Отговори
# 705
  • Мнения: 4 527
Смея се с глас 🤣🤣🤣 толкова са луди🤣
Както казах Девин няма да се спре докато бебето не стане факт 🤣

Друга такава двойка определено няма 😆 неповторими са ❤️‍🔥
Хахахх,палавница. Ще му стопи лагерите на гранде мафиозото. Joy

Стилистите все повече задобряват,АсДев облечени  в тон. Изглежда Хю пак ще се опитва да манипулира както го е правила винаги.Този път обаче,Ибо го няма да и помогне...

# 706
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
Смея се с глас 🤣🤣🤣 толкова са луди🤣
Както казах Девин няма да се спре докато бебето не стане факт 🤣

Друга такава двойка определено няма 😆 неповторими са ❤️‍🔥
Хахахх,палавница. Ще му стопи лагерите на гранде мафиозото. Joy
]

хахах няма да му останат сили Satisfied

# 707
  • Мнения: 538
Фрагмана е много хубав.
„Преродих се, но този път не с омраза, а само с любов!“

От туитъра:
Цитат
.. тя първо го излекува с безусловната си любов, търпение и вяра в него, а в замяна той й помогна да повярва в тяхната любов и да я приеме в живота си. ❤️‍🩹❤️‍🩹





Паралели Blush https://twitter.com/1I__Hs/status/1728848544747204814


Каква сладка мама ще бъде Девчето. Heart Eyes

# 708
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
Може би от първият момент в самолета трябваше да почнат така 🤣 ем да се успокоят малко 😆
Снощи гледах пак първите 2 епизода с мъжа ми 🤭 и този път забелязах погледа й. Определено го хареса тя 😁 издразни му се, но го хареса.

Много й отива с бебето 😃

# 709
  • Мнения: 2 185






Самолетът е нашето всичко 😁

# 710
  • Мнения: 9 710
Няколко серии съм онлайн но тази вечер не мога заради кабеларката
Гледам в Т много хубава серия се очертава тамън ще имам занимавка...
Много ги обичам тези АсДев...

# 711
  • Мнения: 4 527




„Мамо, тук съм, мамо, погледни ме.
„Мамо, никъде не сме ходили, ние двамата, виж, тук сме, мамо, събуди се, мамо, събуди се“
Ех,тази Хюлияаа...,като пиявица е.Така се е вкопчила в Аслан,че не му дава и см собствено пространство. Не я виждам Девин да продължи да живее  с нея под един покрив... Thinking , ако Аслан си промени намеренията да създадат свой дом,пък да видим.

# 712
  • Мнения: 2 185
Оттърване от Хю няма. Ще продължи да го манипулира, защото знае, че се поддава. Девин я знае много добре, трябва да удари по масата веднъж завинаги ако иска да има нормално семейство.

# 713
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
Много добре показват нездравата връзка между майка и син. Много такива случаи има и в повечето сина си живурка с майката до живот.
Надявам се тук да покажат лечението, прекъсването на тази връзка.
И двамата са за терапия.

Хюлия би трябвало да я пратят на психиатър след това изпълнение.

Девин,  която е виждала опита за самоубийство на майка си, едва ли ще бъде много строга към Хюлия. Дори очаквам тя повече да я съжали.

# 714
  • Мнения: 9 710


Саръкая е пуснала хубави неща в инстаграм.. Викчо искам да те питам нещо на лични...

# 715
  • Мнения: 538
Blush
Още снимки от сета публикувани от Серенай.














Новата серия беше приятна.През цялото време се забавлявахме с АсДев накрая ни поднесоха ..хубав сюрприз.Прочетох на едно място ,че очакват сериала да завърши по подобен начин .Девин умира,а Аслан отива да живее сам в къщата,която избра за тях двамата.



# 716
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 307
Хубави снимки е споделила. Иска ми се повече смеещи се. Много са яки в калта. Laughing

Аз се надявам на позитивен финал. Rolling Eyes
Най-малко Девин заслужава да умре. Най-чистият човек в сериала, който се раздава на макс за всички. Честно казано предпочитам да се разделят и да се срещнат след години пак в самолет Laughing

# 717
  • Мнения: 4 527
В тренда



Цитат

Много готин кадър,натурален.Седят  мокри и мръсни в калта,и се хилят.Правилно  предполагахме ,че са се забавлявали докато снимат из локвите любовни обяснения и целувки. Joy

Аз съм раздвоена за финала.Но повече клоня към трагичен край.Никак не ми хареса болката изписана на лицето на Девин накрая, докато гледаше Аслан.Дали за него я болеше или защото осъзна,че е загубила битката за свое малко семейство и Хюлия ще продължи завинаги да и вгорчава живота, докато е с Аслан...!? Какво ще гледаме още 8 епизода,като всички сюжетни линии вече са готови за финал?
Моя резервен сценарий е в сл,че Аслан направи крачка назад.Нека той да си остане с мама,а да пусне Девин да си тръгне . Stuck Out Tongue Closed Eyes
 Надявам се сценариста да е бил милостив към нас и ако не с хепи енд да ни зарадва с отворен финал,а от там нататък всеки да си го измисли според нагласата.
Голямо връткане падна в тясното пространство. Grinning


# 718
  • Мнения: 9 710
Бирсен е писала,че сме на Пеперудите от сега да кажа сигурно ще вземем за двойка.

# 719
  • Мнения: 4 527
Бирсен е писала,че сме на Пеперудите от сега да кажа сигурно ще вземем за двойка.
Диди ,тъкмо гледах в туитъра новината. Hands Plus1  Бирсен е фенка на Айлето. Дано да е вярна информацията  и да спечелят. Hands Pray  Сериалът е много качествен и заслужава награди, Серенай и Къванч-също,както и останалите актьори.
Има ли друга двойка,която да е снимала в такава мизерия?! Money
https://video.twimg.com/amplify_video/1729858503123292160/vid/av … eY__ckhcR3.mp4?ta
И Серенай да облече някоя от разкошните рокли на Ясемин Тасироглу-Урас,а не на Хафизе Челиктюрк . Joy


Сероша пее на сета https://video.twimg.com/amplify_video/1729896526174994437/vid/av … UV4KGU.mp4?tag=14

Kiss
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1729822664007602176/pu/vid/ … wIVAcJ.mp4?tag=12

Общи условия

Активация на акаунт