Да помогнем на малко здраво бебе в ужасна мизерия

  • 16 710
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • на път
  • Мнения: 2 804

пиши в кой квартал си и ще се разберем на коя от нас си близо,
Мариета ще се разберем допълнително, а колко е далеч Дупница newsm78
[/quote]

В Изток съм. До парк хотел Москва .... В Сф съм утре и вдругиден. В понеделник пътуваме и ще сме тук на 3 Януари. Ако трябва ще се придвижа нанякъде, само да не е следобяд като спи детенце.

# 16
  • на път
  • Мнения: 2 804
, а бебето и дърпа очилата както правеше моя син, как ще го гледа просто не знам, но със сигурност има нужда от помощ, тя има малко здраво бебе и е много смела да го гледа сама в положението си... моля, направете каквото можете за нея..

Дали не може да се направи нещо за зрението на това момиче за да и се даде възможност да се справя по-добре. Консултация с очен лекар, подходяща интервенция  Thinking

# 17
  • Мнения: 751
момичета аз живея в перник
хайде да се разберем като тръгвате да се видим някъде да пратя и аз нещо!
тел. ми е 0887-928-073

# 18
  • Мнения: 2 584
, а бебето и дърпа очилата както правеше моя син, как ще го гледа просто не знам, но със сигурност има нужда от помощ, тя има малко здраво бебе и е много смела да го гледа сама в положението си... моля, направете каквото можете за нея..

Дали не може да се направи нещо за зрението на това момиче за да и се даде възможност да се справя по-добре. Консултация с очен лекар, подходяща интервенция  Thinking

едно момиче от форума преди правеше прегледи на децата от домовете безплатно, ника и беше писна ми, надявам се да се включи и тя и ако може да се направи нещо
сега за паричките аз събота и неделя съм на работа и няма как да се видя с теб, Ирена (matakosmata) живее до НДК ако ти е удобно пиши и на нея

# 19
  • Мнения: 751
мислех си дали и мамата има нужда от дрешка Thinking
предполагам че в колата вече ще има доста неща така че моля мамета ако е така кажете за да пусна моите по пощата Peace

# 20
  • Мнения: 2 653
Аз също искам да помогна.Дали да се срещнем с вас да ви ги дам или да пратя по пощата?.Живея до НДК.
А удачно ли е да и пратя колет с храна?Сигурно няма да си позволи разни лакомства за Коледа и НГ.

# 21
  • Мнения: 2 584
Аз също искам да помогна.Дали да се срещнем с вас да ви ги дам или да пратя по пощата?.Живея до НДК.
А удачно ли е да и пратя колет с храна?Сигурно няма да си позволи разни лакомства за Коледа и НГ.

пиши на matakosmata  и тя е живее до НДК ако не стане нещо непредвидено във вторник ще ходим да видим майката и ще и занесем разни неща

# 22
  • Мнения: 166
Момичета,аз ще пусна моите неща по куриерска фирма сега след Коледа,че исках първо да ги изпера пак.Ще  сложа и някоя друга дрешка и за майката,а също и едно палтенце за нея.За бебето-дрешки,одеалце,един комплект чаршавчета и играчки.Мисля и малко лакомства...
Иска ми се да дойда и аз с вас,но сме много далече.Ако имаме път натам ще наминем.
Хайде ще чакам да пишете как е минало посещението при нея и от какво още има нужда,та да помагаме с каквото можем:)
Поздрави от нас и весели празници!!!  bouquet

# 23
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
I az iskam da pomogna! Pishete sled kato se varnete ot kakvo ima nujda, molia, tai kato sega ne moga da se vklucha no sled sredata na Januari shte moga da izpratia ili pari ili kakvoto triabva!

# 24
  • Мнения: 2 653
Пуснах и едно писмо до Часът на Милен Цветков.Дано се отзоватт и дадат гласност , за да може повече хора да и помогнат.

# 25
  • Мнения: 2 584
Пуснах и едно писмо до Часът на Милен Цветков.Дано се отзоватт и дадат гласност , за да може повече хора да и помогнат.
Peace

# 26
  • БГ
  • Мнения: 735
мога да пратя  дрехи за майката ако има нужда, пишете след посещението, ще следя темата.

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!Аз мога ли да дойда с вас до Дупница с моята кола?Много бих искала да помогна и аз с нещичко на тази женица и нейното бебче.Аз съм от Перник можем да се разберем къде да се чакаме и в колко часа.emaila ми е juli10@abv.bggsm 0888961788

Последна редакция: пн, 25 дек 2006, 13:21 от juli10

# 28
  • Мнения: 2 584
интернета мие скапан и ми е трудно да вляза във форума, Ирена може ли да ми се обадиш по телефона за да се разберем за утре за Дупница

# 29
  • Перник
  • Мнения: 82
Здравейте момичета и Весела Коледа!

Аз писах на лични на юли10, че и аз съм от Перник. Надявам се да помогнем и на бебчо а и на майката с нейното късогледство.

Моля ви пишете за посещението за да сме в течение

Общи условия

Активация на акаунт