Да помогнем на малко здраво бебе в ужасна мизерия

  • 16 736
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 653
Говорих с Ирина.Добре са.Още чакат за жилището.
В момента има нужда от памперси за Гошко-9кг, храна за нея и за малкия, и каза че няма никакви пари.
Малкия яде кисело мляко и пюрета(може и с пилешко месце).
Това е за сега.
Имате поздрави от нея и  много благодарности!

# 106
  • Мнения: 274
искам да й пусна малко парички. Някой може ли да ми даде трите й имена? Видях адреса на 1ва страница...

# 107
  • Мнения: 2 653
НА колета писах само Ирина Събева.Не знам дали за пощ. запис ще е достатъчно.Мисл яи аз да и пусна пари утре или в другиден.Ако не е достатъчно ще я питам за другото име.

# 108
  • София
  • Мнения: 589
Искам и аз да помогна на Ирина.Не успях да изчета цялата тема но по - късно ще я прегледам.Някой ще даде ли телефон да и се обадя и да я попитам с какво ще съм и полезна.Тези шкафове които са и нужни колко голями да са и колко?

# 109
  • Мнения: 2 653
Трите и имена  са Ирина Събева Иванова.
Всъщност Гошко се оказа, че не е на млечна кухня.Може ли някой да сподели как точно става записването, трябват ли някакви документи от личната педиатърка?

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 11:16 от fiona

# 110
  • Мнения: 1 931
...Всъщност Гошко се оказа, че не е на млечна кухня.Може ли някой да сподели как точно става записването, трябват ли някакви документи от личната педиатърка?

Здравейте,
следя темата отдавна-за млечната кухня не ми искаха никакви документи-просто отиваш в определен ден и си купуваш купони за идната седмица.Има само предупреждение ,че храната е неподходяща за деца с алергия към мляко,яйчен жълтък и не помня дали имаше и друго,но ще проверя.Храната до 1г(първа група) не съдържа глутен.
така е във Варна,би трябвало и в Дупница да е така

Поздрави на всички  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 287
Здравейте,мами!Току-що говорих с мама Роси от Дупница,която се грижи на място за Хели и Ирина.
Относно млечна кухня - Ирина е казала на мама Роси,че Гошко не яде храната от кухнята.Не я харесвал и тя предпочитала да го храни с готови пюренца или да му готви.Но Роси подозира,че просто и е по-далечко пункта за храна и не иска всеки ден да ходи до там.В началото Роси и носела храната до тях,но и тя си има работа и грижи за детенце.А и другата седмица и предстои свадба и времето в момента и е много оскъдно.Утре Роси ще и занесе памперси за Гошко и ще разбере належащите и нужди.После ще се чуем и аз ще ви пиша.

Имам питанка - Жени кога се връща от почивка?Ирина трябва отново да ви посети в София за поредните процедури за очите.Някой ще трябва да я посрещне.А има и друг проблем:Роси и мъжът и няма да могат да  поемат всички разходи по пътуването и процедурите.Този месец са подпомагали финансово и то доста Хели.Ще ви моля да се включим!Аз утре ще пратя на Роси парички,но няма да са повече от 10-15лв.За едното око Ирина ще си вземе направление,но за другото процедурата се плаща,но не знам каква беше сумата.Миналият месец нещо с направлението не беше наред и добре,че Жени е имала пари в себе си и е платила от джоба си.Дано този път не стане така.Който има възможност да помогне с парички,да ми пише.Ще му пратя на лични адреса на мама Роси.Не се тревожете,тя е сериозен човек!Чут Чут и Жени ще го потвърдят.

До утре,мами!

# 112
  • на път
  • Мнения: 2 804
....
Който има възможност да помогне с парички,да ми пише.Ще му пратя на лични адреса на мама Роси.Не се тревожете,тя е сериозен човек!Чут Чут и Жени ще го потвърдят.
....

 Thinking Ще се включа с каквото мога в понеделник .... само дайте сметка и ориентировъчна сума моля

# 113
  • Мнения: 2 653
здравейте!Жени миля, че до края на мееца е в отпуск.Аз днес заминавам , но миля, че ще е върна в понеделник.Аз мога след това да я посрещна.Като се върна ще се разберем, че ега бързам и нямам много време.

# 114
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Едно майче има АМ friso 2 и една кутия безлактозна храна за бебета al 110 на настле,. Ирина има ли нужда от това? Ако да, давайте адреса, да й го пращамеV Peace

# 115
  • Мнения: 1 287
Равия,Гошко вече се храни с кисело мляко и няма да им трябва АМ.

Обещах ви инфо за Ирина и Гошко,но мама Роси не ми е звъняла още.Разбирам я,защото тази седмица е свадбата и.Пиша и в скайп всеки ден,но не е активна.Тази вечер мисля да и звънна по тел. и да разбера какво става с Ирина и Гошко.

# 116
  • Мнения: 1 287
Давам обещаното инфо.Чухме се с Роси.Тя каза,че трябва да изчакаме Жени да се върне от отпуска,защото тя знае при кой лекар,кои дни и т.н. трябва да отиде Ирина.Ако не дадат направление на Ирина за едното око,трябва да плати 70лв /това за двете очи/,плюс 10лв за билети отиване и връщане или всичко трябва да има 80лв.Ако и дадат направление за едното око и всичко е наред с него/не като миналия път/ ще и трябват 45лв.

Роси отново е записала Гошко на млечна кухня.Само че Ирина не желае да ходи всеки ден до пункта за храна.Не разбира явно какво облекчение е това за нея,и освен това храната на Гошко е всеки ден подсигурена и разнообразна.Не знам как да я убедим.Гошко иначе яде кисело мляко.Днес Роси и е занесла памперси и готови пюрета,малко продукти за Ирина.Нужни са им памперси /№4 ИЛИ 4+/ най-вече и парички.Парите за майчинство не им стигат,това е ясно.Гошко иначе здравичък,расте и му трябва пълноценна храна.

Това е засега.Ще чакаме Жени да се върне и да действаме.Междувременно можем да съберем паричките за процедурите - 80лв.Благодаря на всички!

Между другото,тези които са разговаряли с Ирина,знаят,че разгворите с нея вървят трудно.Но това е разбираемо.Тя не е свикнала да и се обръща такова внимание,понякога се объркава и не дава точна информация.Израснала е в дом и е свикнала да я пренебрегват,да не бъде забелязвана,сякаш не съществува.Така че и влезте в положението.Тя е благодарна на всички,които и помагат.Вътрешно е много силна и е добра и грижовна майка.

# 117
  • Мнения: 2 653


 Thinking Ще се включа с каквото мога в понеделник .... само дайте сметка и ориентировъчна сума моля
Ирина май няма сметка.Или по-точно не разбрах какво тана, трябваше да и направи, но дали си е направила не ъм мнного сигурна, че това беше отдавна и все някой щеше да каже.
За пари да и изпратиш може направо  пощенки запис до нея .Адреа и го има малко по-нагоре, както и трите имена.
Но тези пари за прегледа по-добре да ги съберем и да ги дадем на Жени направо  newsm78

# 118
  • Мнения: 1 287
За мамите от София ще е по-удобно наистина да дадат паричките на Жени.Иначе аз и още едно майче сме пратили на Роси парички.А молбата на Роси е,който праща парички на Ирина за процедурите,да пише,за да предупреди Иринка да не ги харчи за друго.Към момента са събрани 25лв.Поздрави на всички!

# 119
  • София
  • Мнения: 589
Аз само не-разбрах коя е Жени.искам да се включа за този преглед но на кой да се обадя?И между другото на мен този уйкенд май ще ми е свободен,още не съм сигурна но към края на седмицата ще кажа.Имам желание да отида до Дупница и да се запозная с Ирина с кола съм ако има желаещи да я посетят да ми пишат на лични ще се разберем.говоря за неделя сутринта да отидем и късния след обед да се върнем.на място ще видим Ирина от какво има нужда.Имам нещо предвид Peace

Общи условия

Активация на акаунт