсейвай се с нещо, поискай някакв проект от работата, гледай ТВ, лека полека ще свикнеш с мисълта. Само не се вкопчвай в мисли да се мяташ някъде, гони ги надалеч. Знам, че ти е трудно. И пак да кажа, че сме тук и като ти се говори или имаш нужда от нещо Kissing Heart

# 81
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 069
Смърфи,ЯМР в София ли?Около мен всички ходят в Спектър в Изток,до парк-хотел Москва и са доволни.Знам че е открит и става за хора с клаустрофобия (сестра ми също там си прави ЯМР като специално за това се прибра от Лондон-едно че става по-бързо,второ че ѝ излезе по-евтино и най-важното не беше затворен, защото тя има клаустрофобия, както и аз).

# 82
  • Мнения: 6 079
Добро утро!



Три дни съм отпуска. "Домашните" до края на ваканцията са толкова че ако не си открадна време за почивка може и да не почивам.

# 83
  • Мнения: 39 562
Добро утро, Джейми. Ти, защо толкова рано си станала по време на ваканцията?

# 84
  • Мнения: 6 079
Мъжът ми е на работа, ставам с него да пием кафе и да го изпратя.
Захващам задачите.

# 85
  • Мнения: 8 983
Джеймисън , помислих ,че си на гости на Валето! С този порцелан и тази покривка....
   Ай, добро утро!
   На работа съм , къде да съм?! Първият ми клиент е кварталното куку, ММ ме спука от бъзик, че ако не е от Говежда , ще е  тя. Ама аз се разбирам с нея, само дето всеки път настоятелно ми иска фейса, да сме си приятелки.

# 86
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Добро утро!
И аз обичам ваканциите. Днес нямам тичане насам натам и цял ден мързел, освен да сготвя

# 87
  • Мнения: 11 637
Добро утро!
Ваканцията на Кратун е 10-20 02., обаче днес учителите стачкуват и не е на училище.
След малко ще ходя да ми бодат задника с химия....
Ангелче една гоооляма прегръдка от мен Kissing Heart

# 88
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Привет, момичета!
Тъкмо се прибирам от изследвания, май открих лекар, който да ми съдейства. Леко виждам светлина в тунела ❤️

# 89
  • София
  • Мнения: 9 884
Ангелче, прегръдки!
Не разбрах за какво съдействие пишеш, но вярвам, че ще вземеш най - доброто решение!

Общи условия

Активация на акаунт