Доктора не обръща внимание а не е маловажно за мен.....

  • 1 992
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 Щом при първото кървене ти е изписал Но шпа и Дуфастон, явно кървенето идва от другаде, а не от хемороиди .Или поне аз не съм чула за хемороиди да се изписват тези две неща. Ясно е предполагам че ще си смениш лекаря, мога само да допълня едно - действай по-бързо . Успех!

# 16
  • Мнения: 205
СМЕНИ ГО, КЪРВЕНЕТО НЕ Е БЕЗОБИДНА РАВОТА.....И КАК ТАКА  ЩЕ И КАЗВА, 4Е НЕ ЗНАЕ ОТ КЪДЕ Е КЪРВЕНЕТО ??????????  #2gunfire  ТРЯБВА ДА ТЕ ПРАТИ НА ИЗСЛЕДВАНИЯ ВМЕСТО ДА СЕ МОТКА....

# 17
  • Мнения: 6 461
Мили мами направо вече незнам какво да мисля . Аз съм бременна в 3- месец , но в началото прокървих и ми изписаха Дуфастон и Но шпа , всичко се оправи тогава .
Сега обаче прокървявам доста , но само и единствено , когато ходя по голяма нужда . Доктора ми казва , че щом всичко се развива нормално с бебо няма място за притеснение , но нито изследвания нищо не ми назначава , само повтаря незнам на какво се дължи .
Моля Ви ако някой е чувал за такъв случай или е имал как е протекло всичко .
Постоянен стрес е за мен това положение .
Обърни се непременно и към друг лекар.
След като не  е от хемороиди ,на истина си е за притеснение.

# 18
  • plovdiv
  • Мнения: 199
непременно отиди при  друг лекар.Всяко кървене може да бъде опасно.

# 19
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Преди няколко дни (вечерта) отидох в спешния център с оплакване кървене - такова конско ми дръпнаха, защо не съм отишла по-рано и как може да съм чакала цял ден, от което ми стана ясно, че  кървенето се асоциира само с лоши неща и мога да кажа, че съвсем не на място те успокоява твоя наблюдаващ. Бързо бягай при друг - лекари под път и над път. Но е хубаво да се консултираш с познати при кой да отидеш, да не стане така, че и той да е от незнаещите.
Стискам палци за успешна развръзка!!!

# 20
  • Мнения: 5 362
Смени си лекаря, не може такова спокойствие при кървене.
Подкрепям мнението Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 227
Когато ходиш по голяма нужда значи! Ами това означава при напън?! Чудя се как не си сменила доФтора до сега.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Щом казваш,че не са хемороиди това не е за пренебрегване Naughty.Потърси компетентен лекар и нека ти обърнат внимание и ако трябва някакви изследвания да ти направят Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
тя мацката сигурно отдавна е родила , вие още давате съвети!
Вижте кога е пусната темата

# 24
  • Мнения: 406
тя мацката сигурно отдавна е родила , вие още давате съвети!
Вижте кога е пусната темата
     
               Добре че ме светна, а аз като съм се зачела! smile3503

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ха ха и аз се зачетох Joy усърдно

# 26
  • Мнения: 6 461
тя мацката сигурно отдавна е родила , вие още давате съвети!
Вижте кога е пусната темата

Да zuza1984   роди момченце на 18 юни Wink

# 27
  • Мнения: 421
hahaha Crazy    Големи сме блейки. Чета ли чета! Добре,че всичко има хубав край!

Общи условия

Активация на акаунт