Мъж Телец - 20

  • 13 167
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Тази онлайн комуникация,даде поле за изява на всякакви пси фактори ...
Всички са великолепни, нежни,разбиращи,отзивчиви,изслушващи,мили,страстни, точни и дрън-дрън-дрън Head Band
Няма идеално лоши хора,но има такива които лъжат просто без да им мигне окото.
А най-вероятно си вярват.
Тези сладки приказки -караш ме да се усмихвам ,съм ги чувала 1:1, точно от Телец .Да, много е мило да чуваш мъж така да ти говори ...

# 136
  • Мнения: 422
Тази онлайн комуникация,даде поле за изява на всякакви пси фактори ...
Всички са великолепни, нежни,разбиращи,отзивчиви,изслушващи,мили,страстни, точни и дрън-дрън-дрън Head Band
Няма идеално лоши хора,но има такива които лъжат просто без да им мигне окото.
А най-вероятно си вярват.
Тези сладки приказки -караш ме да се усмихвам ,съм ги чувала 1:1, точно от Телец .Да, много е мило да чуваш мъж така да ти говори ...

Мен повече ме притеснява ревността, която за много кратко време започна да изкристализира. А пък толкова ми е писнало от ревниви мъже, че радарите ми веднага се включиха 😁

# 137
  • Мнения: 379
За изневерите не съм съгласна. Това, че изглеждат семейно ориентирани и твърде темерутести и скучновати....не значи, че дюкянът им е закопчан Bowtie Много хитро си кръшкаш даже.

Моят опит от далечната младост сочи същото. За кратко бях в отношения с телец,женен с 3 деца,много ги обгрижваше,беше отличен любовник, по негови думи въобще не пренебрегваше съпругата в леглото,но въпреки това поддържаше наличие на любовница преди и след мен.

Имам приятелка с мъж телец,той не мисля, че изневерява, но е адски непоносима кривотия.

# 138
  • София
  • Мнения: 38 587
Ооо, Forget, почна ли с ревността? Онлайн? Бягай, докато можеш! Бягай, ти казвам, че после няма отърване

Как може тази зодия да е толкова лишена от друг механизъм за преработка на отрицателните емоции? Каквото и да им се случи, в мозъка им е "аз се провалих, те ще ме изоставят, уааа." Което избива или в ревност или в изневери.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 11:27 от Rockstar

# 139
  • Мнения: 422
Ооо, Forget, почна ли с ревността? Онлайн? Бягай, докато можеш! Бягай, ти казвам, че после няма отърване

Как може тази зодия да е толкова лишена от друг механизъм за преработка на отрицателните емоции? Каквото и да им се случи, в мозъка им е "аз се провалих, те ще ме изоставят, уааа." Което избива или в ревност или в изневери.

Едни уж безобидни въпроси започва да задава, ама не баш. Сега пак сме на фаза отдръпване. Що тия мъже си мислят, че като игнорират жената и стават по-интересни, не мога да си го обясня цял живот 😁

# 140
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Моят опит от далечната младост сочи същото. За кратко бях в отношения с телец,женен с 3 деца,много ги обгрижваше
И мен ме е свалял Телец с 3 деца. За това, че има семейство НЕ разбрах от него Bowtie По снимки изглежда много семеен тип. Направо да си кажеш - семейство за пример. Грижи се за тях, правят си екскурзии. Обаче една голяма част от уикенди все изчезва с коч компании - йеденье, пийнье и ако изпадне некоя интересна женица.

# 141
  • Мнения: 40
Добро утро!
Може ли да седна при вас? Relaxed Birthday Coffee

Мислех да донеса кафе и курабия, но за Телец си трябва цяла торта...само за него! Smile

От известно време се виждам с мъж Телец! Връщайки се назад в годините си осъзнавам,че не въднъж съм била привлечена необяснимо от представители на зодията (само Орлин Павлов ще спомена, няма как! Страшно го харесвам! Heart Eyes).
Освен,че се виждаме ами и работим заедно! Шеф ми е Animal Speak No Evil еми какво да направя...
Впечатленията ми са двуполюсни.. това на работа и това вкъщи е доста различно! Спокоен ,уравновесен,забавен, подкрепящ, страхотен секс -  вкъщи. Избухлив, заядлив, изнервен, критичен, параноичен (май мога още много) на работа. Ся верно и аз съм Близнаци и не една личност живее в мен, ама това  ми идва в повече Grinning
Ще се радвам да си обменяме опит Blush

# 142
  • София
  • Мнения: 38 587
Мале, шеф телец. 100 пъти съм казвала на моя екс, че не бих искала да ми е шеф. Същата работа.

# 143
  • Мнения: 422
Като сте повдигнали темата, да се възползвам да измрънкам и аз 😀 моят телец в последните 2 седмици го раздава хипер-гига-зает. И тъй като все още е далеч и комуникацията ни е онлайн, реших, че хич няма да губя време с въпроси от куртоазия. И си приложих 3-дневното правило - без обаждания, писане и въобще никакъв контакт с него. И хоп - днес вече бил свободен, на третия ден точно:) ама това мъжете-телци верно ще излязат големи добитъци 😁

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Твърде нежно казано.
Каква е тази свръх заетост,че пречи на едно обаждане или 10 реда.
Струва ми се ,че се самозаблуждавате..

# 145
  • Мнения: 422
Твърде нежно казано.
Каква е тази свръх заетост,че пречи на едно обаждане или 10 реда.
Струва ми се ,че се самозаблуждавате..

Именно, вариантите са два, като нито един от тях не ми харесва 😁 ама той като цяло е супер странна птица - мнителен, прави някакви неща с цел да тества и проверява човек. А мен това супер много ме дразни и напряга. Работата му като цяло е една такава... Абе, не изключвам възможността да му идва в повече на моменти, ама другата възможност ми е някак по-вероятна. По-странното е, че буквално за 1 час всичко се обърна на 180 градуса без да разбера защо. Разговор 3 часа, и след него - имам проблеми, които трябва да разреша спешно, и от там - много съм зает. А аз като съм в такава ситуация, без да имам яснота какво се случва, първо се ядосвам, после рязко губя интерес

# 146
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Тия модерни връзки онлайн са абсолютни вятър и мъгла. Мега лесен и мързелашки начин да забиеш нещо...ако се стигне до там. Единият просто си чати и утрепва някой друг час (вероятно с повече обекти), другият си мисли, че става въпрос за нещо сериозно. Всеки изгражда нереалистично мнение за другия, а себе си може да представии като джакпот. Спестяват се усложнения от типа - къде да се разходим, вечеряме, кой ще плати сметката. Секс често не се прави, само се говори за него Joy  Ако връзката е основно с писане...хептен не можеш да опознаеш човека.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 22:11 от Джулая

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Абсолютно е така.
Чатът е пълен фарс.Изграждат се нереални образи,няма истински ситуации, само дрънкане,завоалирано в "дълбоки/искрени" разговори.И т.н. и т.н.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 12:21 от gali-presi

# 148
  • Варна
  • Мнения: 31
Телецът след 3 години мъчение с него, мога да кажа само, че в началото, докато те омая е мега активен и супер сваляч, а после става "Ти гониш!". Сяда и чака плодовете от труда си да те свали...
Негов патент е да изчезне без повод и да се върне по същия начин без обяснение.
Докато ти писне...

# 149
  • София
  • Мнения: 38 587
Ето пак се доказва моята теория, че имат огромно его, което трябва да хранят. Нещо като нарциси, нещо като вампири. Пускат ти кукички, после чакат да се върнеш, за да те мачкат. Особено им е кеф да се държат гадно и после да им прощаваш. Със секс. И после пак се държат гадно и пак им прощаваш...
Винаги след хубавия момент следва кофти.
Златната среда с тях е да живеят с теб, ама да не ги занимаваш много много със себе си, а да ги обслужваш и да им четкаш златното его, колко са велики. Каквото и да правят. Ако си траеш, са ок. Трябва да одобряваш и най тъпите им решения. Тогава излизат за малко от играта скарване сдобряване. Но пък настава пълна скука. Ако това устройва някоя жена _ да действа.

Общи условия

Активация на акаунт